Прескочи до съдържание

Възможна връзка-Истанбул?


Препоръчани мнения

Подобно питане като на Ошко, но да не му спамя. Чудя се дали е възможно да ползвам Търкиш на връщане от катарските пътешествия. Проблемът е, че кацам в 18,20, а те отлитат в 19,30 за София. Дилемата ми е да жертвам ли едни пари за билет със самолет, при положение, че времето е малко, ще взимам багаж и има някаква вероятност да му видя опашката.

Общо взето летището ми е познато, пътувала съм няколко пъти от него, но пък полетите не са свързани и ако не го хвана ще трябва да разчитам на автобусния превоз.

Знам, че има доста странични фактори- време на пристигане и какво ли още не, но...тъй де, какво мислите?

Връзка към коментар

Никакъв шанс, гишетата за международни полети затварят 1 час преди излитане:

 

2. What’s the latest time to have the boarding pass?
For domestic flights: 45 minutes before the scheduled departure time of your flight.
For international flights: 60 minutes before the scheduled departure time of your flight.

Дори с онлайн чекин не става, bag drop гишетата затварят по същото време.

 

Само ако успееш някак да навиеш катарците да пратят куфара до София, ако им покажеш двата билета, ама ще е трудно. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз щях да пиша да имаш предвид и проверката за сигурност на "Ататюрк". Бях със свързан полет, с бордова карта и без багаж и проверката ми изяде времето. Интересно, че имаше само в едната посока - от София, а към София - нямаше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.