Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

27 minutes ago, Ivko said:

Това чекиране сега колко преди полет го отварят не беше ли 24ч. Получих имейл преди малко за отворен чек-ин и влезнах от приложението и се чекирах, а полета е във вторник. През уеб ми даваше, че още не е отворен.

Уж го смениха на 24 , но на практика чекирането е възможно от 48ч както и преди.Лятото и аз се изненадах като теб.Не ползвам изобщо web версията от години и не съм проверявал как е там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, nino каза:

Някой скоро прехвърлял ли е точки от картата в акаунта си ?

В нормални срокове ли става, имам спомен, че преди време се чакаше няколко дни ?

Аз прехвърлях миналата седмица. Стана за два дни. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, nino каза:

Някой скоро прехвърлял ли е точки от картата в акаунта си ?

В нормални срокове ли става, имам спомен, че преди време се чакаше няколко дни ?

От десетина дни два пъти прехвърлях, и двата пъти за 3-4часа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да е прекачвал полети на летището в Неапол? Чудя се дали, ако е self transfer трябва да се излиза и влиза отново или може да се остане директно в трансферната зона?

Връзка към коментар
преди 5 часа, nino каза:

Някой скоро прехвърлял ли е точки от картата в акаунта си ?

В нормални срокове ли става, имам спомен, че преди време се чакаше няколко дни ?

Ако прехвършил до около 10 часа, идват около обяд или ранния следобед.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тези наистина се оливат!

Купих билети до Гданск през Стокхолм - Skavsta с уиз, за да не сменям летища и о, изненадаааааааа - писмо от уиз, че вторият полет се мести на Арланда. Пълна лудост! 

На всичкото отгоре пристигам малко след полунощ в едно никакво време! 

И за капак - още една смяна с уиз - местят полетите Хамбург - София от ден неделя на ден събота през нощта! 

Тези ще ме откажат да планирам с тях! 

 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

Приорити или флекс?

Охх - не чета както трябв. Това е за флекс.

Евтино приорити не намерих никъде. Намерих евтин 10 кг. чек-ин багаж.

Връзка към коментар

Голяма сеч за Румъния.... Някой полети лично за мен е необяснимо, защо ги режат. Но както казва Варади в едно интервю :

 

"- Да бъде пълен полетът е едно, а съвсем друго колко плащат пътниците за даден полет. Нещата не са така прости. Така че тези решения са винаги свързани с финансовата страна на въпроса. Въпрос на начина, по който работи пазарът. Просто хората са готови да плащат за някои маршрути, а за други - не."

 

Дали ни харесва или не неговата логика е друг въпрос... 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Zaro каза:

На мен ще ми липсва Сучава. Толкова много купени полети до там и нито един осъществен 😁

За Сучава и аз пуснах няколко сълзи. Имам само хубави спомени от това летище, въпреки че така и не го видях. 

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Otnesen каза:

Голяма сеч за Румъния.... Някой полети лично за мен е необяснимо, защо ги режат

Може да има значение и пробелмът с двигателите PW1000G на Pratt & Whitney, заради който са блокирани самолети от фамилията A320neo. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , Фил каза:

Може да има значение и пробелмът с двигателите PW1000G на Pratt & Whitney, заради който са блокирани самолети от фамилията A320neo. 

 

Това със сигурност има значение, защото наскоро четох, че около 10% от всички неота с тези двигатели са приземени към даден момент и общо взето ще бъде така, докато всички не минат обслужване.

Връзка към коментар
преди 1 час, Otnesen каза:

За Сучава и аз пуснах няколко сълзи. Имам само хубави спомени от това летище, въпреки че така и не го видях. 

Любимата на толкова много съ-форумници релация BGY-SCV си остава по същество, само BGY се заменя с MXP, където базата на нашите лилави приятели е много по-голяма. Друг е въпросът дали новата релация MXP-SCV ще бъде толкова любима на съ-форумниците колкото старата BGY-SCV.

Лично аз силно се надявам един ден да видя подобна замяна и за SOF. Фактически, лилавите ни приятели летят от BGY само до България и Румъния, плюс един полет до Полша, мисля. Това е крайно неудобно, предвид по-малкото варианти за връзки и ограниченото присъствие на персонал, особено важно при окъснели полети. Освен това на BGY е основната база на Райън, а от MXP могат да разчитат на по-платежо-способен поток и по-малка конкуренция с Райън (потоците ще са доста различни).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хм, преди мисля, че съм виждала сумите, които трябва да получа чрез booking. Сега не ги виждам или не търся на правилното място. Идеи къде да ги видя? Едното е от август, как да им дам зор?

Връзка към коментар

Само стискайте палци Уиз да не изпълнят заложеното разписание за 2024г, че не само нова дестинация, ами кьорав самолет няма да видим в останалите бази в Източна Европа. 😂

 

image.png.671dea34dff01645d5b74f4968c756c2.png

 

 

 

 

image.png.e1bb3d8b2dba4242e4a339b3ad51c03e.png

 

image.png.4ac9dc6c891975d60e09e91038af4ab2.png

Това е само малка, но впечатляваща част от амбициите им. 😆 То лошото е, че някои от тези полети от утре вече ще започнат да ги изпълняват.

  • Шок 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 15 часа, iMari каза:

Само стискайте палци Уиз да не изпълнят заложеното разписание за 2024г, че не само нова дестинация, ами кьорав самолет няма да видим в останалите бази в Източна Европа

 

Че то 280 и 94 в София нямат толкова честоти бре! Албанците да не се преселват в Италия???

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.