Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Написаха ми, че иск за възстановяване на разходи за храна и напитки, по време на забавянето на полета, се подава в раздел "Благосъстояние". На сайта на Уиз, не го намирам къде е.

Връзка към коментар

Не ви съветвам да купувате за дете отделно. Не си струва разправията после по телефон. Накрая да не стане така, че за импулсен телефон да платите повече отколкото за билет. Рискувате и  детето да остане само на място. Оставете сам на отделна резервация възрастен. Имайте предвид, че при Уиз е различно от Раян по отношение на местата за деца. Те са безплатно до родител. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Vyara каза:

А може ли в последствие да ми добавят 2рото дете по телефона? Виждам, че няма как да купя билет само за дете.

Може, но при възможност за избор винаги слагайте възрастен отделно, за дете следва разправия по телефона и още 10 въпроса във форума как и защо...

Връзка към коментар
На 27.12.2023 г. в 15:57, Vyara каза:

Трябва да купя билети за 5 възрастни и 2 деца. Как да го направя и да ползвам отстъпката за членство?

Двама възрастни да си купят членство.

Връзка към коментар
преди 15 часа, tara каза:

Не ви съветвам да купувате за дете отделно. Не си струва разправията после по телефон. Накрая да не стане така, че за импулсен телефон да платите повече отколкото за билет. Рискувате и  детето да остане само на място. Оставете сам на отделна резервация възрастен. Имайте предвид, че при Уиз е различно от Раян по отношение на местата за деца. Те са безплатно до родител. 

Най-отгоре в темата има турски номер с език Български и там с Вайбър кредити е 5ст на минута

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

какво се случваше при резервация с флексове за трима, ако титулярът на дискаунта реши да си промени полета? в момента на промяната ще поискат доплащане до стандартна тарифа за останалите двама пътници ли?

Връзка към коментар
В момента, vinidj каза:

Най-отгоре в темата има турски номер с език Български и там с Вайбър кредити е 5ст на минута

Е как ще е турски номер? Не бъркайте 090 с 0090 (кода на TR и KKTC)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

6-7 евро е София Бари февруари март, през мобилното приложение, през сайта незнайно защо е 15 евро

 

наистина ли никой не е имал ситуация с промяна на полет на титуляра на дискаунта с флекс?

Връзка към коментар
преди 3 минути , antea каза:

наистина ли никой не е имал ситуация с промяна на полет на титуляра на дискаунта с флекс?

 Точно така доплаща се разликата между отстъпка и без отсъпка. Може да симулирате промяна и ще видите, колко трябва да платите преди финализиране.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , antea каза:

6-7 евро е София Бари февруари март, през мобилното приложение, през сайта незнайно защо е 15 евро

 

наистина ли никой не е имал ситуация с промяна на полет на титуляра на дискаунта с флекс?

Под 25лв. или 12 евро не излиза нищо...

Връзка към коментар
преди 8 минути , tch каза:

Под 25лв. или 12 евро не излиза нищо...

Имам приложението на два телефона. На единия излиза флекс 6,85 евро,на другия 12. Това в момента. Смени устройството.

Редактирано от blueriver
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , tch каза:

Под 25лв. или 12 евро не излиза нищо...

Ако си в Германия най-вероятно те цакат заради немското IP (класически Уиз номер). Смени го с някое по-бедняшко 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
В момента, tch каза:

Под 25лв. или 12 евро не излиза нищо...

27 януари Бергамо-Тимишоара 9.99 евро с WDC, флекс 6.85 евро

10 февруари Бергамо-Тимишоара 12.99 евро с WDC, флекс 5.85 евро

5 и 7 март Бергамо-Тимишоара 9.99 евро с WDC, флекс 6.85 евро

21 март Бергамо-Тимишоара 12.99 евро с WDC, флекс 6.85 евро

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Благодаря за многобройните съвети. Трябваше да изчакам над 24 часа, за да ми се покажат посочените от вас цени. И то при положение, че наскоро не бях ровил много през това устройство...

Връзка към коментар

Това го установих миналата седмица, че тамън се зарадвах на опцията за прекачване до Баку (на Фиумичино), до края на октомври. Пък да видим после как ще е. 

При решетъчно търсене обаче (за цял месец) при Чампино показва и опциите за Фиумичино, и обратното. И трябва да се започне резервация, за да се види точно кое е летището. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Някой има ли информация какво се случва с полет w64324 от Базел за София, който трябваше да излети в 15:00часа днес, но има някакъв проблем и баба ми не може да ми обясни какво се случва. Стои на летището и чака....Отлагат полета за утре и предлагат някакви купони. Какво да се прави в този случай 

Връзка към коментар

При ротацияра от Базел към Баня Лука се е наложило пренасочване поради някаква причина и затова всички други полети с тази машина ще се изпълнят със закъснение. Още не се знае кога ще се изпълни техния полет. Всеки момент трябва да излети според мен най-рано след 2ч. и 30 мин има шанс да излети към София според мен

 

 

image.png.a5850815072124939b8975ebe9e58485.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.