Прескочи до съдържание

Информация за пристанище Йеникапи


kec

Препоръчани мнения

Здравейте колеги пътешественици,

Предстои ни пътуване до острови Мармара и Авша в Турция. София - Истамбул с автобус притигащ на авогара Байрам Паша в 6 и 30 часа. След това трябва да  хванем кораб от пристанище Йеникапи в 8 и 45. Билети за кораба  по интернет продават само срещу турско ЕГН. Въпроса ми е дали реално в рамките на 2 часа ще се можем да се предвижим от атвогарата до присанището + купуване на билети. Кораба за съжаление е преминаващ и е от съществено значение за дооформяне на програмата по натам. Ще съм благодарен за всеки един съвет. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, kec каза:

Здравейте колеги пътешественици,

Предстои ни пътуване до острови Мармара и Авша в Турция. София - Истамбул с автобус притигащ на авогара Байрам Паша в 6 и 30 часа. След това трябва да  хванем кораб от пристанище Йеникапи в 8 и 45. Билети за кораба  по интернет продават само срещу турско ЕГН. Въпроса ми е дали реално в рамките на 2 часа ще се можем да се предвижим от атвогарата до присанището + купуване на билети. Кораба за съжаление е преминаващ и е от съществено значение за дооформяне на програмата по натам. Ще съм благодарен за всеки един съвет. 

Ако атобусът ви пристигне навреме, ще успеете, но ако закъснее, може и да е проблемно. От автогарата се качвате на метрото в посока Йеникапъ.

От спирката на метрото до пристанището на Йеникапъ си има ходене поне 15 минути.

За да си купите билет, трябва да си изтеглите първо номерче в залата и да отдете на съответното гише, където ще пише вашият номер. Към цената, която се вижда в сайта има добавени някакви дребни лири, които не знам за какво са.

След купуването на билета ще имате още ходене до кораба.

 

Връзка към коментар

Сърдечно благодаря за ценните укания - друго си е имаш предварителна информация. Вече ми епо-спокойно, че ще успеем за кораба, стига да няма проблеми на границата.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.