Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, stanimir каза:

Преди време български оператори на безплатния номер имаше само в работни дни 09.00-17.00ч.Предполагам още е така.

През останалото време и в почивните дни обслужването е само на английски.

Точно така.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 hours ago, r_nikolov1 said:

Съмнява ме да отпадне София-Дубай/Абу Даби линията, знам ли... Ще следим кога ще добавят новите дати.

Иншалахх !

19 minutes ago, r_nikolov1 said:

Саудитска Арабия за Нова година за 20€ двупосочно:

 

София - Рияд:

24.12.2023 10€ (WDC)

31.12.2023 10€ (WDC)

 

Рияд - София:

02.01.2024 - 10€ (WDC)

09.01.2024 - 10€ (WDC)

Ще се лее безалкохолно шампанско.

  • Смея се 16
Връзка към коментар
На 31.08.2023 г. в 11:21, ДиянаВ каза:

И аз ги видях. Ти виж за Тенерифе за какво става въпрос😂, кредитът ми и за един човек няма да стигне🤣Но според мен са заредили цени на конвейер - всички са еднакви от 1 април до края на юли и ще се (п)оправят след време🙂 

Взех билети от Букурещ за Тенерифе - първо за юни, после ги смених за юли за 80€ в посока. Компенсацията на Уиз ги покри, че и останаха🙂. Както се казва откъдето дошло, там отишло. Все още има на такава цена, даже през юни има и за по-малко - 60€, но не съм засичала в двете посоки как се пада.

@The Doctor, не се ангажирай да ме информираш за Барселона🙂. Зарязвам дебненето на цените заради други хора. Да се оправят. Приятелката, която уж искаше да ходи семейно и да обикаля, се разколеба и предусещам загубата на време от моя или твоя страна🙂. Някои хора просто предпочитат това, което показва ФБ - Албания, Тунис, новият ол инклузив на Черно море или не знам какво си и това е - хотел, коктейл, а за разкош басейн и лайкове😂. Все повече разбирам, че вас тук ви чувствам по-близки по начин на мислене от хора, с които съм всеки ден🙂

  • Харесвам 22
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 16.09.2023 г. в 19:32, r_nikolov1 каза:

Саудитска Арабия за Нова година за 20€ двупосочно:

 

София - Рияд:

24.12.2023 10€ (WDC)

31.12.2023 10€ (WDC)

 

Рияд - София:

02.01.2024 - 10€ (WDC)

09.01.2024 - 10€ (WDC)

Май това ще е най-евтиният вариант от София за Нова година със самолет 😃

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , Иван Попов каза:

Май това ще е най-евтиният вариант от София за Нова година със самолет 😃

Явно да (като изключим визата 😂)…

Иначе до онзи ден имаше Бари за 40€ двупосочно 31.12.2023-03.01.2024, но изчезна вече тази цена. Сега е 90€. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 минути , Zaro каза:

Маршрутите от Тирана започнаха да окапват като круши

Абсолютно нормална ситуация  след  подобна "експанзия".  Винаги се случва.  Всъщност, вероятно, целта на подобни експанзии е да се  установи кои линии са перспективни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Wizz Air отбелязва своя 18-и рожден ден в България с вълнуващ лов на съкровища в София и Варна

https://bgtourism.bg/novini-wizz-air-18-years/

Ето и уликите за скритите съкровища в София и Варна:

• Първото място носи името на дестинацията, откъдето започна всичко! Първият полет на Wizz Air от София излита към град в сърцето на Европа. Частица от тази омагьосваща дестинация и ваучерът можете да намерите в хотел със същото име в София.

• Втората тайна локация е началната точка на маратона на Wizz Air в София. Обуйте спортните си обувки си и БЯГАЙТЕ към старта на трасето, за да откриете наградата!

• За третото място ще се разходите по най-популярната пешеходна улица в София. Ваучерът се намира в сърцето на града и отбелязва броя на рождените дни, които Wizz Air е отпразнувала в България.

• Последният скрит ваучер е във Варна. Наградата може да бъде намерена там, където обикновено започват приключенията към чуждестранни дестинации – на първото check-in гише на WIZZ.

 

 

Може да се спечелят някакви ваучери, ако вече не е твърде късно.

Първото място може би е хотел Будапеща.

Второто трябва да е НХГ  на пл.Батенберг.

Третото вероятно бул. Витоша 18.

За Варна е ясно.

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Wizz Air отбелязва своя 18-и рожден ден в България с вълнуващ лов на съкровища в София и Варна

https://bgtourism.bg/novini-wizz-air-18-years

Ето и уликите за скритите съкровища в София и Варна:

• Първото място носи името на дестинацията, откъдето започна всичко! Първият полет на Wizz Air от София излита към град в сърцето на Европа. Частица от тази омагьосваща дестинация и ваучерът можете да намерите в хотел със същото име в София.

 

 

Благодаря за споделената информация! 🙌✈️🍀IMG_5854.jpeg.5c9b395a32561268b287c0c5a1e73423.jpeg

  • Харесвам 17
  • Браво 28
Връзка към коментар

И Aбу Даби май трайно изчезна от лятното разписание.След Diners сега ако и Wizz ни изклатят ?! Множко става  тия дни.

Едва преживяхме Тирана , ама вече е прекалено.

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 минута , stanimir каза:

И Aбу Даби май трайно изчезна от лятното разписание.След Diners сега ако и Wizz ни изклатят ?! Множко става тия дни.

Дааа, постоянно ги следя заради нашата връзка от Дубай и силно се надявам да върнат полетите…

Връзка към коментар
преди 5 часа, phristova каза:

Полетите до Рияд са до 25.10. Може би спират дестинацията.

Явно не са им били пълни самолетите през първите няколко месеца. Но това е дестинация, подходяща за зимното разписание, подобно на ОАЕ, от ноември до края на март. А те пуснаха полетите на 50 градусовите жеги и после се чудят защо няма интерес през лятото 😄

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Не е ясно какво става и с Армения. Появи се информация, че въздушното и пространство е затворено, заради ескалация на конфликта в Нагорни Карабах, но все още никоя агенция не го е обявила официално. Самолет на Уиз е кацнал в Кутаиси, вместо в Ереван, но виждам, че летището в Ереван приема полети.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 22 минути , so'90 каза:

Подали са заявка за Тенерифе от Декември. За четвъртък и неделя.

Ще наводнят хубавите острови 😄 и цените ще бъдат космически. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , agenta каза:

Ще наводнят хубавите острови 😄 и цените ще бъдат космически. 

Спокойно, в сравнение с поляците сме капка в морето😄

Аз пък мисля, че цените през първия сезон няма да бъдат високи, извън датите по празниците и ваканциите🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Внимавайте с УизЕър взеха доста често да начисляват system surcharge fee таксата преди плащане. Пробвам с други браузъри, трия кеша и през мобилното приложение и там ми я начисляват, единствено с друг профил стана работата или през посредник. Вероятно вече по профил следят търсенията.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 19.09.2023 г. в 18:33, phristova каза:

Полетите до Рияд са до 25.10. Може би спират дестинацията.

Доколкото разбрах я спират за съжаление. Имахме билети за ноември но ще връщат парите

Връзка към коментар
На 16.09.2023 г. в 19:32, r_nikolov1 каза:

Саудитска Арабия за Нова година за 20€ двупосочно:

 

София - Рияд:

24.12.2023 10€ (WDC)

31.12.2023 10€ (WDC)

 

Рияд - София:

02.01.2024 - 10€ (WDC)

09.01.2024 - 10€ (WDC)

И аз си купих с кеф 26-31.12, като идеята беше да летя до Кувейт от Рияд, ама добре че не си купих тези полети, че щяха да ми увиснат със страшна сила. Голямо пропадане за Уиз.

Връзка към коментар
преди 6 часа, vinidj каза:

Внимавайте с УизЕър взеха доста често да начисляват system surcharge fee таксата преди плащане. Пробвам с други браузъри, трия кеша и през мобилното приложение и там ми я начисляват, единствено с друг профил стана работата или през посредник. Вероятно вече по профил следят търсенията.

Отдавна е така, за жалост. За да се уредя с евтини билети съм правила същите процедури, влючително и вход през друго IP.  Но мога да кажа че определено Wizzair са ми любимата компания от нискотарифните и самолетите им са ми по удобни. Жалко че съкратиха доста дестинации от София...

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 16.09.2023 г. в 15:53, r_nikolov1 каза:

Съмнява ме да отпадне София-Дубай/Абу Даби линията, знам ли... Ще следим кога ще добавят новите дати.

И аз се вълнувам от полети през април 2023. Дано ги има скоро и са изгодни!!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.