Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не знам дали е дискутирано по-назад в темата, но май схемата с евтини флекс отсечки не важи вече. Забелязах, че от профил, който има WDC/кредити в акаунта флекса е двойно по-скъп отколкото ако направиш същото търсене за същите дати от профил, който няма WDC или кредити... 

 

От въпросния профил с WDC не окткривам по-евтин флекс от 12 евро на човек на посока за нито една отсечка колкото и да търся...

  • Шок 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , stanimir каза:

Sofia - Bari , 14 лв. през WDC.

 

За кои дати и имаш ли уиз дискаунт клуб активен? Ако просто слагаш WDC цени и симулираш резервация дава едни цени, ако реално опитваш през профил с WDC дава по-скъпи. Може и да не е заради WDC, а заради наличните кредити, но всички комбинации за Sofia - Bari ми ги дава на 12 евро на човек на посока, а ако симулирам резервация без профил ми ги дава на 14 лв. 🙂

Връзка към коментар
преди 21 минути , П.Кръстев каза:

Не знам дали е дискутирано по-назад в темата, но май схемата с евтини флекс отсечки не важи вече. Забелязах, че от профил, който има WDC/кредити в акаунта флекса е двойно по-скъп отколкото ако направиш същото търсене за същите дати от профил, който няма WDC или кредити... 

 

От въпросния профил с WDC не окткривам по-евтин флекс от 12 евро на човек на посока за нито една отсечка колкото и да търся...

Този номер и на мен ми го правят - преди да се логна цената на флекса е по-ниска, отколкото след. Е, не е чак двойна, но не е нещо фатално, окончателно или необратимо. Направи едно хубаво почистване, смени устройството или изчакай ден-два. 

Конкретно за София -Бари ми се е случвало за съседни дати да дава на едната 25лв, на другата 12лв за флекс.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, П.Кръстев said:

За кои дати и имаш ли уиз дискаунт клуб активен? Ако просто слагаш WDC цени и симулираш резервация дава едни цени, ако реално опитваш през профил с WDC дава по-скъпи. Може и да не е заради WDC, а заради наличните кредити, но всички комбинации за Sofia - Bari ми ги дава на 12 евро на човек на посока, а ако симулирам резервация без профил ми ги дава на 14 лв. 🙂

Имам активен WDC , 14 лв беше за някаква дата през март , сега произволно зададох 25.02 :

 

IMG_20231214_223534.jpg

 

Изтрий бисквитките , логни се през друг браузър, друго устройство...всичко си работи нормално.

 

От години ползвам единствено приложението и съм постоянно логнат.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Denittta каза:

Аз званях и на 2та посочени горе в темата.На 1вия помолих за българска реч...дадоха ми номер, но там пак имаше само англоговорящ сътрудник.

Българският е само през деня от 9 до 18.00

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Моля за помощ. Трябваше да летим в 15:30 ч от Бари за София. Чекирани сме. Сега получихме мейл, че полетът се отлага за 19:05 ч. Може ли някой да провери какво се случва с този полет? Да останем ли в Бари до към 4 ч. или да си отидем на време на летището? Благодаря.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , Eva eva каза:

Моля за помощ. Трябваше да летим в 15:30 ч от Бари за София. Чекирани сме. Сега получихме мейл, че полетът се отлага за 19:05 ч. Може ли някой да провери какво се случва с този полет? Да останем ли в Бари до към 4 ч. или да си отидем на време на летището? Благодаря.

Ако имате багаж за чекиране идете в оригиналното време.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 55 минути , Eva eva каза:

Моля за помощ. Трябваше да летим в 15:30 ч от Бари за София. Чекирани сме. Сега получихме мейл, че полетът се отлага за 19:05 ч. Може ли някой да провери какво се случва с този полет? Да останем ли в Бари до към 4 ч. или да си отидем на време на летището? Благодаря.

 

преди 34 минути , Eva eva каза:

Не, нямаме.

Винаги съществува вероятност този полет да бъде отменен /дали поради голямо закъснение, дали заради това, че екипажът ще  е натрупал/ще натрупа много часове, дали заради друго .../ и заменен с друга машина в по-ранен час. Не давам съвет, само акцент.

 

Късмет и лек полет! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо пак омазват разписанието напоследък. Тази ротация до Катаня явно спешно са я вмъкнали. Дали проблем с машини или с екипаж.

Ева, следете полета от София към Бари кога ще тръгне, нека той да ви е ориентир, поглеждайте и сайта на летище Бари, разбира се. Дори такива големи закъснения понякога се наваксват частично.

The Doctor както винаги е прав, има вероятност и да сменят изненадващо машината и полета да се изпълни с малко закъснение. Но имате влак, автобус 16 и маршрутка(освен такси като краен вариант), за 17-30мин сте на летището.

А полетите от Бари си закъсняват, особено късните на Раян, не е нещо необичайно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Eva eva каза:

Моля за помощ. Трябваше да летим в 15:30 ч от Бари за София. Чекирани сме. Сега получихме мейл, че полетът се отлага за 19:05 ч. Може ли някой да провери какво се случва с този полет? Да останем ли в Бари до към 4 ч. или да си отидем на време на летището? Благодаря.

Пролетта полет на сина ми закъсняваше на тръгване от София с 6 часа и така си беше обявен навсякъде. Два часа преди полета смениха машината и излетя точно навреме.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Отново са започнали да летят от/до Кишинев.  Мисля,  че Кишинев  е много вероятно отново да го спрат в  близките 8-10 седмици.  Струва ли си да се ползва Кишинев за превъртане на ваучери, според Вас?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Nadya
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.