Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Вчера взех флекс за 5 евро по маршрута AOI-TIA 10 октомври.

Благодаря!

Днес там беше вече 7, но обичайният маршрут Гданск - Осло спаси положението с флекс за 5 евро и билети по 8.7 евро. Ще преглътна превалутирането, че кредитът изтичаше 😁

По 7 имаше на много места, но за 6 билета се получаваше разлика от билет и 1/3, което си е разлика, а и да не забравяме гъделът от покупката.

Допълнение: сега и за Анкона - Тирана се показа по 5.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 1.09.2023 г. в 21:37, Zaro каза:

Благодаря!

Днес там беше вече 7, но обичайният маршрут Гданск - Осло спаси положението с флекс за 5 евро и билети по 8.7 евро. Ще преглътна превалутирането, че кредитът изтичаше 😁

По 7 имаше на много места, но за 6 билета се получаваше разлика от билет и 1/3, което си е разлика, а и да не забравяме гъделът от покупката.

Допълнение: сега и за Анкона - Тирана се показа по 5.

През приложението на уиз и на мен под 7€ не излезна флекс, но през компютър същите са по 5€ 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 1.09.2023 г. в 12:52, zzxxcc каза:

Здравейте. Имаше ли проблем с чекирането на летището в Меминген? Интересува ме дали е било наистина безплатно. Имам същият проблем с полет Меминген-Варна, не успявам да се чекирам през приложението, а през сайта ми дава, че не е налично онлайн чекиране за това летище.

Абсолютно винаги от Меминген до Варна си изписваше чекиране на летището това лято, обаче веднъж на едни познати им взели за 5 човека - 180Евро за чекирането, викам нещо не са доразбрали ли какво, гледах таксите и списъка 13Евро е за чекиране на летището, подадоха жалба и от УизЕър отговориха, ами прати снимка, че пише безплатно чекиране, от тогава няма проблем, снимаш и на летището ако поискат пари показва се снимката и дават безплатно бордната карта. Трябва да се внимава, че взеха да лъжат и нагласяват хората, хем пише безплатно, хем искат на място пари за чекиране и то по много.  

 

Освен това вчера си купих билет от приложението с 5G нета и ми начисли 40BGN system syrcharge fee, звънях на номера отговоря беше - приложението е минало от някаква автоматизирана система някъде и затова е тази такса ?!?! Пуснах оплакване, миналата година отказаха при подобен случай.

 

Както и забелязах правят друг лош номер от Уиз, през 5 мин си сменят цената на допълнителния багаж, по едно време го гледах 50лв, после с всяко проверяване вдигаха с по 20лв и в момента е 164лв...

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

5 минути врътки от тоя полет в оня и после в правилния и благодарение на няколкото последни мнения - 30 лв. икономии. 

Това си е един билет с влака от Айндховен до Утрехт - колкото толкова. :biggrin: 

Мерси!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, DGTG каза:

 Болоня - Сучава на 20.11 -  приорити 9,86 евро, чекиран 10 кг. - 9,98 евро.

По този маршрут на дата 3 ноември има и чекиран багаж 20кг за 10 евро! 🙂 По-евтино ми е от приорити за същата дата, което е 11 евро 😄

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Flex 5,85 eur Milan Bergamo – Suceava 26.11

Flex 5 euro Milan Bergamo (BGY) Timisoara (TSR) 26.11

 

 

На мен ми излиза цена по 7 евро флекс, не можах да открия 5 никъде днес, през десктоп.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Boo каза:

На мен ми излиза цена по 7 евро флекс, не можах да открия 5 никъде днес, през десктоп.

София - Бари и обратно винаги излиза флекс по 10лв/5 евро, например 27.10.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , Boo каза:

На мен ми излиза цена по 7 евро флекс, не можах да открия 5 никъде днес, през десктоп.

Последните дни като разглеждах София-Бари на 28 и 31.01.24 - ми излизаха цени на флекс ту 5 евро, ту 7,5 евро. Може и да ми се струва само, но имам чуството,че сутрин излизаше по 5, а следобяд се вдигаше цената.

Връзка към коментар
преди 6 минути , iMari каза:

София - Бари и обратно винаги излиза флекс по 10лв/5 евро, например 27.10.

 

В момента ми дава по 15 лв навсякъде. Преди няколко дена имаше по 5 евро, но сега странно защо така. Ще пробвам през друг браузер или инкогнито режим.

Връзка към коментар
преди 15 минути , Boo каза:

В момента ми дава по 15 лв навсякъде. Преди няколко дена имаше по 5 евро, но сега странно защо така. Ще пробвам през друг браузер или инкогнито режим.

Пробвай през телефона, мобилната версия(не аппа).

Колкото повече човека цъкат дадена дестинация и дата, съвсем логично цената се вдига. Избери друга произволна дата.

По време на промоции също цените на услугите са нагоре, а днес има - 20%.

Връзка към коментар
преди 14 минути , Boo каза:

В момента ми дава по 15 лв навсякъде. Преди няколко дена имаше по 5 евро, но сега странно защо така. Ще пробвам през друг браузер или инкогнито режим.

Виж точно това:

преди 19 часа, DGTG каза:

Днес имаше флекс по 5 евро София-Бари на 28.01.24

10лв. беше в 14:45, 10 лв. е и сега.

Десктоп и Edge

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , iMari каза:

Пробвай през телефона, мобилната версия(не аппа).

Колкото повече човека цъкат дадена дестинация и дата, съвсем логично цената се вдига. Избери друга произволна дата.

По време на промоции също цените на услугите са нагоре, а днес има - 20%.

Благодаря

Стана през друг браузър на десктопа. Там си излезе цена 10 лв. 

И аз си помислих, че може да има връзка с промоцията

преди 14 минути , ven62 каза:

Виж точно това:

10лв. беше в 14:45, 10 лв. е и сега.

Десктоп и Edge

Гледах го и него, Десктоп и Edge и пак беше 15 лв.

През Opera цената беше 10 лв. Явно е избирателно и като съм търсила доста преди това през Edge вдига цената.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

На мен пък последно време само приложението ми дава по-ниска цена на флекса. Иначе, друго ми направи впечатление. Гледам полета който всъщност искам, че струва (да кажем) 30€ и решавам да си преместя билета за 30€ купен с флекса. Обаче като вляза да го местя ми пише, че трябва да доплатя 5€. Отказвам се, проверявам на следващия ден и пак същото. След 5 дни билета струваше пак толкова, но този път ми изписа free. Според вас, дали това разминаване идва от там, че пъвия билет е купен в лева или просто и тук си сменят през 5мин цената? 🙂

Връзка към коментар

при Уиз всички места ли (с изключение на extra leg room) са еднакво тесни? има разлика в цената дали са в предна, средна или задна част на самолета, и места, които изглеждат съвсем еднакви са на различна цена (от порядъка на 10 евро разлика в зависимост от това дали е предна или задна част), като средните седалки са по-скъпи от тези до прозорец примерно (айде това има някакво обяснение - за двойки, които искат да са заедно все едното място ще е средно най-често)

Връзка към коментар

При някои видове самолети (ако не се лъжа 321 Нео) имаше на някои редове по 2 седалки от едната страна, откъм пътеката и средна, а до прозореца липсва, защото там метър по-напред има обърната наобратно седалка, на която седи член на екипажа, който стои при излитане и кацане обратно на движението, с лице към хората.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, имам въпрос относно полет до Дубай, преди 5-6-7...години ходихме с wizz и кацнахме в Дубай. Сега гледам, че се каца в Абу Даби. От кога е така и има ли вероятност за кацане в Дубай или вече е така?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Denittta каза:

Здравейте, имам въпрос относно полет до Дубай, преди 5-6-7...години ходихме с wizz и кацнахме в Дубай. Сега гледам, че се каца в Абу Даби. От кога е така и има ли вероятност за кацане в Дубай или вече е така?

От три години някъде кацат в Абу Даби въпреки, че март месец, като летях някой полети бяха до Дубай и по време на ковид бяха само Дубай заради ограниченията в Абу Даби.

Връзка към коментар
На 1.09.2023 г. в 12:52, zzxxcc каза:

Здравейте. Имаше ли проблем с чекирането на летището в Меминген? Интересува ме дали е било наистина безплатно. Имам същият проблем с полет Меминген-Варна, не успявам да се чекирам през приложението, а през сайта ми дава, че не е налично онлайн чекиране за това летище.

На летището са искали да му вземат пари за чекирането, но е показал в профила си, че пише, че ще е безплатно на летището и са му дали бордна карта. Интересно е, че в самолета е видял позната, която за същия полет се е чекирала on-line без проблем. Не знам защо е станало така.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.