Прескочи до съдържание

Тенерифе, края на април


Препоръчани мнения

Най-накрая.Успях да се справя и да пиша вече.Досега само четях.Тук се превърна като в под-тема до Тенерифе и назад.Трябва да си открием една тема и всички в нея да пишем,все с обща съдба.На Георги ще му призлее от нас:) 

  И аз търся билети до Тенерифе.Само че изкарах вече висше образование от търсене...само ако Ви покажа записките си,и все пак ще има нещо което да пропускам няма да е като програмата Ви вълшебна....

 

Та нашите дати са от 29 април до 6 май.Това ни е резервацията в хотела,а полетите трябва да са в диапазона  от 25 април до 29 април отиване и връщане4,5,6 май.Цени ,които намирам не ме устройват.Търся за 3ма с дете на 7 години сме.И май за деца няма намаление,смятат си ги по 3,гадовете.

 

Моля и на мен ако Ви е възможно да пуснете тази програмка да потърси. Но аз това което съм намерила умножено по 3 идва 2000 лв отиване и връщане и се отказвам полееека лека...хм

 

Хубава вечер:)

Връзка към коментар

Аз само не разбрах за датите, че това много ще улесни търсенето. Всичките ли посочени дати работят или ако тръгването е на 27 трябва връщането да е на 4-ти и т.н.?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинете ме, датите за в хотела са ни фиксирани от 29 април до 6 май,но ако има подходящи полети малко преди и малко след ще са ни от полза,макар и с дете,хм преди и по колите сме спали сега да видим...най- добрия вариант е полет на 29 и връщане на 6 ...но цените ?  До летището -Юг ,може и север.По принцип за връщане има повече избор от северното като чели,а и от ровене и търсене намерих и сайт за фериботи, но там не се справих,ще го пусна за инфо,но с дете на ферибот няма да рискуваме..... та така :( 

Връзка към коментар

За отиването е ей това на 27:

W7 + FR	Sofia (SOF)	Tenerife (South) (TFS)	1 LTN	Sun, 27 Apr	05:30	15:35	12 h 05	140.01	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   London (Luton) (LTN)		Sun, 27 Apr	05:30	06:55	3 h 25	89.41	EUR
   Ryanair	   London (Luton) (LTN)	   Tenerife (South) (TFS)		Sun, 27 Apr	11:00	15:35	4 h 35	50.60	EUR

 

И това на 28:

 

W7 + FR	Sofia (SOF)	Tenerife (South) (TFS)	1 BGY	Mon, 28 Apr	06:10	17:35	13 h 25	177.40	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Milan (Bergamo) (BGY)		Mon, 28 Apr	06:10	07:15	2 h 05	89.41	EUR
   Ryanair	   Milan (Bergamo) (BGY)	   Tenerife (South) (TFS)		Mon, 28 Apr	13:55	17:35	4 h 40	87.99	EUR

 

Ей това е единственото читаво нещо за връщането:

 

FR + W6	Tenerife (South) (TFS)	Sofia (SOF)	1 LTN	Mon, 5 May	06:10	02:55*	18 h 45	184.38	EUR
   Ryanair	   Tenerife (South) (TFS)	   London (Luton) (LTN)		Mon, 5 May	06:10	10:40	4 h 30	87.99	EUR
   Wizz Air	   London (Luton) (LTN)	   Sofia (SOF)		Mon, 5 May	21:50	02:55*	3 h 05	96.39	EUR

 

Под читаво разбирам, без нощувки по летища. Повечето полети тръгват следобяд от Тенерифе и за това. 

 

Т.е. говорим за 320 евро на човек, като добавим куфар, членство в wizz exclusive и леко прехвърляме границата от 2000 за трима. Не вярвам цените да падат за тогава, точно покрай майските празници знаеш какво преселение е от България.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за отделеното време.Между другото намерих сама без програмата за 1605 лв за тримата,но има нощувки и на отиване и на връщане,така че тези варианти са добри.Повече не ми се търси. Ето сайта за фериботи на някой може да му е полезен http://ferryto.com/bg/Tenerife_Ferries.html   Сега ще умуваме купуваме или не:)<_<

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.