Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Абу Даби- Дубай спират, вие чакате Канарски острови, повече от абсурдно е такъв полет от България.

От Букурещ беше години наред 2 пъти седмично и сега наскоро го увеличиха.

А за УАЕ от Румъния са 12-14 полета седмично и при условие че се спират от София няма кой да пусне още по-екзотична дестинация 

Връзка към коментар

За Абу Даби си мисля, че просто в лятното разписание ги махат и ще се поавят в зимното, но ще видим. Не вярвам да ги спират при положение, че им се пълнят самолетите поне всичките пъти където съм летял с тях. Ама пък като гледам полетите примерно от Букурещ имат по два полети дневно примерно и до Дубай летят та може и да я махнат от София.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Madonna каза:

Какво правите когато на последна стъпка преди плащане не ви дава възможност да платите понеже смята, че сте бот?

обичайното в такива случаи

  • в анонимен прозорец
  • затваряш браузера, чистиш кукитата, сменяш IP адреса (рестарт на рутера) и пробваш пак
  • пробваш друг браузер
  • пробваш друг компютър
  • пробваш приложението

 

ПП

в краен случай - и друг профил (освен поне едно от тези)

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , neuromancer каза:

обичайното в такива случаи

  • в анонимен прозорец
  • затваряш браузера, чистиш кукитата, сменяш IP адреса (рестарт на рутера) и пробваш пак
  • пробваш друг браузер
  • пробваш друг компютър
  • пробваш приложението

+ блокиране на pop-ups прозорците .

При мен това е достатъчно. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, neuromancer каза:

обичайното в такива случаи

  • в анонимен прозорец
  • затваряш браузера, чистиш кукитата, сменяш IP адреса (рестарт на рутера) и пробваш пак
  • пробваш друг браузер
  • пробваш друг компютър
  • пробваш приложението

 

ПП

в краен случай - и друг профил (освен поне едно от тези)

Ужасно изнервящо беше...сто пъти пробвахме от 3 различни компютъра, телефони....не и не. Махнахме кукитата и успяхме да платим. На следваща стъпка пак същото и така, след всяко плащане се налагаше да трием кукита. 

 

В бързината съм написала Michail вместо Mihail и се чудя далик да звъня на телефона на Уиз. Какви биха били последствията, ако забележат на летището? Учудих се, че не може да се промени въпреки името.

Връзка към коментар

малки грешки се допускат

май Райън позволяваха поправяне на грешки в името, забравил съм

аз от неделя съм почнал с една резервация (не с Уиз) и още не съм свършил. Най-трудната, която съм правил, все нещо се обърква 

Връзка към коментар

Някой някога да е получавал подобно съобщение???Rolling Eyes
Не ми дава да се чекирам, въпреки, че съм закупил места. Изписва да се явя на летището 3 часа преди полета за чекиране, а уж имам право на онлайн чекиране...

VSD.jpg

Връзка към коментар
преди 6 часа, Ivko каза:

Ами то си пише, че са сменили самолета и явно е различен от първоначално заложения и местата вече са различни и на гише ще те чекират с нови места.

То хубаво, ама аз съм си платил за места и те просто така ще ни разхвърлят (5 човека) на произволни места? Нищо ли не може да се направи? А он;айн чекирането? дава го недостъпно, а до полета остават само 7-8 дни?

Връзка към коментар
преди 25 минути , vladostojanov каза:

То хубаво, ама аз съм си платил за места и те просто така ще ни разхвърлят (5 човека) на произволни места? Нищо ли не може да се направи? А он;айн чекирането? дава го недостъпно, а до полета остават само 7-8 дни?

Тогава се обади на кол центъра или в чата напиши, че искаш да се свържеш с live agent.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Очевидно не става въпрос за същите 5 места като първоначалните. Може да се влезе в полета и да се симулира покупка на билети, за да се види къде има свободни места с аналогично разположение и цена. Това като предварителна подготовка какво да се иска от агента. Правила съм го с Раян успешно и предполагам ще стане и с Уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , ДиянаВ каза:

Очевидно не става въпрос за същите 5 места като първоначалните. Може да се влезе в полета и да се симулира покупка на билети, за да се види къде има свободни места с аналогично разположение и цена. Това като предварителна подготовка какво да се иска от агента. Правила съм го с Раян успешно и предполагам ще стане и с Уиз.

Лошото е, че с разговор с агент на английски и то по телефона, ще е доста трудна мисия за мен. Голямото ми опасение е, че някой от групата може да остане без място и това ще провали плановете на всички.

Връзка към коментар
преди 1 минута , vladostojanov каза:

Лошото е, че с разговор с агент на английски и то по телефона, ще е доста трудна мисия за мен. Голямото ми опасение е, че някой от групата може да остане без място и това ще провали плановете на всички.

Все пак пробвай с чата с live agent и още един отворен прозорец на гугъл преводач. Разбира се поне едно начално ниво английски или друг език - немски, италиански, френски, е необходим

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Все пак пробвай с чата с live agent и още един отворен прозорец на гугъл преводач. Разбира се поне едно начално ниво английски или друг език - немски, италиански, френски, е необходим

Чатът с live agent как да го осъществя? Намирам самом чат-бот - Амелия..

Връзка към коментар
преди 29 минути , vladostojanov каза:

Чатът с live agent как да го осъществя? Намирам самом чат-бот - Амелия..

Не ми се е налагало но това намерих:

"С малко упоритост може да се добереш до жив агент в месинджъра във FB.  Пишеш на чат-бота live agent   после трябва малко търпение, понеже почват да излизат ей такива съобщения:

image.png.38f514b2695fccc8ff3ff982112193f0.png

но ти си натискаш Try again и така на 7-мия, 8-мия или десетия път (т.е. до около 10-тина мин.) ще се включи жив агент на чата. "

 

Пробвай първо при Амелия с  live agent .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има положителен развой 🙂 Чатът с агент свърши работа. Потвърди за промените и ми даде места, които ме устройват. Засега всичко е наред с изключение на това, че не позволява онлайн чекиране. А полетът е след една седмица.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , vladostojanov каза:

Има положителен развой 🙂 Чатът с агент свърши работа. Потвърди за промените и ми даде места, които ме устройват. Засега всичко е наред с изключение на това, че не позволява онлайн чекиране. А полетът е след една седмица.

През Амелия в сайта ли се свърза?

Връзка към коментар

София-Бари постоянно има 12 лв.

 

20231202_170312.jpg.47fee173110ed09fdcfc38115fb42f06.jpg

 

Чекиран на прима виста

17 € c wdc Тирана - Катания 15.2.

Превъртайте редовно полети от Тирана за Южна Италия, скоро взех чекиран за 10€. 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, blueriver каза:

На мен от приложението си ми излиза и София-Бари и Тирана- Бари флекс 25лв и или 12 евро. Вече дни наред.

Аз днес търсих през компютър и пак така 25лева. 

Специални благодарности на @Argentique  за снимката по-горе. Пробвах отново през комп. за нейната дата и флекса беше 14лв, но за 31.01 даде 12лв при билет с WDC 19,99лв - Имаме сделка 🙂

--- малко по-късно ----

търсейки евтин чекиран багаж излезе флекс за 5 Евро Тирана-Катания 31.01, но за тази дата багажа не е оферта

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.