Прескочи до съдържание

Транспондери за магистралите в Гърция


Препоръчани мнения

преди 27 минути , nikiNZ каза:

17182776378147588420482614028873.jpg.b6d16bd31995f1170bee56652023b5fc.jpgДа разбирам, че няма значение дали от ляво или дясно на огледалото ще се сложи??? 

Моят е отдясно в мъртвата зона между огледалото и стъклото.

Връзка към коментар
преди 2 часа, nikiNZ каза:

17182776378147588420482614028873.jpg.b6d16bd31995f1170bee56652023b5fc.jpgДа разбирам, че няма значение дали от ляво или дясно на огледалото ще се сложи??? 

Няма. Важното е да е в частта на стъклото, която пропуска сигнала на транспондера - от двете страни на огледалото.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Наистина няма значение къде е, важното е да е на стъклото и ако го държите с ръка да е насочен с "правилната" (за егнатия пас това е бялата) страна към стъклото, защото иначе няма да ви пусне. Също не се лъжете ако видите гърци да минават с по-висока скорост. Аз гледах, че го правят и пробвах - веднъж минах, но следващия тол въобще не искаше да ме пусне, дори опитах да дам малко назад и да се приближа по-бавно. Накрая се наложи да мина през ръчна тол кабинка.

Връзка към коментар
На 6.07.2024 г. в 19:23, angelt каза:

Наистина няма значение къде е, важното е да е на стъклото и ако го държите с ръка да е насочен с "правилната" (за егнатия пас това е бялата) страна към стъклото, защото иначе няма да ви пусне. Също не се лъжете ако видите гърци да минават с по-висока скорост. Аз гледах, че го правят и пробвах - веднъж минах, но следващия тол въобще не искаше да ме пусне, дори опитах да дам малко назад и да се приближа по-бавно. Накрая се наложи да мина през ръчна тол кабинка.

Как можеш да минеш с по-висока скорост, след като бариерата се вдига едва като връзката с транспондера е направена?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.