Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 20 минути , Argentique каза:

От няколко дни следя едни билети за тук-там и попадам на несъответствия във Fare Finder.

На пръв поглед:

 

1959251028_Screenshot(357).png.ede76222952cc53483ce8c5dbc74cf95.png

 

Но на втори дава друга цена. В моя полза. :smile3: И за други дестинации също. А преди само един поглед стигаше. :smile3:

 

339871866_Screenshot(358).png.b0ca3296fad38b1058bfd050e36d1bd9.png

При мен за съжаление е наобратно😛 - във феър файндър е по-ниска цената, отколкото реалната. Но да, права си, един поглед не стига за нищо тия дни. А като почнеш много да гледаш, ставаш бот😄

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , master_of_germs каза:

Това с "ботовете" вече го няма, откак смениха изгледа на приложението. Поне мене вече от доста време не ме мисли за бот. 

В приложението това с бота го няма, но флексът е по-скъп.

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , ДиянаВ каза:

В приложението това с бота го няма, но флексът е по-скъп.

Току-що си взех два билета с флексове по 5 евро през приложението, колко по-евтино да е през сайта?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , master_of_germs каза:

Току-що си взех два билета с флексове по 5 евро през приложението, колко по-евтино да е през сайта?

При много от нас флексът по познатите маршрути в приложението е 7€, а в сайта си е 5€, както преди.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искам съвет дали да купя сега места за полет през декември. Най-евтиния вариант в момента е 19 евро до прозореца и до него 22 евро /средната седалка?!/. Според вас има ли изобщо вероятност да спаднат цените? Също се чудя, понеже сме двама, ако изчакам безплатното регистриране и видя къде ще се падне единия да купя само мястото до него, ако е свободно. Благодаря.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Dreamm каза:

Искам съвет дали да купя сега места за полет през декември. Най-евтиния вариант в момента е 19 евро до прозореца и до него 22 евро /средната седалка?!/. Според вас има ли изобщо вероятност да спаднат цените? Също се чудя, понеже сме двама, ако изчакам безплатното регистриране и видя къде ще се падне единия да купя само мястото до него, ако е свободно. Благодаря.

Ами не знам, но аз лично ако бях като теб бих изчакал, но да не свъшат пък местата, никак не е......

А и другото което е, аз лично не бих дал по 19 евро за място, по-добре да помоля някой и да се разменим местата по време на полета.... отколко на човек по 19 евро в посока и то за един прозорец. 😇

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , Dreamm каза:

Искам съвет дали да купя сега места за полет през декември. Най-евтиния вариант в момента е 19 евро до прозореца и до него 22 евро /средната седалка?!/. Според вас има ли изобщо вероятност да спаднат цените? Също се чудя, понеже сме двама, ако изчакам безплатното регистриране и видя къде ще се падне единия да купя само мястото до него, ако е свободно. Благодаря.

Има една услуга sitting together. Виж колко пари ще излезе.

Пробвах на две мои вече направени резервации да я добавя - показва 20€ на полет.

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако сте двама души, шансът при чекиране системата на УИЗ да ви сложи на един ред е много голям. Последните няколко пъти ни слага все така, без нищо никога да сме си плащали за места. Не един до друг, но примерно прозорец и пътека. Ако дойде някой на средното място, просто го молим да се разменим.  При Райън такива неща няма, но наблюденията ми са, че УИЗ по възможност не правят мизерии за двама пътуващи да ги пращат в двата края на самолета. Разбира се, не е гарантирано, понеже зависи колко души са се чекирали преди вас. Но като цяло това е съществена бонус-точка на уиз, за което ги предпочитам пред Райън.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Промениха ми часа на полет, който щях да сменям с флекс, преди да го сменя. Сега ако поискам 120% кредити, те не обхващат флекса, нали, т.е. няма смисъл да предприемам различни от първоначално възнамеряваните действия?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Dreamm, случвало ми се е да чекирам 1 човек от резервацията с идеята да купя място до него, но системата да го сложи по средата, а местата до него да са заети и тогава купих места и за двамата. Успявала съм и да купя съседно място. Има риск. Sitting together е добър вариант - само за 40 лв за двамата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли обяснение защо за утрешния ми полет, до който остават по-малко от 24 часа, десктоп-версията на сайта изписва, че онлайн чекирането още не е налично? Влязох през мобилното приложение и се чекирах. При повторно влизане в сайта на десктоп продължава да твърди, че онлайн чекирането не е налично, но показва мястото, което ми даде мобилното приложение.....

Връзка към коментар
На 12.09.2023 г. в 2:21, Stryper каза:

Dreamm, случвало ми се е да чекирам 1 човек от резервацията с идеята да купя място до него, но системата да го сложи по средата, а местата до него да са заети и тогава купих места и за двамата. Успявала съм и да купя съседно място. Има риск. Sitting together е добър вариант - само за 40 лв за двамата.

@Dreamm Има го и варианта да се чекират и двамата и след това за единя да се купи място, ако не извадите кофти късмет и до двамата и двете места да са заети, но все пак шанса е по-голям до някой от двамата да има свободно място.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, vino4erpec каза:

Някой има ли обяснение защо за утрешния ми полет, до който остават по-малко от 24 часа, десктоп-версията на сайта изписва, че онлайн чекирането още не е налично? Влязох през мобилното приложение и се чекирах. При повторно влизане в сайта на десктоп продължава да твърди, че онлайн чекирането не е налично, но показва мястото, което ми даде мобилното приложение.....

При мен беше излязло така, защото имах промяна от страна на Уизз, която пък аз не приех, понеже нямах флекс и с идеята, че ще мога да променя ако пожелая. Да, ама не. Дойде ред за чекиране и трябваше да им звъня, понеже не ме допускаше. Служителят ми каза, че  "съм се съгласила с новите условия". Да потърся резервацията ръчно, от там да стартирам чекиране и за по-сигурно, че ще се случи да ползвам приложението. 😁

Връзка към коментар
преди 56 минути , maia_sg каза:

При мен беше излязло така, защото имах промяна от страна на Уизз, която пък аз не приех, понеже нямах флекс и с идеята, че ще мога да променя ако пожелая. Да, ама не. Дойде ред за чекиране и трябваше да им звъня, понеже не ме допускаше. Служителят ми каза, че  "съм се съгласила с новите условия". Да потърся резервацията ръчно, от там да стартирам чекиране и за по-сигурно, че ще се случи да ползвам приложението. 😁

При мен също има лека промяна в часа на излитане, която не съм приел, явно това е причината. Благодаря!

Връзка към коментар

Забелязали ли сте, че продажбата на билети от лятното разписание е само за членове на WDC? При вас това ли показва екрана? Вчера го видях и взех билетки с флекс.

Ето я идеята за желаещите да пътуват до Испания по празниците в началото на май: 

Отиване Букурещ - Мадрид на 30.04. за 15€. Дори и да няма промяна от страна на Уиз и възможност за местене към 01.05. тази дата ме устройва. Взех следобедния полет, но сега се е качила малко цената му. 
Връщането предхожда отиването, но вие си знаете защо😉 На много дати през април има полети два пъти през деня за 30€. Избрах две съботи - на 13.04. сутрешния и на 20.04. вечерния. Почти съм сигурна, че единият от двата полета ще отпадне, ако не и двата🙂. Досега не са имали два полета на ден по този маршрут, дори и в най-натоварените периоди. Отделно в събота няма полети в зимното разписание, нямаше и през април 2022, когато реално летях в тази посока.

Идеята може да се ползва и за удължаване валидността на изтичащи кредити, като за по-сигурно се добави флекс.

Какви са алтернативите на Мадрид, не помня, но знам, че са хубави😄 Засега моята идея е да направя четвърто гости на една приятелка /тя още не знае, но нищо😄/ и да отскоча за няколко дни до Порто🙂

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 2
  • Браво 6
  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 7.09.2023 г. в 12:15, Ivko каза:

Аз имах билети до Аби Даби за януари сега и два пъти ми променят вече и дни и часове. Април месец е вече лятно разписание и със сигурност ще претърпи промени и съм сигурен, че даже дните ще разместят и няма да са така.

Да, получих имейл, че полетите ни са отменени. Всичко след 30.03.2024 е изтрито от системата. Има ли някакъв срок, в която трябва да отворя имейла и да заявя желанието си за кредити или за преместване на датите на полета? Идеята ми е в момента нищо да не пипам и като излезе новото разписание, да преместя датите, за които в действителност ни трябват полетите - за Великденската ваканция.

IMG_5647.png

Връзка към коментар
преди 1 час, r_nikolov1 каза:

Да, получих имейл, че полетите ни са отменени. Всичко след 30.03.2024 е изтрито от системата. Има ли някакъв срок, в която трябва да отворя имейла и да заявя желанието си за кредити или за преместване на датите на полета? Идеята ми е в момента нищо да не пипам и като излезе новото разписание, да преместя датите, за които в действителност ни трябват полетите - за Великденската ваканция.

IMG_5647.png

Срокът е до 3 часа преди полет.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 5.06.2021 г. в 17:23, marycap каза:

 

02 492 83 67 | 

0900 63 949 (платен)

Опитах да се обадя,да ми върнат като 120% в кредит за отменен полет през посредник,но българската линия не работела,а аз езици не знам.Не знам дали ще стане,ако си дам моя профил в Wizz,а билета е купен с друг мейл пред Edreams.Ще пиша във формата им.Други магеланци казаха,че ставало.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, dimitrov6 каза:

Опитах да се обадя,да ми върнат като 120% в кредит за отменен полет през посредник,но българската линия не работела,а аз езици не знам.Не знам дали ще стане,ако си дам моя профил в Wizz,а билета е купен с друг мейл пред Edreams.Ще пиша във формата им.Други магеланци казаха,че ставало.

Опитвай отново през  интервали от няколко часа, за да попадаш на различни служители- има значение. Българската линия си работи от години ( не винаги вдигат), освен скоро нещо да се е случило...

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, stanimir каза:

Дано само бърникат по разписанието , не виждам друга дестинация по която да са свалили летни полети.

Съмнява ме да отпадне София-Дубай/Абу Даби линията, знам ли... Ще следим кога ще добавят новите дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди време български оператори на безплатния номер имаше само в работни дни 09.00-17.00ч.Предполагам още е така.

През останалото време и в почивните дни обслужването е само на английски.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.