Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 51 минути , Valentina Yordanova каза:

Утре ще пробвам. Никога и не съм си представяла, че може да възникне такава ситуация, но уви..

Мен са ми сменяли букнат полет с ден понеже обърках датите, но се свързах с тях веднага, а и цената на новия беше същата. Винаги може да се пробва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Valentina Yordanova каза:

😒ужасно е. На телефона на wizz няма оператор. Утре ще пробвам. Никога и не съм си представяла, че може да възникне такава ситуация, но уви..

Винаги всичко може!

аз преди година купих на тъщата билет, не евтин и се оказа, че е на мое име.

Усетих се след 1 час, ама файда нямаше…

Връзка към коментар

Изчаквам 09ч и ще звънна на кол център-а. Поне реших, ако нищо не се случи да букна още един полет и да съчетая поне едната платена дата/ тръгване, пристигане/ поне да не е съвсем набутвация. 😪

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , Valentina Yordanova каза:

Изчаквам 09ч и ще звънна на кол център-а. Поне реших, ако нищо не се случи да букна още един полет и да съчетая поне едната платена дата/ тръгване, пристигане/ поне да не е съвсем набутвация. 😪

За кога са билетите? Ако са по-напред във времето, има шанс да променят дните/часовете на полетите и да имате право да направите свои промени без такси и доплащане. Аз имам за юли и едининият полет, който беше в събота, вече го промениха. Очаквам пак да има промени.

А в момента можете да направите само това - да се обадите на кол центъра и ако нищо не стане да купите билети за още една посока.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, при закъснял полет с повече от 3 часа на Wizz директно към тях ли пускате за обезщетение или чрез посредник ? Весели празници и по-малко закъснели/отменени полети през Новата Година 🙂

Връзка към коментар
преди 14 минути , Ninkata17 каза:

Здравейте, при закъснял полет с повече от 3 часа на Wizz директно към тях ли пускате за обезщетение или чрез посредник ? Весели празници и по-малко закъснели/отменени полети през Новата Година 🙂

Може чрез формата в сайта им, може чрез Аероиск. Аз съм ги ползвала и съм доволна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , ДиянаВ каза:

За кога са билетите? Ако са по-напред във времето, има шанс да променят дните/часовете на полетите и да имате право да направите свои промени без такси и доплащане. Аз имам за юли и едининият полет, който беше в събота, вече го промениха. Очаквам пак да има промени.

А в момента можете да направите само това - да се обадите на кол центъра и ако нищо не стане да купите билети за още една посока.

От кол центъра казаха, че ме разбират,но нищо неможе да се направи. 

🫣остава "студената вода"...

Връзка към коментар

Един такъв въпрос:

Хипотетично. 

Резервирам нормален билет за вътрешна отсечка в Италия т.е. не използвам WDC. То и няма как защото WIZZ предлагат опция само за италианско такова, а моето си е българско.

Освен нормалния (ценово) билет си взимам флекс и приорити.

И сега въпроса.

При смяна на отсечката с нова, нямаща нищо общо с Италия ще мога ли ефективно да си ползвам WDC т.е. новия билет да е на по-евтината с 10 евро тарифа?

Естествено флекса и приорити ще ми се прехвърлят.

 

Да тагна за всеки случай експертите - @Ivko, @ДиянаВ 

  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , ven62 каза:

Един такъв въпрос:

Хипотетично. 

Резервирам нормалне билет за вътрешна отсечка в Италия т.е. не използвам WDC. То и няма как защото WIZZ предлагат опция само за италианско такова, а моето си е българско.

Освен нормалния (ценово) билет си взимам флекс и приорити.

И сега въпроса.

При смяна на отсечката с нова, нямаща нищо общо с Италия ще мога ли ефективно да си ползвам WDC т.е. новия билет да е на по-евтината с 10 евро тарифа?

Естествено флекса и приорити ще ми се прехвърлят.

 

Да тагна за всеки случай експертите - @Ivko, @ДиянаВ 

Е чак експерт не съм🙂

Можеш после да си ползваш нормалния уиз дискаунт. Поне преди беше така, не вярвам скоро да са променяли условията. Имах доста първоначални билети с флекс от италианските домашни потреби и всичките се сменяха без загуби с нормалното ми членство.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , ven62 каза:

Си, си!

:biggrin:

Проверих си пощата, че вече не помня какво-що съм правила😄, но ми се върти в главата Малпенса.

Открих италианска резервация от 21.01.2022 Малпенса - Бриндизи. Както казах, нямаше усложнения при смяната й с международна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Проверих си пощата, че вече не помня какво-що съм правила😄, но ми се върти в главата Малпенса.

Открих италианска резервация от 21.01.2022 Малпенса - Бриндизи. Както казах, нямаше усложнения при смяната й с международна.

Въпроса е че при Малпенса-Бриндизи НЕ си се възползвала от WDC, а следващия билет си го взела с WDC. Нали така.

Връзка към коментар

Много са ви сложни схемите, вероятно имащи някаква скрита, по-велика цел. :biggrin:
По горната формула - Ф 12 BGN SOF-BRI (21.02.), П 14€ SKG-OTP (5.02.)

 

Ред. П BTS-SKP 12.81€ (13.02.), Ч 10/20/26/32 BTS-SKP 10/14/17/20€ (13.02.),

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Въпроса е с вътрешните италиански полети, че години наред се възползвахме от бъгове в системата на Уиз. Сега обаче виждам, че тези бъгове са оправени. Затова ако някой в последните месец, два е взимал от тези билети нека сподели дали ги е сменил с международни такива използвайки предимствата на нашият WDC.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Допреди няколко месеца например за вътрешните полети от Неапол през десктопа можеше да се ползват отстъпките с нашият WDC. Беше си някаква грешка на системата им. Сега обаче са я оправили и само с италианският WDC дава отстъпка. Когато правят такива промени, те могат да засегнат и други условия, с които сме свикнали. Затова предпочитам да питам. 🙂

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, Argentique каза:

Много са ви сложни схемите, вероятно имащи някаква скрита, по-велика цел. :biggrin:
По горната формула - Ф 12 BGN SOF-BRI (21.02.), П 14€ SKG-OTP (5.02.)

 

Ред. П BTS-SKP 12.81€ (13.02.), Ч 10/20/26/32 BTS-SKP 10/14/17/20€ (13.02.),

Сложни, сложни, но като теглиш чератата и си с 10 цента на печалба е голям кеф.:dance3:

:biggrin:

  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Един такъв въпрос:

Хипотетично. 

Резервирам нормален билет за вътрешна отсечка в Италия т.е. не използвам WDC. То и няма как защото WIZZ предлагат опция само за италианско такова, а моето си е българско.

Освен нормалния (ценово) билет си взимам флекс и приорити.

И сега въпроса.

При смяна на отсечката с нова, нямаща нищо общо с Италия ще мога ли ефективно да си ползвам WDC т.е. новия билет да е на по-евтината с 10 евро тарифа?

Естествено флекса и приорити ще ми се прехвърлят.

 

Да тагна за всеки случай експертите - @Ivko, @ДиянаВ 

 

преди 4 часа, iMari каза:

Допреди няколко месеца например за вътрешните полети от Неапол през десктопа можеше да се ползват отстъпките с нашият WDC. Беше си някаква грешка на системата им. Сега обаче са я оправили и само с италианският WDC дава отстъпка. Когато правят такива промени, те могат да засегнат и други условия, с които сме свикнали. Затова предпочитам да питам. 🙂

 

 

преди 4 часа, ДиянаВ каза:

Е не мисля, че това е било бъг. Просто системата отчита, че имаш членство при втория полет и доплащаш разликата до намалената цена с дискаунт.

Трябва да се купи билет + Ф, при смяна платената сума остава като базова. При по-скъп билет се доплаща, а WDC е активен. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Здравейте! Имам акаунт кредит в Уиз от прехвърлени точки от ДСК, който изтича след няколко месеца, но не се очертава да пътувам дотогава. Има ли начин да го спася да не "изгори"? Мисля си евентуално ако купя произволен билет за полет далеч във времето с опция за промяна и след това да го сменя за полет, който ми трябва..?

Връзка към коментар
преди 2 минути , pablo2 каза:

Здравейте! Имам акаунт кредит в Уиз от прехвърлени точки от ДСК, който изтича след няколко месеца, но не се очертава да пътувам дотогава. Има ли начин да го спася да не "изгори"? Мисля си евентуално ако купя произволен билет за полет далеч във времето с опция за промяна и след това да го сменя за полет, който ми трябва..?

Точно така. Това е най-разумното нещо, което можеш да направиш, за да не ти изгори кредита. Задължително с Flex.

Връзка към коментар
Преди 1 час, pablo2 каза:

Благодаря! А запазени места и приорити има ли смисъл отсега да купувам (за да използвам максимално сумата) или те не се прехвърлят при промяна с Flex?

Места не се прехвърлят, не взимай. Priority и багаж - да.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • marycap
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.