Прескочи до съдържание

Подарявам 3 билета до Малта


Препоръчани мнения

Подарявам 3 билета до Малта!

Полетите са на 17.08. - София-Малта- 14.20-15.15 и Малта-София- 24.08. - 11.05-13.55.

Един билет е с "Само 1 малка чанта", а другите два с "Приоритет и 2 чанти ръчен багаж" в двете посоки.

Общо платено-268,14 €

П.П. Не ми се е налагало до този момент, но здравословни проблеми ни спират плануваната ваканция!

Приемам и съвети, как да постъпя така, че поне някой да има полза...!

 

 

Връзка към коментар

На ваше място бих поискал пълен рифанд заради здравословните проблеми . А/к имат политика за връщане на суми по медицински причини . След като си върнете сумата , винаги може я дарите за благотворителност на форума или друг нуждаещ се. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Dublin предполагам полета ви е с Ryanair.

Промяна на име по резервацията е 115 евро. В момента цените за полети на тези дати+кабинен багаж са горе-долу на този сума (в момента като ги гледам са към 120евро). Ако не се намерят желаещи за билетите сега, опитай с Ryanair да промениш полета, за което също има такса, но вярвам че след като преминат здравословните проблеми, Малта ще ви се отрази отлично.

https://www.ryanair.com/us/en/useful-info/help-centre/fees

Островите са чудесни през есента! Бързо оздравяване!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, stanislavpp каза:

На ваше място бих поискал пълен рифанд заради здравословните проблеми . А/к имат политика за връщане на суми по медицински причини . След като си върнете сумата , винаги може я дарите за благотворителност на форума или друг нуждаещ се. 

Само при смъртен случай...!!!

Здраве да е!

Аз още не съм се регистрирал за полета, но го платих преди време.

Типично по нашенски се чудя, дали да не се регистрирам за този полет, и да разчитам на някаква отмяна на същият, за да предява претенции...!?

Едва ли е толкова лесно, но....аз да си попитам...!!!

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.