Прескочи до съдържание

Европейско първенство 2020... през 2021-ва + игра


Препоръчани мнения

Като страстен любител на спорта като цяло,ще гледам този интересен мач.Иска ми се Италия да грабне купата.Принципно футбол не гледам,но когато има финал-винаги.Емоцията е ФЪРСТ.

Преди това ще стискам палци  Новак Джокович  да триумфира с купата на Уимбълдън. Ега ти готиното!Всичко в любимия ми Лондон.

Та заформили сме неделно спортно парти на теферич с приятели,което пък е най-готино.

И накрая очаквам да извикам силно-Forza Italia!

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 7.07.2021 г. в 22:00, Костов каза:

Няма отбор, който да пее с такъв патос националния си химн като  отбора на Италия.

Ами те са си музикална нация 🙂

 

На 8.07.2021 г. в 15:47, bobole4e каза:

нито са били толкова добри датчаните, да са вкарали преди дузпата 1-2 гола повече

А преди дузпата англичаните колко гола бяха вкарали? Не повече - изобщо колко гола?

 

На 8.07.2021 г. в 22:46, Zaro каза:

и до ден днешен е в кухнята на нещата. 

...и бели картофи 😛

 

Все пак, понеже си в кухнята, да го кажем по кухненски! Довечера - пълен Уембли с англичани! Искам го натъпкан до козирката!

За да се насладя на гробната тишина, когато италианците сготвят отборчето им алангле 🙂

 

 

@Duke Това за фенщината е... Сложно. Аз например нито се радвам, нито се гордея с медалите и победите на нашите щангисти от едно време, имам си едно на ум с рекорда на Стефка (взе си медала и почти моментално се качи на самолета за София), по-скоро съм омерзен от победите на гимнастичките (художествена гимнастика)... Защо? Защото спортът не е всичко, в края на краищата, има и друго, което не трябва да забравяме в преследването на медалите. Медали и победи, постигнати с цената на толкова нещастие, лъжи, съсипани съдби и загубени животи (!) няма как да ме удовлетворяват, още по-малко - радват.

Ето ти едно филмче: https://www.videoclip.bg/watch/765263_v-imeto-na-sporta-1983

А за гимнастичките... Преди няма и година една от сегашните „златни“ беше при Крум Савов и в отговор на негов въпрос каза горе-долу дословно това: „Много малко момичета оцеляват психически и физически, докато се стигне до нашето ниво (националният отбор - бел. моя)“.

Офтопик съм, ама вси пак има известна връзка с безкритичната фенщина, която - мое мнение - не води до нищо добро.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

ОК, да приемем, че на тема футбол съм откровен талибан, ненавиждам лицемерието във всичките му форми и чистосърдечно си признавам тези грехове!

 

Нека довечера да вземем купата, нека след седмица да вземем и суперкупата, друго не ме интересува и не се срамувам от факта, че днес с пълно гърло ще псувам поредните италиански шмекерии на терена, а другата седмица омразните кренвирши от оняград и неадекватните съдийски отсъждания и ВАР намеси...

Връзка към коментар
преди 1 час, vino4erpec каза:

Ами значи трябва да си за Беретини....

Матео Беретини е млад и много надежден тенисист.

Но докато Новак Джокович играе винаги ще съм за него 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 38 минути , Duke каза:

ОК, да приемем, че на тема футбол съм откровен талибан, ненавиждам лицемерието във всичките му форми и чистосърдечно си признавам тези грехове!

 

след седмица да вземем и суперкупата, друго не ме интересува

Ако си от Ловеч те разбирам. Иначе преоблеченият отбор на Литекс толкова да те вълнува 🙄

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

@Duke, мен суперкупата не ме топли. Искам успехи в Европа. Знаеш как наричаха любимия ни клуб - Палач на шампиони. Ето това искам. А на финала на Евро2020, ще съм за Италия. Италианците повече ми харесват от поданиците на Нейно Величество. Все пак, нека стане хубав мач, и нека по-добрия победи, без съдийска помощ.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , ivan69 каза:

От 1978 подкрепям Италия. За разлика от @Duke и за мое щастие ,моята детска мечта се сбъдна още през 1982 , после и през 2006, дано се сбъдне и довечера!

И ние сме за Италияяяя! Така искам да спечелят!
Много се вълнуваме, без да сме някакви футболни фенове. 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

На световното през 1958 играят Бразилия и Швеция . Преди мача треньорът на Бразилия казва

Ако вкараме първи ше бием с добър резултат , ако те вкарат победата ни е повече от сигурна

2-та минута Швеция повежда , краен резултат 5:2 за Бразилия. Всичко е под контрол!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 минути , Брани каза:

Днес вече окончателно се приключва с това, нали?

Ако не броиш утре как целия ден ще се обсъжда, коментира и жужи за днешния мач-да.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Брани каза:

Днес вече окончателно се приключва с това, нали?

Няма да е така, ако Англия победи. @Duke ще го вмъква във всеки разговор в следващите 60 години

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Ние гледаме със закъснение, но сме за Италия всички! Аз знам резултата, но мъжа ми и приятелите, с които гледаме не, та си мълча. Те са die hard фенове и сега са под напрежение 😆
йей!

71B33353-F17C-4A0D-B824-F97D45BAD852.jpeg.a1420897b31b8310086aaade408e4ae0.jpeg

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@DukeСъболезнования за загубата. Аз не съм футболен фен изобщо, но винаги се радвам, когато Англия побеждават и ми е жал, че едва ли ще дочакам да ги видя отново на финал скоро.

 

П.С. Като чета коментарите по разните форуми и направо се ужасявам какъв див расизъм и хейт към Англия се вихри повсеместно. НАправо не съм предполагал, че у Българина има толкова злоба към тая страна.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.