Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Julian999 каза:

Вчера ми отмениха полет Ница -София за 16 декември и само синдикално ми бяха сложили 12 декември. Свързах се в чата за около минута за около 30 секунди ми го смениха с желаната да без доплащане и без уговорки . За пръв път се свързвам толкова бързо 

Как разбра? Аз също имам билети Ница-София за 16 декември,но нямам данни да е отменен полета?!

Връзка към коментар

Някой друг днес да има проблем със сайта и приложението на Уиз? Опитвам се да възстановя сумата за отменените полети до/от Тирана - уеб сайтът показва бял екран на Chrome + Firefox, а мобилното приложението се зарежда и уж през него успях да я възстановя, но нито получих сумата, нито изчезна съобщението за отменените полети... Дава ми ги все още като висящи.. все едно не съм възстановил сумата... 

 

Update: успях да се свържа с кол центъра и те възстановиха сумата, която ще е видима в профила до 72 часа. 

Връзка към коментар
преди 31 минути , S.G. каза:

Здравейте, някой има ли представа какво е станало снощи с полета София- Валенсия  W6 4409 , по това което аз виждам е кацнал в Мадрид? 

Много мъгла е имало. Доста отменени полети има и големи закъснения 

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Един въпрос и от мене, може ли дете родено на 9 февруари 2009 да пътува само? Догодина прави 15, но не съм сигурен, според сайта на Уиз дали като си навършил 14 години, вече те броят за възрастен.

Връзка към коментар
преди 20 минути , Мирослав Василев каза:

Един въпрос и от мене, може ли дете родено на 9 февруари 2009 да пътува само? Догодина прави 15, но не съм сигурен, според сайта на Уиз дали като си навършил 14 години, вече те броят за възрастен.

Над 14 може да се чекира на самостоятелна резервация, т.е би трябвало да може да пътува и само.

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, WanderlustME каза:

Как/от кой сайт мога да намеря по-евтини билети Брюксел (CRL) - София? Уиз са канселирали полета във вторник и са увеличили цената за съседните дни. 

За кои дати? 

Връзка към коментар
Преди 1 час, WanderlustME каза:

Как/от кой сайт мога да намеря по-евтини билети Брюксел (CRL) - София? Уиз са канселирали полета във вторник и са увеличили цената за съседните дни. 

27.11 , понеделник- 35,99 € с Ryanair. Едно място има на тази цена, следва цена- 41.99€

16:25 Брюксел Шарлероа - FR 4962 - 2 h 35 m - 20:00 - Sofia

Edit:

Е, сега погледнах- на Wizz са 24.99€, а с WDC - 14.99€ 

Връзка към коментар
преди 17 часа, Мирослав Василев каза:

навършил 14 години, вече те броят за възрастен.

От гледна точка на тарифите, да, възрастен е.

преди 17 часа, Jorro каза:

Над 14 може да се чекира на самостоятелна резервация,

и горното е вярно, но  ще трябва да пътува с декларация от родителите все пак. 

Връзка към коментар
преди 1 час, crazyhorse каза:

За кои дати? 

 

преди 1 час, aleksandrina каза:

27.11 , понеделник- 35,99 € с Ryanair. Едно място има на тази цена, следва цена- 41.99€

16:25 Брюксел Шарлероа - FR 4962 - 2 h 35 m - 20:00 - Sofia

Edit:

Е, сега погледнах- на Wizz са 24.99€, а с WDC - 14.99€ 

Извинявам се, пропуснал съм най-важното: датата. Става въпрос за 11-ти декември (понеделник). На сайта още има полет на 12-ти, но като се продължи, казва, че няма такъв полет. Подвеждащо е и от дни не са ъпдейтнали инфото

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , WanderlustME каза:

 

Извинявам се, пропуснал съм най-важното: датата. Става въпрос за 11-ти декември (понеделник). На сайта още има полет на 12-ти, но като се продължи, казва, че няма такъв полет. Подвеждащо е и от дни не са ъпдейтнали инфото

Пак Ryanair - 40.95€ на 10.12 и 57.73€ на 11.12. Ако има да мине и през някой посредник да свали някое €... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам едни насъбрани кредити, но толкова тъпо ги показва, че не мога да разбера кога изтичат 😢 ако запазя нещо с флекс напред във времето и го махна в последствие, мога ли така да ги превъртя? около 450 лв са и за сега не планирам пътуване с уиз на такава стойност... или ако някой може да подскаже някаква дестинация с вероятно промяна, за да мога да ги превъртя?

Връзка към коментар

Малко отвлечена история, но ми стана много любопитно снощи.

Прибрахме се от Катания и не ни върна самолетът, който дойде от София. Предполагам, че и екипажите размениха, защото по някое време за нашия докараха цял екипаж с една кола.

Докара ни едно старо "корито", HA-LPK, което видях, че преди това е въртяло само вътрешно в Италия, и ни взеха 9H-WDA, така ли излиза?

Всъщност, интересно ми е, самолетите, които са базирани в София едни и същи конкретни ли са или просто трябва да се поддържа бройката?

Връзка към коментар
преди 1 час, Pepi Popova каза:

Имам едни насъбрани кредити, но толкова тъпо ги показва, че не мога да разбера кога изтичат 😢 ако запазя нещо с флекс напред във времето и го махна в последствие, мога ли така да ги превъртя? около 450 лв са и за сега не планирам пътуване с уиз на такава стойност... или ако някой може да подскаже някаква дестинация с вероятно промяна, за да мога да ги превъртя?

Отивате на страницата на   ДСК директ, която показва натрупаните точки до момента .

Най-вляво на лентата има  едно кръгче и като кликнете там показва, коя сума кога изтича.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Pepi Popova каза:

Имам едни насъбрани кредити, но толкова тъпо ги показва, че не мога да разбера кога изтичат 😢 ако запазя нещо с флекс напред във времето и го махна в последствие, мога ли така да ги превъртя? около 450 лв са и за сега не планирам пътуване с уиз на такава стойност... или ако някой може да подскаже някаква дестинация с вероятно промяна, за да мога да ги превъртя?

Можеш, ама по-добре вземи флекс и възможно най-надалеч във времето. Най-вероятно Уиз ще го променят полета, ако ли пък не - ти ще можеш да го мръднеш още напред докато не ти потрябват средствата. Имай предвид, че ако ти го отмениш флекса, после кредитите ти стават валидни за 3 месеца.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Звелина каза:

Малко отвлечена история, но ми стана много любопитно снощи.

Прибрахме се от Катания и не ни върна самолетът, който дойде от София. Предполагам, че и екипажите размениха, защото по някое време за нашия докараха цял екипаж с една кола.

Докара ни едно старо "корито", HA-LPK, което видях, че преди това е въртяло само вътрешно в Италия, и ни взеха 9H-WDA, така ли излиза?

Всъщност, интересно ми е, самолетите, които са базирани в София едни и същи конкретни ли са или просто трябва да се поддържа бройката?

Не са постоянни, въртят ги между базите според нуждите им и често на някои летища става размяна на самолета и екипажа както е станало при вас.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.