Прескочи до съдържание

Европейско първенство 2020... през 2021-ва + игра


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Duke каза:

British Empire

 

 

UK-Empire.thumb.gif.9f575f3669ef51ae50c562fb6b4b1782.gif

 

Аз като специалист по империите и самият аз работещ на ръководна длъжност в такава, много харесвам тази (и то не само като един своеобразен ремикс), но предпочитам класическия оригинал:

 

Geology in Motion: The Environmental Fall of the Roman Empire: Review of an  article

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Брани каза:

Аз като специалист по империите и самият аз работещ на ръководна длъжност в такава, много харесвам тази (и то не само като един своеобразен ремикс), но предпочитам класическия оригинал:

 

Geology in Motion: The Environmental Fall of the Roman Empire: Review of an  article

Аз също я харесвам, но каква е връзката?!

Връзка към мнение
На 12.07.2021 г. в 8:31, Duke каза:

По-добрият отбор спечели напълно заслужено снощи! Безобразна игра на Англия след 15-та минута на мача, че до неадекватното изпълнение на дузпи. Не бих искал да хвърлям вината върху Гарет, но съдбата го покри срещу Дания и вместо да извади поуки, той се провали тактически в най-важния мач с ненавременни и неправилни смени. Както и да е, лично аз съм безкрайно доволен защото този отбор ме изненада изключително приятно. 39 години очаквам класиране на финал и го дочаках. Сега остава да направим още една крачка напред, а световното идва...

 

Неразбираем е за мен хейта срещу англичаните, а още по-неразбираеми са расистките коментари във форум за пътешествия, но всеки има глава на раменете си...

Абсолютно съгласен със всичко казано от теб!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 13.07.2021 г. в 17:18, Duke каза:

Аз също я харесвам, но каква е връзката?!

Не разбирам много от темата, но много исках да напиша нещо в нея!

  • Браво 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 16 часа, Брани каза:

Не разбирам много от темата, но много исках да напиша нещо в нея!

Защото всъщност по-горе исках да подскажа една от многото основателни причини англичаните да се държат надменно в очите на голяма част от хората на Континента, както там обичат да наричат Европа. Няма как от раждането си постоянно да си подложен на "терапия", че си поданик на една от най-великите империи в историята на човечеството и да не се превърнеш в арогантен тип. Интересно, но този тип държане, както и пиянските изцепки на футболните хулигани, се проявяват основно извън пределите на Империята. Което всъщност е показателно и за феномена...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 33 минути , Petkan каза:

Еееееее стига де, свали ги тези очила най-после 🙏 :grin:

Е, кое не е вярно от написаното от мен?😮

Връзка към мнение
преди 1 час, Duke каза:

Защото всъщност по-горе исках да подскажа една от многото основателни причини англичаните да се държат надменно в очите на голяма част от хората на Континента, както там обичат да наричат Европа. Няма как от раждането си постоянно да си подложен на "терапия", че си поданик на една от най-великите империи в историята на човечеството и да не се превърнеш в арогантен тип. Интересно, но този тип държане, както и пиянските изцепки на футболните хулигани, се проявяват основно извън пределите на Империята. Което всъщност е показателно и за феномена...

То има едни други, дето така ги индоктринират от раждането им и си мислят, че са над всички, и на екскурзии ходят с танк и езикът им е международен, ама за там няма чуденка, защо не са особено харесвани 

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, stormbringer каза:

То има едни други, дето така ги индоктринират от раждането им и си мислят, че са над всички, и на екскурзии ходят с танк и езикът им е международен, ама за там няма чуденка, защо не са особено харесвани 

Въобще не знам кои са тези за които говориш. Аз си служа с факти. Британската империя е факт. Другото са спекулации или тотално несъвместими сравнения...

Връзка към мнение
преди 3 часа, Duke каза:

Е, кое не е вярно от написаното от мен?😮

А, всичко си е вярно, но през твоя си поглед. Нали затова съвсем добронамерено ти препоръчах да свалиш очилата :yes:

Връзка към мнение
преди 22 часа, Duke каза:

Защото всъщност по-горе исках да подскажа една от многото основателни причини англичаните да се държат надменно в очите на голяма част от хората на Континента, както там обичат да наричат Европа. Няма как от раждането си постоянно да си подложен на "терапия", че си поданик на една от най-великите империи в историята на човечеството и да не се превърнеш в арогантен тип. Интересно, но този тип държане, както и пиянските изцепки на футболните хулигани, се проявяват основно извън пределите на Империята. Което всъщност е показателно и за феномена...

Съгласен. Но не само в това е причината. Те като цяло са си дефектирала нация. Виж им физиономиите, цвят на кожа и т.н. Като се сватосват роднини - братовчеди, че и племенници, тук-таме и по-зле дори, какво друго да се получи? Малоформации, па като дръннат 2 бири и хептен става мазало.

Връзка към мнение

Economist: Italy 'is not a champion of Europe. You have no blacks in the team'

...'the most surprising aspect of the Italian team is that it is the only one among the competitors that does not include a single black player'. So the Wembley victory is worth less...

 

Такова малоумие не може да се обясни дори с кръвосмешение. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.