Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, на летището в Букурещ съм и самолетът ми закъснява с 2 ч и 20 мин. Не е ясна причината. Как и откъде мога да проверя официалната такава, както как да се ориентирам във Flight radar. Доколкото разбрах се чака полет от Истанбул за Букурещ в 19.50 и със същия самолет да излетим за София в 20.20 при първоначален час 18 ч. Подготвам се да ги тормозя за евентуално обезщетение, както може би се досетихте и ще се радвам на практически съвети.🤪 Благодаря !

п.с. засега имам само това:

20220414_175546_HDR.jpg

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Coo каза:

Мисля, че чакате машината на RO264, който тъкмо се отлепи от пистата в Истанбул според FR24, но е излетял по график без закъснение

Май и аз достигнах до този извод, ровейки се из дебрите на Flightradar. Очаква се да кацне тук в 19.48 ( а, дано!).

п.с.донесоха вода и сандвичи и съм очарована от бай Болгар и бай Румън, които не се наметкаха като вдовец на хоро, а някак културно, бих казала даже богобоязливо посягат да си вземат.🙃

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

п.с.донесоха вода и сандвичи и 

Мисля, че си доста добре. С БГаир в София това не се случва ...

Като на всеки 30мин отлагаха полета с 30мин и така 3-4ч. Поне излетяхме де ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

В самолета сме, но определено закъснението ще е повече от 3 часа.

Можете да снимате таблото за информация на летище София за полета ви, на който да са изписани часовете за пристигане и реалния час на кацане. Ако полетът ви е закъснял повече от 2 часа при излитане, имате право на напитки и храни и ако сте консумирали такива, запезете касови бележки и мисля, че можете да ги приложите в иска (не съм напълно сигурна, но това помня). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , darinamarinova каза:

Ако полетът ви е закъснял повече от 2 часа при излитане, имате право на напитки и храни и ако сте консумирали такива, запезете касови бележки и мисля, че можете да ги приложите в иска (не съм напълно сигурна, но това помня). 

Потвърждавам 🙂

@bibi, като се върнете, не се бави и подай claim-a. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Таблото ги снимах.Претенция имам само за обезщетение, макар че са сменили самолета, което явно значи техническа повреда. Предполагам първо с Таром трябва да комуникирам ?

 

20220414_214259_HDR.jpg

20220414_213315_HDR~2.jpg

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.