Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 1 минута , Doctor Who каза:

@jorocontrola, може ли да ти пратя сметка от ресторант в Португалия ако се случи. 

 

🙂

🙂

🙂

 

Нека не усложняваме нещата. Ще дойда да платя на място... 😉 

  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Ivko каза:

Аз имам полет Лисабон-София за 28.09 за 25-та и ми излиза канселиран в приложението

Да дойде имейл и няма полети за промяна, но ми дава опция Мадрид-София

Връзка към коментар

Някой с анулиран полет може ли да погледне защото, като поискам рефънд и вече 120% липсва в условието и сега погледна и имейла и текса за 120% също липсва. Остава да са ги махнали 😁😁 

viber_image_2024-09-27_17-53-15-426.jpg

Връзка към коментар

Здравейте, да питам за анулиране на полета.

Купих билети Рига-Кутаиси за 1-8 Май на едни чудесни цени (370 евро за4 души с 1 общ багаж).

След 10 дена станаха 370 на човек без багаж цените им 🙂

Преди няколко дена ми пратиха съобщение че полетите ми са отменени за тези дати, и са ни мръднали на 29 април - 6 Май.

И ме приканват да влезна да подтвърдя промяната.
Като цяло новите дати ме устройват.

Въпроса е:  дали да бързам да им подтвържавам новите дати или да си вися така, та ако нещо се промени в плановете ни да можем да мръднем датите както ни трябва или да вземем парите на по-късен етап. Има ли риск ако не правя нищо сега, нещо да ни прецакат?

 

Благодаря и поздрави!

 

Връзка към коментар

Еми нормално до 3 часа преди полета можеше да седи и имаш гъвкав билет, ама напоследък казват, че се потвърждавали автоматично по някое време. Ама щом новите дати те устройват няма какво кой знае колко лошо да стане.

Връзка към коментар
преди 2 часа, phasma каза:

Здравейте, да питам за анулиране на полета.

Купих билети Рига-Кутаиси за 1-8 Май на едни чудесни цени (370 евро за4 души с 1 общ багаж).

След 10 дена станаха 370 на човек без багаж цените им 🙂

Преди няколко дена ми пратиха съобщение че полетите ми са отменени за тези дати, и са ни мръднали на 29 април - 6 Май.

И ме приканват да влезна да подтвърдя промяната.
Като цяло новите дати ме устройват.

Въпроса е:  дали да бързам да им подтвържавам новите дати или да си вися така, та ако нещо се промени в плановете ни да можем да мръднем датите както ни трябва или да вземем парите на по-късен етап. Има ли риск ако не правя нищо сега, нещо да ни прецакат?

 

Благодаря и поздрави!

 

От това, което се случва в последно време, най-големият риск в твоя случай е да върнат след други промени, т.е. промени на промените, твоите първоначални дати и близки часове и да нямаш право на промяна. Т.е. един вид промененият полет възкръсва в първоначалния си вид и тогава не се считаш засегнат от АК.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.