Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 19 минути , Konst каза:

Здравейте, тъй като схемата с този флекс така и не почнах да я ползвам, искам да попитам нещо. Ще пътувам до Лондон края на септември, полетите е ясно че са скъпи, но чекирания багаж също е доста скъп. Правилно ли разбирам че ако намеря отсечка с евтин флекс и чекиран багаж, мога да я взема и после да сменя полета да бъде от където ще тръгвам към Лондон и ще платя единствено разликата в цената на билетите, но не и на багажа/priority? Има ли нещо друго, което да се съобрази с такава ситуация?

Така е.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 3.09.2024 г. в 10:26, tara каза:

Наскоро някой да е прехвърлял точки от уиз карта? Прехвърлих точки и сега виждайки сумата в профила, се оказва, че 140 лв са ми ги прехвърлили като 68 евро. Направо ме изуми курса. До сега такъв ли е бил, защото не ми е направило впечатление? Миналата година ми се струва, че беше над 1,96, но под 2 лв за евро.

Също и при мен - 200 лв се отразяват като 97,39 евро, като не помня да съм задавала валута на профила в евро. Ако купувам билети в лева, и плащам с евровия депозит, сигурно пак ще превалутира по крайно неизгоден курс, т.е. набутването ще е двойно? Някой има ли впечатления?

Връзка към коментар

Курсът ще е същият при обратно плашене в лева и реално набутване няма. 

Единствено си набутам при билети в евро, защото отиват повече левове още при разреждането на акаунта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Винаги се плаща във валутата в която ти е полета без значение в каква валута ти е акаунта. Не правете грешката да избирате валута според акаунта ви. Примерно ако сте лв акаунт и купувате полет в евро не сменяйте на последна стъпка валутата в лв защото така набутването е повече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Ivko каза:

Винаги се плаща във валутата в която ти е полета без значение в каква валута ти е акаунта. Не правете грешката да избирате валута според акаунта ви. Примерно ако сте лв акаунт и купувате полет в евро не сменяйте на последна стъпка валутата в лв защото така набутването е повече.

Разбира се, но това евро в депозита не мога да го променя, въпреки че ще избера плащане в лева.

Връзка към коментар

УИЗ имат много добри попадения за къс Лондон С УДК, през октомври и ноември. 9Е на посока, и то ранно отиване и късно връщане на другия ден. Например -10-11 окт. - 06.20-21.50ч. image.png.88d80009abec3fd8cd510af10f4a50df.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 53 минути , Topfly каза:

От 31-ви март Уиз ер пускат директен полет от Лондон до Джида с A321XLR.

Може би имаш предвид Лондон Гетуик - Джеда (С.Арабия)? 

 

И Лондон Гетуик - Варна.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 10.09.2024 г. в 16:28, kakadu каза:

УИЗ имат много добри попадения за къс Лондон С УДК, през октомври и ноември. 9Е на посока, и то ранно отиване и късно връщане на другия ден. Например -10-11 окт. - 06.20-21.50ч. image.png.88d80009abec3fd8cd510af10f4a50df.png

 Да и като сложиш такси в двете посоки 70лв офертата за евтините билети изчезва 😁

Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

 Да и като сложиш такси в двете посоки 70лв офертата за евтините билети изчезва 😁

 

На мен ми харесва офертата. Даже става отиване сутрин и връщане вечер.

Кацането е в 7:45 и излитането на връщане е 21:50. И даже в момента е 50 лв. 

 

Влака до Сент ти Панкреас ще е малко повече от това, но не чак толкова, че да съсипе идеята за обяд в Хепи Лондон например. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Ardent каза:

 идеята за обяд в Хепи Лондон например. 

Това ще се направя,че не съм го прочел 😁 най-ужасната храна, която съм ял беше там, но може да съм карък

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , jorocontrola каза:

Билетите за рейса от рано са по 5 паунда на посока, ако не се бъркам. Директно от летището, може би една идея по-бавно...

При ранна покупка на билет за влак също изпадат цени от по 4 лири от Ст. Панкрас до LTN Parkway. За пристигане не бих си взела, но за връщане – да.

Е, до самото летище е двойно, но има и автобусче там за желаещите да икономисат, пък и пеш става.
Влакчето е 22 мин, а с автобуса тогава се тътъркахме поне час и нещо. 

Но всеки си знае.

https://www.buytickets.eastmidlandsrailway.co.uk/book/results?origin=ce4fec9ac1e3f7a248b4203ed4340466&destination=aaa204eb20619a8f68a60ac75a752c11&outwardDate=2024-11-16T08%3A15%3A00&outwardDateType=departAfter&journeySearchType=return&passengers[]=1994-09-13&directSearch=false&inwardDate=2024-11-16T18%3A00%3A00&inwardDateType=departAfter&transportModes[]=mixed&selectedOutward=OmNuf6FIbZk%3D%3AsyJvkZZx9NI%3D&selectedInward=X943Ph6UpA0%3D%3An6IWseGrisk%3D

Така че @Eva eva да действа. :wink:

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар

Покрай @Argentique  се разрових из разписанието на Wizz и забелязвам интересни неща. Хераклион е само до октомври и за догодина нищо , Лион също е само в пролетното разписание , Абу Даби  пък го има през цялото лято ?!!

  • Замислям се 4
Връзка към коментар
На 13.09.2024 г. в 15:03, Ivko каза:

Това ще се направя,че не съм го прочел 😁 най-ужасната храна, която съм ял беше там, но може да съм карък

Две седмици напред нямало места казват, вярно ли е?

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.