Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, IVM каза:

Намирам 7€ флекс,10 кг за 10€ и 20 кг за 14€.Някой нещо по-изгодно дали е срещал или да вземам тези😄

Би ли споделил, за коя дестинация и коя дата ? Ниската цена на чекирания багаж ще ти компенсира малко цената на флекса.

Иначе аз купувах преди няколко дена флекс за 10 лева София - Бари дата 5 януари ,но багажа беше 48 лева за 10 кг.

Връзка към коментар
преди 2 часа, IVM каза:

Намирам 7€ флекс,10 кг за 10€ и 20 кг за 14€.Някой нещо по-изгодно дали е срещал или да вземам тези😄

София- Бари 10лв  флекс на 5.01.24

20кг за 14€ за къде е?

Връзка към коментар

Катания-Тирана са багажите и на Милано- Бакъу/Яш за почти всички дати е 16€,като на 15.01 ми го даде на едната резерваци за 14€,а на другата за 12€ 20-те кг при плащането .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди малко през Апп-а, проверявах в приложението на Wizz,, колко ще ми струва приорити за полет купен през посредник. Видях, не ми хареса и като тръгнах да затварям, ми беше предложено да запомня полета. Доскоро нали не позволяваше вписване на полети, купени през послредник? Вече ми излиза директно в приложението в предстоящи полети, без да се налага да въвеждам всеки път PNR.

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, elzbieta каза:

Вече ми излиза директно в приложението в предстоящи полети, без да се налага да въвеждам всеки път PNR.

Сега остава да започнат да искат верификация и всичко ще е наред 😄

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, VVP каза:

Може ли някой да ме светне каква е логиката на полетите до Лисабон?До април три пъти седмично на поносими цени след това отново два пъти седмично и дране?

Ами логика няма. Но това разписание едва ли ще се задържи. Ако си на зор за догодина плащаш, ако не - чакаш. Предполагам цените ще се променят много пъти до тогава ...

Връзка към коментар
преди 18 минути , jorocontrola каза:

Ами логика няма. Но това разписание едва ли ще се задържи. Ако си на зор за догодина плащаш, ако не - чакаш. Предполагам цените ще се променят много пъти до тогава ...

Кое разписание? С трите полета или с двата? 

Връзка към коментар
В момента, VVP каза:

Кое разписание? С трите полета или с двата? 

Ами всичко за след повече от 2 седмици подлежи на потенциални промени. До лятното разписание има половин година. Знаейки колко често правят промени Уиз е почти сигурно, че ще има промени ...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 20 часа, elzbieta каза:

Преди малко през Апп-а, проверявах в приложението на Wizz,, колко ще ми струва приорити за полет купен през посредник. Видях, не ми хареса и като тръгнах да затварям, ми беше предложено да запомня полета. Доскоро нали не позволяваше вписване на полети, купени през послредник? Вече ми излиза директно в приложението в предстоящи полети, без да се налага да въвеждам всеки път PNR.

Това е нова и добра информация. Потвърждавам, че полет през посредник може да се добави през приложението. После излиза и в десктоп версията. Може да се промени телефонен номер, ако някой случайно е сгрешил. На този етап не мога да преценя дали резервацията се управлява както закупените през официалният сайт, но съм сигурен, че трябва да се внимава при промени и/или действия с нея!

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Здравейте , доколкото си спомням с флекс можеше да се сменя полет назад един месец от датата на билета с флекс  и три месеца напред или  греша.

Ако закупя билет от пети януари с флекс , после го сменя с друг от 20 март заради евтин багаж,  ще мога ли после да купя билет за 28  декември. Това е датата , на която искам да летя. Търсих информация в сайта на Уиз, но не намерих нищо.

Връзка към коментар

Може да сменяш до три часа преди излитане за който си искаш и за когато си искаш друг полет.

Разбира се с доплащане на разликата в цената ( ако има такава)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , stanimir каза:

Може да сменяш до три часа преди излитане с който си искаш друг полет.

Разбира се с доплащане на разликата в цената ( ако има такава)

Да разбирам ли, че мога да купя билетите от датите, които съм споменал по-горе ?

Връзка към коментар
преди 26 минути , nino каза:

Да разбирам ли, че мога да купя билетите от датите, които съм споменал по-горе ?

Няма ограничения в датите. Аз прехвърлих билети с флекс за октомври 2024 г., за да не се налага да ги мисля час по час.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
28 minutes ago, nino said:

Да разбирам ли, че мога да купя билетите от датите, които съм споменал по-горе ?

Може да купиш абсолютно всеки един полет от разписанието на Wizz без ограничения.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Wizz ми анулираха полет и ми върнаха парите като кредит в профила. Как да  си върна парите по кредината карта? Платила съм с карта и пишеше, че след като се появат в профила, мога да си ги искам да ми ги преведат по картата. Не откривам как, обаче.

 

Редактирам се: Намерих как да заявя връщането  на сумата по карта. Но в случая съм ползвала карта Curvе, а те ми искат IBAN на сметката по карта. Има ли къде да видя IBAN на Curve картата?

Връзка към коментар
преди 36 минути , elzbieta каза:

Wizz ми анулираха полет и ми върнаха парите като кредит в профила. Как да  си върна парите по кредината карта? Платила съм с карта и пишеше, че след като се появат в профила, мога да си ги искам да ми ги преведат по картата. Не откривам как, обаче.

 

Редактирам се: Намерих как да заявя връщането  на сумата по карта. Но в случая съм ползвала карта Curvе, а те ми искат IBAN на сметката по карта. Има ли къде да видя IBAN на Curve картата?

Кой е анулираният полет. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.