Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 1 час, Пътувко каза:

Изключително калпава статия, заглавието не кореспондира със съдържанието и текста е неразбираем на места. Така ме обърка за едни полети, че ме изнервиха до краен предел!

Първоначално и аз се облещих...Неразираемо написана,но реших да споделя информация за спиране на линията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Otnesen каза:

Първоначално и аз се облещих...Неразираемо написана,но реших да споделя информация за спиране на линията.

Да, аз я прочетох на телефона ми, бяха ми я дали като препоръчана. После я видях и тук, а мен ме касае за цели две пътувания, коренно различни като замисъл и т.н. А е гледана от десетки хиляди, срам и позор!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Eva eva каза:

От къде точно купувате тези билети?

Oт сайта на Wizz. Опитах от компютъра, от телефона, все едно и също.

 

В сайта им намерих ето това: Допълнителна Системна Такса – Приложима за резервации, направени от автоматизирани системи 10Е на пътник!
Явно нова врътка за надуване на цените са измислили. Купих 4 билета х 10Е, ето ти 40Е.

И една друга врътка засичам напоследък - в таблицата за месеца имат обявена цена, но когато трагнеш да резервираш тя лееекичко нараства с 5-10лв. и вече не е същата, която си гледал. Ей царе са, но на това му се вика цигански номера.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Системата е засякла многократни търсения от вашия профил и ви разпознава като бот.Ако вече сте резервирали трябва да се обадите в кол центъра и ще ви възстановят таксата.Може да ползвате и търсачката на форума - има описани подобни случаи.

Всичко това вкл. относно цените в таблицата  е обяснявано в последните 1-2-3 странички назад в темата.Прегледайте я.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Според повечето онлайн източници новият терминал на AUH отваря на 1 ноември. Надявам се информацията да е точна, тъй като минавам през Абу Даби на 7 ноември и нямам търпение да видя новото архитектурно чудо. Сигурен съм, че са се изхвърлили на макс, тъй като са в люта конкуренция с 5-звездните DOH / IST, както и с DXB / MCT / RUH. Живот и здраве ще отида поне час по-рано за да поснимам и ще пусна снимки.

  • Харесвам 21
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 51 минути , Георги Матеев каза:

Според повечето онлайн източници новият терминал на AUH отваря на 1 ноември. Надявам се информацията да е точна, тъй като минавам през Абу Даби на 7 ноември и нямам търпение да видя новото архитектурно чудо. Сигурен съм, че са се изхвърлили на макс, тъй като са в люта конкуренция с 5-звездните DOH / IST, както и с DXB / MCT / RUH. Живот и здраве ще отида поне час по-рано за да поснимам и ще пусна снимки.

Това е информацията от сайта на Етихад, до 8 ноември всички полети ще бъдат от Терминал 1 и 3

 

https://www.etihad.com/en/fly-etihad/airport-information/terminal-a-information

 

Не съм, обаче сигурен за другите компании

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Според повечето онлайн източници новият терминал на AUH отваря на 1 ноември. 

Да имам хотел в Абу Даби и ми пратиха имейл да си проверя терминала при пристигане, че отваря на 1-ри.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Според повечето онлайн източници новият терминал на AUH отваря на 1 ноември. Надявам се информацията да е точна, тъй като минавам през Абу Даби на 7 ноември и нямам търпение да видя новото архитектурно чудо. Сигурен съм, че са се изхвърлили на макс, тъй като са в люта конкуренция с 5-звездните DOH / IST, както и с DXB / MCT / RUH. Живот и здраве ще отида поне час по-рано за да поснимам и ще пусна снимки.

Моля те да хвърлиш поглед и на салоните, ако изобщо ги вкарат в списъка на  Diners. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Airlines will transition into Terminal A in 3 phases over a period of 2 weeks: after Etihad’s ceremonial flight on 31st October, Wizz Air Abu Dhabi and 15 other international airlines will fly from the new Terminal on 1st November. From 9th November, Etihad Airways will operate 16 daily flights, before completing their transition to their new home on 14th November, together with Air Arabia Abu Dhabi and 10 other airlines. From 14th November, all 28 airlines will be operational from Terminal A.

 

https://wam.ae/en/details/1395303210214

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Реших да живея рисковано 😃 и за първи път не купих места. И защото бяха 150 лв общо 😅. Бебето ще е у мен, голямото дете или при мен, или при баща му. Сега умувам дали да платя за автоматично чекиране на връщане към България. Съвети?

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , tara каза:

Реших да живея рисковано 😃 и за първи път не купих места. И защото бяха 150 лв общо 😅. Бебето ще е у мен, голямото дете или при мен, или при баща му. Сега умувам дали да платя за автоматично чекиране на връщане към България. Съвети?

"Съдбата обича смелите", казват.😁 Аз не бих платила. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, tara каза:

Реших да живея рисковано 😃 и за първи път не купих места. И защото бяха 150 лв общо 😅. Бебето ще е у мен, голямото дете или при мен, или при баща му. Сега умувам дали да платя за автоматично чекиране на връщане към България. Съвети?

Ако се притесняваш и чекирането отваря в часове, в които няма да можеш да реагираш бързо, може има смисъл.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Може да се чекирате от телефона с приложението. Според мен няма смисъл да се плаща за автоматично чекиране.

 

Утре за пръв път от години ще летя без платени места. Някак си не ми се дават 170 лева за 2-ма.

 

Нещо става със сайта на уиз. Бяха ни дали безплатни места в края на самолета. Сега влизам и пише, че самолета е сменен. Дъщеря ми е на 18-ти ред. Там не трябва ли да сядат само възрастни? Тя е на 15.

Звънях на безплатния телефон и ме отрязаха, защото въпроса не бил за disabled passenger ili cancelled flight.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , Stryper каза:

Може да се чекирате от телефона с приложението. Според мен няма смисъл да се плаща за автоматично чекиране.

 

Утре за пръв път от години ще летя без платени места. Някак си не ми се дават 170 лева за 2-ма.

 

Нещо става със сайта на уиз. Бяха ни дали безплатни места в края на самолета. Сега влизам и пише, че самолета е сменен. Дъщеря ми е на 18-ти ред. Там не трябва ли да сядат само възрастни? Тя е на 15.

Звънях на безплатния телефон и ме отрязаха, защото въпроса не бил за disabled passenger ili cancelled flight.

Ако е на аварийно място, стюардите ще я изместят другаде наблизо. При нас така стана. Системата отчита детето като възрастен, но на борда питат на колко е и разместват хора. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Stryper каза:

Дъщеря ми е на 18-ти ред. Там не трябва ли да сядат само възрастни? Тя е на 15.

Зависи от самолета, къде са аварийните изходи. Според картинките в нета аварийните са 16 и 17 ред

Връзка към коментар
преди 1 час, Stryper каза:

 

Нещо става със сайта на уиз. Бяха ни дали безплатни места в края на самолета. Сега влизам и пише, че самолета е сменен. Дъщеря ми е на 18-ти ред. Там не трябва ли да сядат само възрастни? Тя е на 15.

Звънях на безплатния телефон и ме отрязаха, защото въпроса не бил за disabled passenger ili cancelled flight.

Аз не бих се занимавала с никакви телефони. Ако дъщеря ти наистина е на авариен ред, предлагаш на някой до теб да се смени с нея (всеки ще иска да си опъва краката на широчко) и така ще седите заедно. Или чак толкова ако не поискат, си разменяте местата вие двете. Аз понякога си сменям местата със спътниците, особено с тези, които летят рядко, и на мен ми се е паднало място до прозорец, а на тях – не.  

Ако случайно ми поискат бордна карта за доказателство – имам бордни карти всякакви. :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това чекиране сега колко преди полет го отварят не беше ли 24ч. Получих имейл преди малко за отворен чек-ин и влезнах от приложението и се чекирах, а полета е във вторник. През уеб ми даваше, че още не е отворен.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Topfly
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.