Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 59 минути , elzbieta каза:

Редактирам се: Намерих как да заявя връщането  на сумата по карта. Но в случая съм ползвала карта Curvе, а те ми искат IBAN на сметката по карта. Има ли къде да видя IBAN на Curve картата?

Curve нямат сметка и IBAN, защото не държат парите в тях, а чарджват другата карта. 

Щом Уиз ти искат сметка, значи каквото дадеш там ще пратят парите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, elzbieta каза:

а те ми искат IBAN на сметката по карта.

IBAN искат за всеки случай, ако нещо не могат да направят връщане по картата. Може да е всякаква сметка на твое име.

Иначе най-вероятно ще ти върнат парите по Curve картата, щом тя е оригиналният начин на плащане, а от там ще ги върнат по банковата карта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Скоро и аз имах анулиран полет до Израел и исках да ми върнат парите в друга карта, а не в тази, с която съм платила. Е, не стана! Въпреки, че в заявката за връщане на сумата изписах IBAN-а на новата сметка, парите до седмица след пускане на заявката бяха в оригиналната карта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами ще стане ясно. Сложих друга сметка и аз, но те си пишат, че по подразбиране връщат в картата, скоято е платено и само ако има някакъв проблем, ще използват допълнително оставената сметка.

Връзка към коментар

Здравейте, имам нужда от малко помощ.

Купих билет и уж бях маркирала приорити, но понеже взех и чекиран багаж не обърнах внимание че не съм го доогледала. После като издадоха билета видях че нямам приорити.

Как да добавя приорити при вече издаден билет?

Връзка към коментар

Отидете на резервацията си в сайта на Уиз и там има допълнителни услуги, под нея. Може да добавите приорити. Имайте предвид, че е на пътник, на посока. Т.е. не забравяйте и за обратния полет да го добавите.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Wizz предлагат на летище Копенхаген услугата предаване на багаж на самообслужване.

 

Бихме искали да Ви информираме за полезна услуга на летище CPH. Ако имате валидна бордна карта за Вашия полет,  моля, възползвайте се от услугата предаване на багаж на самообслужване за безконтактно и по-бързо пътуване. Можете да намерите повече информация тук.

Благодарим Ви за съдействието и ще Ви очакваме скоро на борда!

https://www.cph.dk/en/practical/check-in

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За пръв път (и последен ) правя гимнастиката с 2 уолкоста. Така се наложи.

Уизерн+изиджет. 

От София с уиз, после с изиджет. 

Да, ама изито отмениха полета. 

Предполагам,че парите за билета на уизер са загубени, билета е без клуб или флекс.

Някой знае ли нещо друго?

 

Връзка към коментар

Уникални боклуци, ако не е измислената такса, която се появява, директно лъжат в цената..

 

За януари - целият месец има от 20лв в посока, избирам дати за 1 пътник,  пак показва по 20лв в посока и накрая хоп 30лв..

 

Capture.JPG.62b61157c90ecbc1a0a1c92df4ce25bb.JPG

 

Capture1.JPG.482481975c843507fb1887ac1b522234.JPG

 

Capture2.JPG.744b0d1e8ceefc1b34ed69034cb4d87f.JPG

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Alexander каза:

Уникални боклуци, ако не е измислената такса, която се появява, директно лъжат в цената..

За януари - целият месец има от 20лв в посока, избирам дати за 1 пътник,  пак показва по 20лв в посока и накрая хоп 30лв.

Това не мисля, че е такса ами както е коментирано през уеб-а цените не винаги се ъпдейтват в реално време ами понякога показва цена, която е била предния ден и се е вдигнала. Поне при мен много пъти става това и никога не гледам/буквам от там.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въобще не им се ядосвайте на Уиз, нали знаете, че резултатът винаги е 1:0 за нас. 🙂

Същите полети са за 6$ през edreams.net.

Screenshot_20231116-111032.png.3555d299072e94c6567333004fde1929.png

Но имайте предвид, че единият от полетите е много вероятно да изчезне. В случай, че наистина искате да летите.

 

Обаче при мен вече непрекъснато излиза, че съм бот, през различни браузъри, устройства, апп, десктоп.Може би, защото активно търсих флекс и багаж. Но въпреки тези съобщения успях да купя билети. Не ми е начислявана такса, може би защото плащам само с кредит, не знам.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

ВСИЧКИ ПОЛЕТИ ДО/ОТ ЛЕТИЩЕ АКАБА ЩЕ БЪДАТ ПРЕНАПРАВЕНИ КЪМ ЛЕТИЩЕ АМАН – ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ НАТИСНЕТЕ ТУК

 

 

Уважаеми клиенти,

Поради причини, свързани със сигурността, Wizz Air беше принудена да пренасочи някои полети от/до летище Акаба към летище Аман. Вашата безопасност е наш най-голям приоритет и ние внимателно обмислихме най-добрата алтернатива предвид обстоятелствата.

За да стигнете до летището в Аман, ние сме организирали следните опции за вас:

• Автобусен транспорт от летище Акаба до летище Аман, организиран от Wizz Air. Ще получите имейл/SMS известие за времето на вашия полет от Аман. Моля, пристигнете на летище Акаба не по-късно от 8 часа преди планирания час на излитане от Аман (местно време) и се свържете с персонала на летището за необходимата помощ.

• Като алтернатива можете да организирате свой собствен транспорт и да пристигнете на летище Аман поне 2 часа преди планирания час на излитане на вашия първи полет.

Моля, имайте предвид, че автобусен транспорт от летище Аман до летище Акаба също ще бъде организиран от Wizz Air.

Моля, бъдете сигурни, че в случай на пренасочване/отклоняване на полет, ние незабавно ще ви изпратим информация и актуализации чрез имейл и SMS . Ето защо е от съществено значение да следите внимателно пощенската кутия и телефонния номер, които сте посочили по време на процеса на резервация, за всякакви важни известия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Ivko каза:

Това не мисля, че е такса ами както е коментирано през уеб-а цените не винаги се ъпдейтват в реално време ами понякога показва цена, която е била предния ден и се е вдигнала. Поне при мен много пъти става това и никога не гледам/буквам от там.

Абсолютно е така, тук искам да подчертая, че на мен ми се е случвало и обратното, цената във   феър файндъра да  се намали, когато премина към резервация. Ако не греша го имат описано и в условията.  Когато някой заслужава да бъде нагрубен ок, но когато го правим , защото не сме дочели е малко грозно.

 

преди 50 минути , tara каза:

Току що видях съобщение на сайта на Уиз, че отменят всички полети за Акаба. 

Браво, че са ги премесили , а не напълно отменили . В крайна сметка сигурността е преди всичко. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отново поставям познат до болка въпрос. Евтин полет плюс евтин багаж, ако може към есента, да не си играем на промени на полета? Благодаря на отзжволите се.

Връзка към коментар

Беше коментирано, че Уиз не са правили промени по зимното разписание тази година, та се включвам да кажа, че полетите ни за началото на декември към Копенхаген са с променени часове от преди половин час. Та си следете имейлите... 🙂 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 12 минути , r_nikolov1 каза:

Беше коментирано, че Уиз не са правили промени по зимното разписание тази година, та се включвам да кажа, че полетите ни за началото на декември към Копенхаген са с променени часове от преди половин час. Та си следете имейлите... 🙂 

Да ,и аз имах билет ,който няма да ползвам за тази вечер Копенхаген  София и е с час напред изместен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 16.11.2023 г. в 11:14, Ivko каза:

Това не мисля, че е такса ами както е коментирано през уеб-а цените не винаги се ъпдейтват в реално време ами понякога показва цена, която е била предния ден и се е вдигнала. Поне при мен много пъти става това и никога не гледам/буквам от там.

Съмнявам се!

Всеки ден проверявам едни далечни полети и винаги разликата я има. Не вярвам  да има активни покупки, че цената да не е коригирана. Един път по този начин ме преметнаха като сменях полет с флекс. Просто си е капан...

Връзка към коментар

Вчера ми отмениха полет Ница -София за 16 декември и само синдикално ми бяха сложили 12 декември. Свързах се в чата за около минута за около 30 секунди ми го смениха с желаната да без доплащане и без уговорки . За пръв път се свързвам толкова бързо 

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.