Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 5 часа, Sun4o каза:

Две седмици напред нямало места казват, вярно ли е?

Възможно е то англичаните, като знаем каква храна хапват нищо чудно да им харесва и там.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Guinness каза:

В WIZZ профила ми мога ли да си добавя резервации, които са купени от посредник? Нещо не успявам да се справя. 

Може, аз съм добавял! 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Guinness каза:

В WIZZ профила ми мога ли да си добавя резервации, които са купени от посредник? Нещо не успявам да се справя. 

Да, можеш и даже после си ги менажираш без проблем и си стоят там.

Връзка към коментар
преди 6 часа, Jorro каза:

Да, можеш и даже после си ги менажираш без проблем и си стоят там.

А откъде става? Като избера намиране на резервация и ми дава опция да си въведа код за потвърждение и име на пътника. Резервацията зарежда, но не виждам опция да я добавя.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Guinness каза:

А откъде става? Като избера намиране на резервация и ми дава опция да си въведа код за потвърждение и име на пътника. Резервацията зарежда, но не виждам опция да я добавя.

Веднъж като я заредиш тя си остава там. Поне по спомен така беше, нищо не се избираше за да я запаметиш.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Веднъж като я заредиш тя си остава там. Поне по спомен така беше, нищо не се избираше за да я запаметиш.

При мен изчезва, това е проблемът. Не остава автоматично запаметена. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Guinness каза:

При мен изчезва, това е проблемът. Не остава автоматично запаметена. 

Не остава. Като се чекираш ще я принтираш  и ще минеш с хартиената.

Връзка към коментар
преди 14 минути , blueriver каза:

Не остава. Като се чекираш ще я принтираш  и ще минеш с хартиената.

Определено няма нужда чак от такива работи. Не се запомня, но това не значи, че не може да се добави и да се направи чекирането от телефона, когато му дойде времето и после просто да си свалим бордната карта на телефона 😉 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, Guinness said:

При мен изчезва, това е проблемът. Не остава автоматично запаметена. 

През приложението ли пробваш да я добавиш или през сайта?

Добавяла съм няколко пъти резервации през сайта на компютър и след като я намери веднъж, след това си остава в профила и мога да добавям услуги и т.н. Не мисля, че съм правила нещо специално, за да я запаметя, след като е намерена. Имам предстоящ полет, на който отиването е купено през Wizz, а връщането през посредник - и двата полета се виждат в профила ми в Wizz.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Assya каза:

През приложението ли пробваш да я добавиш или през сайта?

Добавяла съм няколко пъти резервации през сайта на компютър и след като я намери веднъж, след това си остава в профила и мога да добавям услуги и т.н. Не мисля, че съм правила нещо специално, за да я запаметя, след като е намерена. Имам предстоящ полет, на който отиването е купено през Wizz, а връщането през посредник - и двата полета се виждат в профила ми в Wizz.

Аз съм пробвала само в приложението и с него определено не става .

Връзка към коментар

В понеделник добавих резервация направена през трип.ком през сайта и си ми остана като сега я виждам както през сайта така и в апа без проблем и без да трябва да я зареждам всеки път.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Спомням си, че и при мен беше така, първоначално бях отварял резервацията през приложението и тя не се запази, но по-късно като я отворих през сайта, си остана при другите резервации. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам, че Уиз оправиха цените за Абу Даби от 500 на 140 лева с WDC в посока. Та на който му трябват тези полети - може да провери пак календара. Надявам се, че ще ги намалят още. 😊

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , chandni каза:

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

Някакъв частен случай ще да е. Пробвайте с друга карта, устройство, IP адрес...

Връзка към коментар

Здравейте 

Забелязвам нова "врътка" от страна на wizz. Исках да купя полети sof-crl и имам активен wdc. Търсачката за цени показва много полети на цена 19,99лв с wdc ,  но като започна резервация цената вече е 36,99.

За полетите до Шарлероа пробвах с приложение, без приложение, от различни браузъри и дори от различни компютри, винаги резултата е един и същ ...

Хаотично пробвах резервация по други дестинации и дава същата "грешка".

На някой друг случвало ли му се е и как се лекува?

Връзка към коментар
преди 5 минути , КолЮ каза:

Здравейте 

Забелязвам нова "врътка" от страна на wizz. Исках да купя полети sof-crl и имам активен wdc. Търсачката за цени показва много полети на цена 19,99лв с wdc ,  но като започна резервация цената вече е 36,99.

За полетите до Шарлероа пробвах с приложение, без приложение, от различни браузъри и дори от различни компютри, винаги резултата е един и същ ...

Хаотично пробвах резервация по други дестинации и дава същата "грешка".

На някой друг случвало ли му се е и как се лекува?

image.png.d68638d06b78b824b6eb615f93d97a19.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, chandni каза:

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

Аз имах такъв случай, като използвах VPN или бях в служебната мрежа, не помня точно (изписваше ми, че не може да се осъществи плащането, да се обърна към издателя на картата. Като се обадих на банката, те казаха че не виждат да има опит за теглене на пари). После без VPN  и в къщи плащането мина. Мисля че ми се включваше някакъв ,firewall и затова не ставаше, но може и да греша.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

търсачката за цени показва кеширани цени, доколкото знам, тоест не ѝ вярвай

правиш резервация и виждаш истинската цена

 

преди 1 час, Doctor Who каза:

image.png.d68638d06b78b824b6eb615f93d97a19.png

Това е така, случвало се е и преди да мръдне леко цената. Или като търся за един човек, а при резервация искам да купя за 3 или  4 човека.

Но в  случаите сега сайта показва цена wdc същата като регулярната, в снимката по-долу wdc цената беше 9.99

image.png.e0817d9f72bc3d4c10eaabeaf015c7a4.png

Връзка към коментар
преди 30 минути , КолЮ каза:

 

Това е така, случвало се е и преди да мръдне леко цената. Или като търся за един човек, а при резервация искам да купя за 3 или  4 човека.

Но в  случаите сега сайта показва цена wdc същата като регулярната, в снимката по-долу wdc цената беше 9.99

image.png.e0817d9f72bc3d4c10eaabeaf015c7a4.png

Да, от много време е така. Някои цени не падат с 20 лева, а преди беше за всички. 

Не може да се избегне, но ми се е случвало като прелиствам дата по дата да излезе цена 19.99 лева. Скоро купих уикенди за лятото в Социлия за по 20 евро двупосочно. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, chandni каза:

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

Много са ви пътуванията, затова.

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Здравейте, 

Какво беше най-разумно да се направи с билет, който няма да ползваш, но няма флекс? Да се чекирам ли все пак с надеждата полета да закъснее или направо да пия студената вода? Ако си се чекирал, но не се явиш за полета какво следва?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.