Прескочи до съдържание

Ето ме и мен :)


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Привет и от мен, магеланци!

От над година чета редовно сайта Аеро Хроники, както и този форум още от създаването му. Едва сега обаче се регистрирах, дори не знам защо чаках толкова много (мързел?).

 

Излишно е да казвам колко полезна информация намирам тук и то поднесена по достъпен и подреден начин. А и ми изключително приятно да виждам толкова много съмишленици, събрани на едно място :)

 

Обожавам да пътувам и да откривам нови места и култури. Много често зарязвам абсолютно всичко - включително и работата си - само и само да се впусна в поредното пътешествие. Ако се заседя повече от 2 месеца без да пътувам започвам да се чуствам странно.

Като всеки човек и аз имам много мечти, а една от тях е да обиколя целия свят. И работя усилено по въпроса :) Европа и Азия съм ги покрил в сравнително голяма степен, а следващата ми голяма цел е Южна/Северна Америка, надлъж и нашир.

 

Надявам се да сме си полезни един на друг с добри съвети и идеи.

 

Поздрави на адаша Георги за създаването на тази общност, както и на всички участващи в нея :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ами хайде добре дошъл на още един Георги в нашия чуден форум :)

Да ти е уютно тук и да ни дойдеш на някоя от сбирките :) Само първата е малко трудна..

 

Благодаря :) С най-голямо удоволствие ще се присъединя към някоя от сбирките. За февруарската ще ми е невъзможно, че още няма да съм се прибрал в БГ, но за по-натам си резервирам местенце отсега :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.