Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, new one каза:

Не, друго имам предвид - местата също са с различни цени на различните полети, мога ли, ако съм си купил места с флекс, после пак да имам право да си избера място на следвашия полет или не? И ако да, следва ли да доплащам? При багажа явно минава номерът, въпросът е дали става и при местата?

Местата не ги прехвърлят. Давали са ми право да купя нови места, като приспадат някаква сума, което не ме устройваше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, new one каза:

Не, друго имам предвид - местата също са с различни цени на различните полети, мога ли, ако съм си купил места с флекс, после пак да имам право да си избера място на следвашия полет или не? И ако да, следва ли да доплащам? При багажа явно минава номерът, въпросът е дали става и при местата?

Не става с местата - доплаща се, освен ако не е отменен / променен полета с опция за нова резервация. И тогава, обаче, може да има проблем и се звъни на Уиз. Случвало ми се е на два пъти платени места да ми изчезнат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Madonna каза:

Не мога да променя полет купен с флекс. Пробвах 100 пъти, зарежда страница divide flight change title и ме изкарва от профила.  

 

Някакви насоки? 

Ако продължи така, звънете им на безплатния телефон.

Връзка към коментар

Днес при полета на Уиз до Айндховен са ми потрошили 2 от 4 колелца на куфара,сигурно можех да отида да се оплача някъде,обаче ни чакаха с кола и не ми беше удобно да ме чакат хората,защото не знаех колко време ще се забавя.

Сега съжалявам,че не се оплаках,хубав куфар беше,а вече е за боклука 🙁

Връзка към коментар
преди 40 минути , Madonna каза:

Не мога да променя полет купен с флекс. Пробвах 100 пъти, зарежда страница divide flight change title и ме изкарва от профила.  

 

Някакви насоки? 

Опитайте с приложението или друг browser.

Връзка към коментар
Преди 1 час, lesy каза:

При плащане на билет частично с кредити и пари, при поискване на фактура на фирма, във фактурата кредитите виждат ли се?

Не съм искала фактура за фирма, но в обикновената фактура, която Уиз изпращат на имейл е посочена цялата сума на билета, без да е отразено, че частично е платено с кредит. Поне последната ми фактура от юни е така. Други не пазя от частични плащания.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Когато на определена дата пише Няма полет, това значи лич, че изобщо няма полет или може да означава също, че има полет, но няма билети? Имам полет с флекс, който трябва да прехвърля напред. Сега виждам, че на тази дата пише Няма полет. На мен си ми стои резервацията, за 1.09 Корфу-Виена. 

Връзка към коментар
преди 20 минути , M@ria каза:

Когато на определена дата пише Няма полет, това значи лич, че изобщо няма полет или може да означава също, че има полет, но няма билети? Имам полет с флекс, който трябва да прехвърля напред. Сега виждам, че на тази дата пише Няма полет. На мен си ми стои резервацията, за 1.09 Корфу-Виена. 

Ако има полет, но няма места ще пише че е разпродаден sold out

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Здравейте, как мога да проверя ротацията на този полет от Копенхаген до София (W64378)? Той  ще закъснее и искам да знам откъде пътува за Дания преди да тръгне за България. През Flight radar 24 ли? Благодаря предварително! 

Връзка към коментар
27 minutes ago, Kristian Desev said:

Здравейте, как мога да проверя ротацията на този полет от Копенхаген до София (W64378)? Той  ще закъснее и искам да знам откъде пътува за Дания преди да тръгне за България. През Flight radar 24 ли? Благодаря предварително! 

Лети от София до Копенхаген и се връща.Виж в сайта на летище "София" кога ще излети  

 

IMG_20240830_204500.jpg

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 часа, Kristian Desev каза:

Здравейте, как мога да проверя ротацията на този полет от Копенхаген до София (W64378)? Той  ще закъснее и искам да знам откъде пътува за Дания преди да тръгне за България. През Flight radar 24 ли? Благодаря предварително! 

Да през Flightradar24. Ако е за 30.08 самолета е правил отиване и връщане до Париж, Ларнака и последно Копенхаген. https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ha-lzu#

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.