Прескочи до съдържание

Веломаршрути


Моника

Препоръчани мнения

Извинявам се ако има подобна тема, не я открих.

 

Сдобихме се с нови велосипеди и ми се иска да караме и извън града, например някоя екопътека, планина, селца и т.н. Но понеже попринцип сме по-градски тип колоездачи (тоест не сме се катерили с колелата в планината, трудно преодоляваме голяма денивелация) търся нещо по-лежерно като идеи, по-равно, в същото време да е на чист въздух. Много ще се радвам ако имате любими такива маршрути да ги споделите, а ако са близо до София още повече, но може и по-далечни. Благодаря! 🍻

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А колелата какви са? 🙂 Питам защото в български групи, форуми, сайтове и т.н. масово се подразбира че по дефиниция едва ли не всички са с планинско. А не е така и някои от нас бъхтаме с по-тънки гуми. Та препоръчаните маршрути много ще зависят от типа колело. Може да прегледаш другата тема, там дискусията е по-скоро за велосипедите, отколкото за машрути, ама може и да има някое зрънце вдъхновение тук-там:

 

Запазил съм си много хубав сайт с велоразходки, хората ги правеха с деца, вие дори да ги правите без деца поне може да си сигурна, че не са трудни 🙂 Ще пусна връзка утре, че е на другия компютър.

 

Иначе ей това е най-голямата база данни, но намирането на нещо по дадени критерии е невъзможно или аз просто съм тъп за да се справя:https://info.mtb-bg.com/

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колелата са Cross GRX 8 HDB. Ще разгледам, много благодаря и ще чакам връзка към сайта с велоразходките 😊. Ние сме без деца, но щом са били подходящи за тях и за нас ще са 😁.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Моника каза:

Колелата са Cross GRX 8 HDB. Ще разгледам, много благодаря и ще чакам връзка към сайта с велоразходките 😊. Ние сме без деца, но щом са били подходящи за тях и за нас ще са 😁.

Стабилно планинска машина, на повечето места трябва да сте ок 🙂

 

Намерих го блога, той е като цяло за прекарване с деца сред природата, но има доста за колоездене, ето това би трябвало да са всички постове за колела:https://decanaplanina.com/category/priklucheniya/s-kolelo/

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги каза:

Стабилно планинска машина, на повечето места трябва да сте ок 🙂

 

Намерих го блога, той е като цяло за прекарване с деца сред природата, но има доста за колоездене, ето това би трябвало да са всички постове за колела:https://decanaplanina.com/category/priklucheniya/s-kolelo/

 

Много благодаря! 🍻

Ще споделям впечатления от веломаршрутите, които минем. 🙂 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.