Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Опитвам се да купя билети до Лондон, но не излиза опция приорити, само чекиран багаж. Пробвах произволно с Рим - същата работа. Да не би вече само Раян да имат приорити?

Връзка към коментар
преди 3 часа, dorita каза:

Здравейте! Другата седмица летя на отиване с уиз, на връщане с Райън Еър, с ръчен багаж. Чантата ми е малко по-голяма, но мека, събира се в клетката, като се натисне. 

Някъде бях чела за компания, която не признава такъв багаж за ръчен. Имате ли наблюдения дали уиз и Райън са такива?

Благодаря предварително!

При последните ни полети с Уиз никой не обърна внимание на багажа. Имаше хора без приорити с видимо по-големи от позволените размери чанти + найлонови торбички на Кауфланд. :laugh1: Няма да имате проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, CarpeDiem каза:

Опитвам се да купя билети до Лондон, но не излиза опция приорити, само чекиран багаж. Пробвах произволно с Рим - същата работа. Да не би вече само Раян да имат приорити?

Може би се е изчерпала допустимата бройка за приорити за конкретните полети. 

преди 48 минути , muffytoz каза:

Здравейте, може ли да ми кажете някоя дестинация до която в момента има евтин флекс? 

 

Тирана- Виена

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Wizz Air launches 6 new routes from Italy

Wizzair-Flickr.jpg

New Routes:
✈️ Rome Fiumicino – Berlin
✈️ Rome Fiumicino – Copenhagen
✈️ Rome Fiumicino – Hamburg
✈️ Rome Fiumicino – Alicante
✈️ Milan Malpensa – Paris Beauvais
✈️ Milan Malpensa – Tenerife

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 4.10.2023 г. в 21:06, jorocontrola каза:

https://www.romania-insider.com/wizz-air-bucharest-largest-base-romania-2023

Пусти мамалигари - 19 самолета базирани в Букурещ.

В София само 7 ... 😞

Абсолютно точно съответствие на броя на населението - по един самолет на 1милион жители! :smile3:

  • Харесвам 4
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 23 минути , Фил каза:

Абсолютно точно съответствие на броя на населението - по един самолет на 1милион жители! :smile3:

Ама ти сравняваш държавите, а аз - градовете.

Букурещ не е 3 пъти колкото София. Но нещо не мога да намеря статистика за самолети по бази, че да се сравни цяла Румъния с БГ. Все пак там има доста повече бази ...

Връзка към коментар
преди 13 минути , jorocontrola каза:

Ама ти сравняваш държавите, а аз - градовете.

Аз го отбелязах повече като любопитен факт това, защото ми се наби на очи. :wink:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , mamaivy каза:

Някаква идея къде да преместя едни полети с флекс? Идеята е да си възстановя сумата плюс флекса.

Не си споменала на каква стойност са билетите, но ако търсиш най-ниска цена за най-далечни дати, ето добра опция.

 

image.png.8b3e907e5af3a5e1b1080382b8b3b2c4.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Фил каза:

Не си споменала на каква стойност са билетите, но ако търсиш най-ниска цена за най-далечни дати, ето добра опция.

 

image.png.8b3e907e5af3a5e1b1080382b8b3b2c4.png

По-скоро,нещо което ще анулират/ сменят до февруари.Но и това е идея, благодаря.

Връзка към коментар

Имам полет днес до Лутън в 15:15, но получих известия за нов час 17:00 и виждам, че самолета идва от Париж, но там още не е излетял и все още няма час на излитане.

Връзка към коментар
преди 42 минути , Denittta каза:

Как да проверя за конкретна дестинация/ полет дали има по-евтин wizz flex, освен да проверяван ден по ден?

Няма как трябва да ровиш даже и дни на едни и същи дестинации защото за всеки полет е различен флекса съм забелязал.

Връзка към коментар

Четох няколко теми и до колкото схванах "схемата"... Трябва да си купя билет по желаната дестинация от мен с флекс и багаж на ниска цена( ако има такава въобще), а след това да си сменя( не да канселирам) на мойте желани дати полета, ако цената на полета по принцип ме устройва към момента и да си дебна все пак за промяна я цената периодично, за да сменя пак ако се наложи с ден, два и да взема по-изгодна цена. Вярно или не? 🤓

Връзка към коментар
На 3.10.2023 г. в 15:49, logist13 каза:

 

Все пак да мине полета 🙂 И кажи на приятелите да си документират пристигането, т.е. да си снимат таблото при кацането в Ларнака. Може да си направите и скрийншотове от flightradar, доколкото виждам самолета който ще лети до Ларнака си е напълно здрав и си лети по разписание 🙂 Тези неща могат да помогнат, ако Wizz се запънат с обезщетенията, извиняват се с техн. причини, метеоусловия и т.н.

 

HA-LZL - Airbus A321-271NX - Wizz Air - Flightradar24

 Благодаря за линка, който ми пратихте. Но да попитам във flightradar за полетите отпред пред ,, play"   има две опции за отваряне на файлове може би с подробности за изпълнение на полета.Същите не се отварят.Каква може да е причината? Конкретният полет, който ме интересува е Варна -Ларнака на 03.10.Закъснението е било около 6 часа. Извинявам се за питането, но досега не ми се налагало да подавам иск за обезщетение по регламента.

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Denittta каза:

Как да проверя за конкретна дестинация/ полет дали има по-евтин wizz flex, освен да проверяван ден по ден?

Няма как. И не само това, ами и сменят цената на един и същи полет.

Тези дни тръгвам да търся евтин флекс. Намирам, но ми се налага да изляза. Няколко часа по-късно се прибирам, пробвам същите дати (стояха ми дори видни в браузъра с изтеклата сесия, иначе щях да реша, че аз нещо не съм наред) - излизат с 4 евро отгоре. Пробвам с други дати по същата дестинация - с всички беше така. Оставих нещата да преспят и на следващия ден ново търсене с оригиналните дати - вече бяха 4 евро надолу, т.е. на оригиналната цена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, mamaivy каза:

По-скоро,нещо което ще анулират/ сменят до февруари.Но и това е идея, благодаря.

Идеята е, че е по-вероятно да сменят най-далечните дати. Затова примерът е подходящ да засилиш някой флекс в очакване на смяна. Колкото повече наближава дата, толкова по-малка е вероятността от промени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Zaro каза:

Идеята е, че е по-вероятно да сменят най-далечните дати. Затова примерът е подходящ да засилиш някой флекс в очакване на смяна. Колкото повече наближава дата, толкова по-малка е вероятността от промени.

Благодаря,смених вече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • radi777
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.