Прескочи до съдържание

Европа - САЩ, 145 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: US Airways


Маршрут:: Барселона - Ню Йорк - Барселона


Цена:: 145


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 27.03.2014


Примерна дата на връщане:: 02.04.2014


Сайт за резервиране:: http://www.pamediakopes.gr/affiliates/rd.aspx?bid=67&aid=12717

Поредната американска издънка за годината :) ilkosem дали ще черпи? :)

 

bcn-jfk.png

 

Намират се в trip.bg, но май и по всички сайтове ги има. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Линка не работи, дай точен линк.

 

Няма как да дам точен към trip.bg и да е вързан с кода на форума. Потърси ги датите ръчно, края на март - април.

Връзка към коментар

Май е само за този период, а ? :(  Чакам нещо да изскочи за август - септември.

 

Ами провери ръчно, може и за други периоди да има, но сигурно цените няма да същите. 

Връзка към коментар

Много ценна информация, благодаря. Замислям се за Барселона-Ню Йорк през Април... Че и без това американската ми виза ще мухляса от неизползване :)

Връзка към коментар

Поне на мен ми даде грешка на стъпката за плащането. Хаха. Ех този Ню Йорк.

 

Ами пробвай други сайтове - orbitz, expedia, във всичките излиза цената. Вече кой най-бързо ще достави e-тикета отделен въпрос :)

 

 

Много ценна информация, благодаря. Замислям се за Барселона-Ню Йорк през Април... Че и без това американската ми виза ще мухляса от неизползване :)

 

Така е, за това се взимат тия визи, не е да прашасват :)

Връзка към коментар

Експедия веднага издадоха билетче от Милано :) Вижда се също в сайта на us airways, май май ще се ходи :) да видим как се стига до Милано аххахахаха

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Експедия веднага издадоха билетче от Милано :) Вижда се също в сайта на us airways, май май ще се ходи :) да видим как се стига до Милано аххахахаха

 

Има варианти, даже БГ Ер имат прилични цени като за двупосочен с куфар, ако часовете са ти ок, сигурно и нощувки може да спестиш :)

 

Работи и от Дюселдорф, Рим, Цюрих...с различна успеваемост. Но наличността изглежда почна да се поизчерпва.

Връзка към коментар

Хаха, аз го виждам също в сайта на US Airways, обаче не го виждам в сайта на Америкън, които го оперират тоя полет от BCN, не съм сигурен дали не трябва да излиза и във двата сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хаха, аз го виждам също в сайта на US Airways, обаче не го виждам в сайта на Америкън, които го оперират тоя полет от BCN, не съм сигурен дали не трябва да излиза и във двата сайта.

 

Кодшеър между American и US Airways е, те нали скоро ще се обединяват. И тъй като купуваш част от седалките отделени за US няма как да излизат в сайта на American :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кодшеър между American и US Airways е, те нали скоро ще се обединяват. И тъй като купуваш част от седалките отделени за US няма как да излизат в сайта на American :)

Мерси. Ясно, аз мислех, че вече понеже са една компания, би трябвало и двете резервационни системи да виждат едно и също.

Връзка към коментар

Мерси. Ясно, аз мислех, че вече понеже са една компания, би трябвало и двете резервационни системи да виждат едно и също.

 

То точно от там идва проблема. Така де, проблем за тях, не за нас :) Сливат си системите, ма нещо не е като хората и билети на US от полетите за American се купуват без Fuel Surcharge

Връзка към коментар

Дам, кой играл играл. Я закупилите да се похвалят дали имат e-ticket номера, че някой хора докладват, че имат само резервации. Може да отнеме време де, не се шашкайте :)

Връзка към коментар

Аз поне нямам e-ticket, имам само 6-цифреният confirmation number и като се логна в сайта на US Airways ми излиза за двата полета Status: Active, но в таблицата на Seats и Ticket няма нищо все още, а и пише, че резервацията може да се променя само по телефона, което предполагам е стандартното нещо, което изписва, когато няма издаден билет всъщност. Обаче забелязах, че когато опитах да направя от самият сайт на US Airways резервация, ми даде някаква грешка и не поиска дори да стигне до плащане, така, че явно всички резервирали, сме ползвали посредници.

Предполагам, че до утре ще ни издадат и билетчета.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.