Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Или просто като са орязали цялото зимно разписание са забравили няколкото дати за април.

Поначало е доста необичайно към зимното да се прикачва и седмица от април,  както направиха сега.Аз поне не помня друга такава година.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , bad kid каза:

В приложението излизат дати за април, може да пуснат за лятото, както е и логично.

Скоро чух разговор между съседки, че Албания била Малдивите на Европа, затова си мисля, че все пак ще пуснат полети. 🙂

Популярността на тази държава така внезапно избухна това лято, че се съмнявам да пропуснат да я осребрят.

 А е възможно само да местят разписание и зимните пак да се появят. 

  • Харесвам 5
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , iMari каза:

Скоро чух разговор между съседки, че Албания била Малдивите на Европа

Съседките определено не са ходили на Малдивите и явно базата им за сравнение е: албанските vs. българските или румънските курорти

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да попитам, ако поради промяна на полет от Уиз реша да искам да ми върнат парите, ще ми върнат ли и тези за флекса? Билетът беше купен само, за да не изгубя, изтичащи кредити.

Връзка към коментар
преди 9 минути , Plamsi каза:

Да попитам, ако поради промяна на полет от Уиз реша да искам да ми върнат парите, ще ми върнат ли и тези за флекса? Билетът беше купен само, за да не изгубя, изтичащи кредити.

Да

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, dimitrov6 каза:

Затова на среща с нейни представители компанията е представила план, за да бъде избегнато това, и се е ангажирала да има базиран резервен самолет с екипаж в София в случай на непредвидена ситуация.

По-скоро да режат дестинации 😁😁

 

преди 3 часа, WanderlustME каза:

Току-що получих мейл за канселирани полети от/до Тирана и в търсачката вече не излиза нищо.

Selection_023.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Hakkâri Spor said:

Съседките определено не са ходили на Малдивите и явно базата им за сравнение е: албанските vs. българските или румънските курорти

Шшт !

Нека ходят в Албания , няма нужда от навалица и на Малдивите.

  • Смея се 6
Връзка към коментар

Тая линия така или иначе, освен лятото за 1 сезон, не виждам как щеше да се задържи. А те искаха да я пускат посред зима. Ай да видим дали ще измислят нещо по-разумно с освободената ротация.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Hakkâri Spor каза:

Съседките определено не са ходили на Малдивите и явно базата им за сравнение е: албанските vs. българските или румънските курорти

О, това въобще не го коментирам. Хората почиват в Китен, такива са възприятията им. Нямам и за цел да им се подигравам. Само споделям наблюдения и защо си мисля, че линията не е съвсем без бъдеще. 🙂

 

П.п. Не се шегувам, току-що се разминах с две бабки, едната обясняваше как била на почивка в Албания, много и харесало, мислела в края на септември пак да ходи.

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Много рядко купувам места и отдавна не ми се беше случвало, но сега е друг случаят и отворих да  проверя цените, та ми стана любопитно откога средно място е по-скъпо от пътека и прозорец? :rolleyes: 
(освен ако човек не е единственият мъж на полет, превозващ участничките в "Мис Вселена" :grin: ) 

 

image.png.c64b7df51e7affcd4d34375aceb3a822.png

 

image.png.1375281ca6dd79b0c607744b8368fb34.png

 



 

 


 

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 34 минути , Фил каза:

откога средно място е по-скъпо от пътека и прозорец? 

Ами забелязал съм,че там има повече място за краката. До прозореца понякога като доближа стената и усещам студ и ,ако слънцето грее постоянно към този прозорец пак не е приятно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , dimitrov6 каза:

Ами забелязал съм,че там има повече място за краката. До прозореца понякога като доближа стената и усещам студ и ,ако слънцето грее постоянно към този прозорец пак не е приятно.

Добре, да кажем че за вътрешното място има аргументи против, даже освен споменатите от теб, също и това, че ако искаш да ставаш, трябва да вдигаш двама пасажери, обаче за място до пътека отпадат всички изброени ... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 54 минути , Фил каза:

Много рядко купувам места и отдавна не ми се беше случвало, но сега е друг случаят и отворих да  проверя цените, та ми стана любопитно откога средно място е по-скъпо от пътека и прозорец? :rolleyes: 
(освен ако човек не е единственият мъж на полет, превозващ участничките в "Мис Вселена" :grin: ) 

 

image.png.c64b7df51e7affcd4d34375aceb3a822.png

 

image.png.1375281ca6dd79b0c607744b8368fb34.png

 



 

 


 

 

Срещу едно евро WIZZ подтиква хората да избират средното място и така и на тримата им е гадно.

Гениални са!

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Някой правил ли е тъпотията да си сбърка държавата при резервация? Явно съм мискликнал и излиза, че съм от Буркина Фасо, тръгнах да се чекирам и ми иска виза и незнам си какво си. Утре ще им звънна на кол центъра, но все пак, ако някой е минавал през процедурата и дали ще се размина без купуване на нов билет ще се радвам. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги каза:

Някой правил ли е тъпотията да си сбърка държавата при резервация? Явно съм мискликнал и излиза, че съм от Буркина Фасо, тръгнах да се чекирам и ми иска виза и незнам си какво си. Утре ще им звънна на кол центъра, но все пак, ако някой е минавал през процедурата и дали ще се размина без купуване на нов билет ще се радвам. 

Малоумен съм, то това е на първа стъпка в онлайн чекина. Просто почнах отначало. Така се случва като ги минаваш тия менюта на спийдрън. Чакай да видим сега дали ще сбъркам паспортен номер...

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар

Имам питане за WDC. Нали членството в дискаунт клуб се купува, когато се взимат билети? Разглеждам полети в Италия и виждам, че членството в Дискаунт клуб Италия е по-евтино отколкото ако си го закупя купувайки полети от България. Ако си взема този WDC Italy  важи ли после и при другите полети, които не са от италиански летища?

Някъде да има евтин флекс и приорити?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 33 минути , DGTG каза:

Имам питане за WDC. Нали членството в дискаунт клуб се купува, когато се взимат билети? Разглеждам полети в Италия и виждам, че членството в Дискаунт клуб Италия е по-евтино отколкото ако си го закупя купувайки полети от България. Ако си взема този WDC Italy  важи ли после и при другите полети, които не са от италиански летища?

Някъде да има евтин флекс и приорити?

Май важи само за италиански полети,вътрешни.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , dimitrov6 каза:

Май важи само за италиански полети,вътрешни.

Няма нужда от думичката “май”🙂

То си пише, че е за италианските домашни потреби, не случайно така ги кръстихме😄

3.4. Italy membership: This membership applies solely to carriage by air and related
services offered by Wizz Air on or connected to an Italian Domestic flights. This special membership is available in Standard and Group type.

2.5. Italian Domestic flight: a flight operated by Wizz Air on a route directly connecting
two (2) points within the territory of the Republic of Italy.


Флекс - примерно Бергамо Сучава 5€

Скоро писахме, с лупата по думите флекс или приорити и търсене по дата може да се открие.

На 15.08.2023 г. в 11:27, crazyhorse каза:

Tia-Bri(Тирана-Бари) за 17-ти декември е 9.99 билет+5 евро флекс! 

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Имам си билети на WIZZ, купени през посредник -Валенсия -София, през октомври. Получих съобщение за промяна на полета с 3 часа- напред, което много ми харесва, като  тази промяна е  потвърдена от посредника ( уведомиха ме с мейл и смс)  Но... винаги има едно "но" , в сайта на WIZZ, сега  като си вляза в резервацията пише, че ако покупката на билета е направена през посредник, то той трябва да потвърди. И сега се чудя.... трябва ли нещо да правя или всичко си е Ок....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , Monika_Koko каза:

Имам си билети на WIZZ, купени през посредник -Валенсия -София, през октомври. Получих съобщение за промяна на полета с 3 часа- напред, което много ми харесва, като  тази промяна е  потвърдена от посредника ( уведомиха ме с мейл и смс)  Но... винаги има едно "но" , в сайта на WIZZ, сега  като си вляза в резервацията пише, че ако покупката на билета е направена през посредник, то той трябва да потвърди. И сега се чудя.... трябва ли нещо да правя или всичко си е Ок....

Обадете се на Wizz,че сте съгласни с промяната.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Както винаги, особено по или близки дати до празници лоу костовете стават доста по-скъпи от стандартните компании.

Търсех билет Валенсия София Валенсия и най-евтините за средата на декември и средата на януари + добавен 20кг багаж и ръчен отиваше на 310 евро и това с членство! Да не говорим, че летят 2 пъти седмично.

Накрая взех с луфти, с ръчен и чекиран 23кг, плюс места, за което Уиз щяха да вземат още пари за 230евро. Ами ако са 2 или 3 човека?

 

Чак се чудя кой им се връзва и лети с тях на тези цени.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 49 минути , Alexander каза:

 

Чак се чудя кой им се връзва и лети с тях на тези цени.

 

Същите, които пътуват лятото от Крит до България с автобус по над денонощие на цена над самолетния билет – бачкатори от български и недотам произход с максимум две прибирания до България в годината. Къде ти ще летят с прекачване?

Преди две години изкарахме седмица по Коледа във Валенсия и Аликанте – самолетите бяха пълни само с работещи в Испания, а на „екскурзия“ като гледах, май само ние бяхме тръгнали. Това грехота при цени на двупосочни билети за под 80 лв. без багаж, но тогава беше друга ситуацията.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.