Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 8.10.2023 г. в 22:19, dimitrov6 каза:

С Андроид съм,няма бутон.Не видях горните постове,извинете.Значи се пише на Уиз.

Дали ще стане с емулатор на IOS да изтегля Уиз приложението на лаптопа и така да закрия профила.Писах на Уиз,но няма отговор да ми закрият те акаунта.

Връзка към коментар
преди 9 минути , dimitrov6 каза:

Дали ще стане с емулатор на IOS да изтегля Уиз приложението на лаптопа и така да закрия профила.Писах на Уиз,но няма отговор да ми закрият те акаунта.

Ако искаш ми прати данните за акаунта и ще пробвам да го закрия.

Иначе колко му е да си купиш още един телефон😄😉

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 10.10.2023 г. в 10:51, Jorro каза:

Някой да е намирал флекс по 5-6 евро? София- Бари вече ми го дава на 7 евро, Тирана- Бриндиси, Бари - 7....

Понеже ми трябваше и на мен - най-ниска цена флекс намирам  5.85€   - BGY-TSR  04.01.2024, цена на билета  9.99€  

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 минути , Фил каза:

Ти си с връзки :grin: - при мен излиза 12лв.

А на сайта - 15лв.

 

1494071930_Screenshot_20231012_134416_WizzAir.jpg.87e3b933de3f0170453552a5325e9eea.jpg

И при мен първия път излезе 12 лв., но пробвах пак и показа 10 лв.

 

П.п. сега излиза само 12 лв.

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Преди 10 минути през аппа купих 5 евров флекс по отсечката Бари-София.

за коя дата? На мен ми иска 36лв в посока през апа за 17.01 София-Бари, за който на Диана й излиза 10 лв

Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Преди 10 минути през аппа купих 5 евров флекс по отсечката Бари-София.

Георги Матеев го е изкупил, пък @Фил (от завист) ми развали връзките и вече и на мен ми дава 12! :lol:

Аз да кажа какво видях - за другото лято, ако някой може да планира отрано, има необяснимо ниски цени за Валенсия, предимно май и юни, юли връщането расте.

 

1363335025_Screenshot(362).png.f6b51dc5beac3e9810c1b7d42cf793c1.png

1938075199_Screenshot(363).png.1e21ab1596069fee68e61c3122649f28.png

 

1508153515_Screenshot(364).png.4523da6db520cc1ca2753efa7c5b4660.png

 

Бари за море:

 

747684233_Screenshot(365).png.e9f39eaba6f9c4bd2a003bde4e25b34b.png

 

814511741_Screenshot(366).png.6cca8a18220934d5bd25cecf12a83b99.png

 

 

1615990916_Screenshot(367).png.7e5cde09080228bf6bc12e2c2f22729d.png

 

Катания:

1541621344_Screenshot(368).png.234fc1ac2e9bfb360697f3959c758fd9.png

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар

Можем да си създадем алтернативен кастъмър сървис. При когото устройството показва 5€, той ще купува билетите на другите по тяхна поръчка и предпочитания. Накрая всички ще сме обявени за ботове😛

  • Харесвам 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Прави впечатление, че цифроманията на Уиз и Раян отстъпва пред здравия разум и в дългосрочен план започнаха да намаляват цените. 🙂

Но това, което ме изненадва е, че вече сме почти средата на октомври, а зимното разписанието на Уиз не е пипано повече от месец, поне за дестинациите, които следя. Неочаквано се задържаха странните часове на полетите до Бергамо и Ларнака, а Ереван така и не мръдна с минута, откакто го заредиха след октомври. Това е хубаво, защото говори за някаква стабилност, която АК бяха изгубили в последните години. А другия вариант е в следващите дни да има яко рязане и промени. 😁

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Wizz са въвели и някакви 26 килограмови багажи (междинка между 20 и 32), и примерно отсечката Бари-София през февруари за двама с флексове и куфар 26 кг се връзва точно на 50 евро - това в случай, че някой има подаръчни ваучери на такава стойност (от които нали не може ресто...), аз имах такива и сега ги уплътних за бъдещи желани дестинации 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

не мръдна с минута, откакто го заредиха след октомври. Това е хубаво

Ами не винаги. Някои хора са инвестирали в промяна в часовете 😁

  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, Zaro каза:

Ами не винаги. Някои хора са инвестирали в промяна в часовете 😁

Ти защо мислиш съм следила изброените дестинации?😄 

Но нали във всичко се стремим да открием и нещо положително. 😎

Наистина ли не усети колко мъка и надежда са събрани в поста ми?! 😅

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 3 часа, iMari каза:

Ти защо мислиш съм следила изброените дестинации?😄 

Но нали във всичко се стремим да открием и нещо положително. 😎

Наистина ли не усети колко мъка и надежда са събрани в поста ми?! 😅

Миналата година имаше голямо бутане на полетите от/до Бергамо в първата половина на ноември. След това пак донаместваха. В момента чакат не-магеланците да купят колкото е възможно повече билети на ултра-високите им цени около Коледа и Нова Година.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Припомнете ми - при промяна на полет от страна на Уиз, тези 20% отгоре, които идват като бонус кредити, дължат ли се и върху стойността на административната такса? Защото така като го смятам, са сложили бонус само върху тарифата без административната такса. А имам спомен, че и за нея се даваше преди.

Освен това, преди май идваше веднага този кредит, а сега все още го чакам (пише стандартното, че може да отнеме 72 часа).

Връзка към коментар
На 8.10.2023 г. в 22:19, dimitrov6 каза:

С Андроид съм,няма бутон.Не видях горните постове,извинете.Значи се пише на Уиз.

Писа ли на wizz, какво стана със закриването на профила ти?

Или чакаш отговор от wizz....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, имам питанка относно "запазване" на цената на полет.Давам да платя до 48 часа с банков превод, понеже не видях "запази цена" мисля че съм  виждала такова животно и беше около 40лв. Тя колко пъти мога да си пазя цена. Могат ли да ми ограничат профила ако стане практика с цел да дебна цена?

Връзка към коментар
преди 7 часа, jorrro каза:

Припомнете ми - при промяна на полет от страна на Уиз, тези 20% отгоре, които идват като бонус кредити, дължат ли се и върху стойността на административната такса? Защото така като го смятам, са сложили бонус само върху тарифата без административната такса. А имам спомен, че и за нея се даваше преди.

Освен това, преди май идваше веднага този кредит, а сега все още го чакам (пише стандартното, че може да отнеме 72 часа).

Преди даваха и на нея, ама от доста време е само върху тарифата. И възстановяването е до 72 часа, и те предимно на третия ден го правят.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Denittta каза:

Здравейте, имам питанка относно "запазване" на цената на полет.Давам да платя до 48 часа с банков превод, понеже не видях "запази цена" мисля че съм  виждала такова животно и беше около 40лв. Тя колко пъти мога да си пазя цена. Могат ли да ми ограничат профила ако стане практика с цел да дебна цена?

Има такава услуга, излиза веднага след като избереш полет, точно преди флекса:

Screenshot_20231016-083214.png.656c54b15e8e5066d00cb3e8d095a524.png

Но мисля, че за полети, които са скоро(до 2 седмици) не се появява. Не съм я ползвала, но не виждам защо да ти ограничават профила щом пари им даваш. 🙂

А за следене на полети може да ползваш airhint. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

Забърках се в нова "каша" 🙂 Студент в Барселона 🙂

Та мислейки как да прибера детето за празниците виждам много непритни цени (150-200 евро на посока) за полетите преди Коледа към Бг и обратните около 05-07 Януари.

Досега в този период не съм пътувал и не съм и гледал цените. 

Въпросът е : Тези цени въобще има ли шанс да намалеят или само ще стават още по-груби? Тъй като ще влачи и 20кг куфар сигурно финансово ще се обезмисли прекачването някъде по Европа - два полета, две плащания на куфара, но все пак сигурно има идеи които ми убягват?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.