Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 26 минути , Helloweena каза:

Здравейте, 

Какво беше най-разумно да се направи с билет, който няма да ползваш, но няма флекс? Да се чекирам ли все пак с надеждата полета да закъснее или направо да пия студената вода? Ако си се чекирал, но не се явиш за полета какво следва?

Нищо не следва, ако не се явиш. Чекирай се с надеждата да има закъснение колкото и кофти да звучи за другите пътници. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, chandni каза:

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

Случвало ми се е същото от служебния компютър, купих през телефона. В днешно време служебните компютри имат какви ли не рестрикции.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, КолЮ каза:

 

Това е така, случвало се е и преди да мръдне леко цената. Или като търся за един човек, а при резервация искам да купя за 3 или  4 човека.

Но в  случаите сега сайта показва цена wdc същата като регулярната, в снимката по-долу wdc цената беше 9.99

image.png.e0817d9f72bc3d4c10eaabeaf015c7a4.png

Намалението е за полети над 40лв в случая полета ти без дискаунт е под 40лв за това ти дава една цена с и без отстъпка.

Връзка към коментар
преди 1 час, Oshko каза:

Случвало ми се е същото от служебния компютър, купих през телефона. В днешно време служебните компютри имат какви ли не рестрикции.

Пробвахме и двамата през телефоните от мобилното приложение, през два различни профила. А мъжът ми е системен администратор във фирмата, така че не е до рестрикции на служебния компютър.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 19.09.2024 г. в 12:43, chandni каза:

Сигурно 5-6 пъти се опитваме аз и мъжа ми да купим два билета и не ни приема плащането. Преди седмици пробвахме няколко пъти, днес отново, постоянно отказва. Уж банката отказвала, звънихме на банкатa, те изобщо хабер нямат, че искаме да платим на Уизз. Мега изнервящо. Какви са тези схеми?! 

Аз също имам този проблем от сутринта искам да купя билети разбира се с дск уиз карта, че сумата не е никак малка и все ми отказва плащането, а банков превод не искам. Тя резервацията ти се появява в профила за кратко и пише ‘в изчакване’ и после изчезва, а от кол центъра искат 15 евро да направят те плащането. Просто тъпотия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

Аз също имам този проблем от сутринта искам да купя билети разбира се с дск уиз карта, че сумата не е никак малка и все ми отказва плащането, а банков превод не искам. Тя резервацията ти се появява в профила за кратко и пише ‘в изчакване’ и после изчезва, а от кол центъра искат 15 евро да направят те плащането. Просто тъпотия.

На мен никога не минава плащане дск уиз карта.

  • Шок 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, Вероника каза:

Купени полети от един човек, могат ли да се  управляват  от друг човек, ако той разполага със резервационния код и имената на пътника? 🤨

Разбира се! 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Явно имат проблем самата карта уиз на дск защото се обадих на кол центъра и от там ми пратиха информация да си направя плащане и пак не успях, но нещо интересно се случи. Вчера при поредния опит за плащане резервацията ми се появи в профила, но след малко изчезна и тази от кол центъра ми каза,че до 15мин. се анулира ако не се плати, но днес реших да използвам кредит, който беше 0.54лв да видя дали така ще ми мине плащането и след неуспешен опит за плащане сега си виждам резервацията в профила и имам следния текст, който вчера го нямаше:

Вашият полет е резервиран, но цената му не е заплатена изцяло.
От баланса по вашата сметка не достигат още ‎1 299,40 лв. (код за потвърждение:....). За да потвърдите резервацията си, моля, завършете плащането сега. Ако плащането не е завършено, няма да ви бъде издаден пътен план, няма да можете да извършите чекиране онлайн или на летището и превозът ще ви бъде отказан. Моля, влезте в своя Wizz Профил и завършете плащането изцяло поне 48 часа преди вашето пътуване, така че да имате достатъчно време за чекиране и разпечатване на бордната ви карта. Ще ви изпратим фактура за резервацията на предоставения от вас адрес за контакт 8 дни след получаването на цялата сума
. в който п

 

И сега го разбирам,че ми се пази един вид резервацията до 48 часа преди полета, който е чак февруари или в един момент ще се анулира зщото ако се пази до тогава то при по-добри цени ще направя нова резервация.

 

Untitled.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 33 минути , Ivko каза:

Явно имат проблем самата карта уиз на дск защото се обадих на кол центъра и от там ми пратиха информация да си направя плащане и пак не успях, но нещо интересно се случи. Вчера при поредния опит за плащане резервацията ми се появи в профила, но след малко изчезна и тази от кол центъра ми каза,че до 15мин. се анулира ако не се плати, но днес реших да използвам кредит, който беше 0.54лв да видя дали така ще ми мине плащането и след неуспешен опит за плащане сега си виждам резервацията в профила и имам следния текст, който вчера го нямаше:

Вашият полет е резервиран, но цената му не е заплатена изцяло.
От баланса по вашата сметка не достигат още ‎1 299,40 лв. (код за потвърждение:....). За да потвърдите резервацията си, моля, завършете плащането сега. Ако плащането не е завършено, няма да ви бъде издаден пътен план, няма да можете да извършите чекиране онлайн или на летището и превозът ще ви бъде отказан. Моля, влезте в своя Wizz Профил и завършете плащането изцяло поне 48 часа преди вашето пътуване, така че да имате достатъчно време за чекиране и разпечатване на бордната ви карта. Ще ви изпратим фактура за резервацията на предоставения от вас адрес за контакт 8 дни след получаването на цялата сума
. в който п

 

И сега го разбирам,че ми се пази един вид резервацията до 48 часа преди полета, който е чак февруари или в един момент ще се анулира зщото ако се пази до тогава то при по-добри цени ще направя нова резервация.

 

Untitled.jpg

Да, така е. Онези кодове за 10 евро, които се прилагаха като отстъпка правеха точно това - резервиран с тях, но не доплатен полет до 48 часа може да се купи. 

Ти ми беше пращал такъв код и бях споделял тук. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Doctor Who каза:

Да, така е. Онези кодове за 10 евро, които се прилагаха като отстъпка правеха точно това - резервиран с тях, но не доплатен полет до 48 часа може да се купи. 

Ти ми беше пращал такъв код и бях споделял тук. 

Да и аз така си помислих, но сега получих имейл в който ми казват, че “Ако желаете да финализирате тази резервация, дължимата сума трябва да бъде покрита изцяло не по-късно от 60 минути след първото плащане.” реално първото плащане беше с кредит и най-вероятно ще се анулира и не ми се рискуваше и я платих с друга и понеже съм ползвал кредит не ми дава да променя плащане по банка.

Връзка към коментар

Аз днес закупих полети за флекс и багаж платени частично с кредии остатъка с кредитната на уиз и после смених на Дубай и пак безпроблемно заплатих с уиз картата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Следя билет от Варна до Германия за точно определена дата, след 2 седмици. Цената е безумно висока. Букурещ не е решение. Другият вариант е през София, но си трябват допълнително време и средства. Ако някой има идея, дали би паднал съвсем в последния момент, моля да сподели. Имам кредити, но ми се свидят да ги дам до Германия.

Връзка към коментар

Аз оня ден се мъчих да купя билети, на ОББ съм и не става и не става, говорих няколко пъти с картов център, сменявах пароли и какво ли не, та дойде един приятел той беше на ДСК и всичко стана без проблем с плащането. Утре ще ходя до банката, че вдигнах кръвно

Връзка към коментар
преди 1 минута , Barfly каза:

Аз оня ден се мъчих да купя билети, на ОББ съм и не става и не става, говорих няколко пъти с картов център, сменявах пароли и какво ли не, та дойде един приятел той беше на ДСК и всичко стана без проблем с плащането. Утре ще ходя до банката, че вдигнах кръвно

Ние пробвахме с карта на ПИБ, тъй че не мисля, че проблемът е в банката. Уизз изписваха, че нямало достатъчна наличност, а в картата имаше пари или че банката отказвала плащането. От ПИБ казаха, че изобщо не виждат опити за плащане към Уизз, а ние пробвахме доста пъти. С Револют стана при първия опит.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моля ви дайте идея как да изхарча два ваучера по 50 евро, че се измъчих вече. Всичките ми предстоящи полети са на по-ниски цени и ако се използва ваучер се губи разликата. Абу Даби ги отчита по 18 лв.

Връзка към коментар

Wizz ми промениха денят на полета преди няколко месеца. Сега полетът наближи и като вляза - нямам опция нито да си поискам парите, нито да променя датата.Полетът е променен с около 30 часа.  Пробвах през апп и през сайта-не виждам да имам опции освен да летя.Как да си върна парите? 

Връзка към коментар
6 hours ago, CarpeDiem said:

Моля ви дайте идея как да изхарча два ваучера по 50 евро, че се измъчих вече. Всичките ми предстоящи полети са на по-ниски цени и ако се използва ваучер се губи разликата. Абу Даби ги отчита по 18 лв.

Щом няма къде да ги ползваш подари ги на някого , нали не са поименни.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, stanimir каза:

Щом няма къде да ги ползваш подари ги на някого , нали не са поименни.

Мерси за съвета, но очевидно питам друго. Не искам да ги подарявам или продавам.

Връзка към коментар
преди 9 часа, CarpeDiem каза:

Мерси за съвета, но очевидно питам друго. Не искам да ги подарявам или продавам.

Направете резервация за повече хора или купете полет в бъдещето с надеждата да го канселират.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , aloha8 каза:

На билет купен за мен с Уиз дискаунт не мога да сменям името,нали? 

Не, не може. За да се купи билет на друг човек с членство, трябва и титуляра задължително да е в резервацията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.