Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2023: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 5 часа, Георги каза:

 Вариантите за компенсация са два:

 

- 20% отстъпка от цената на всеки малък календар. Превеждам ги по револют или банка.

- 20% отстъпка от цената на всеки малък календар за 2024 (ако правим такива догодина), за всеки поръчал малък календар тази година.

 

Ще направя формичка за попълване на всички, които избират вариант 1, но ще е след празниците, сега точно ми е лудница и ако объркам и какви пари да пращам насам-натам съвсем ще стане епопея.

Виждам, че вече е станало дума за това, което си помислих и аз - вариант 3 - компенсацията да остане за форума.  Хем да не се занимаваш с преводи - то и без това не са големи суми, само ще си изгубиш времето с преводи и пр. 

 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Парите да останат за форума, и аз така мисля, даже настоявам! 🙂 То този вариант си е ясен, какво връщане?!

* моето стои върху музикална колона, нещо като при @VVP  се получава и изобщо няма да ми пречи, но ще ги взема утре 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 39 минути , Niceday каза:

Парите да останат за форума, и аз така мисля, даже настоявам! 🙂 

 

Подкрепям!

 

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И аз съм да останат за форума.

Благодаря за календарите, както и на всички полагащи толкова труд за да съществува това страхотно място.

Весели празници!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

А има ли някакъв начин да се отпечатат още някакви календари безплатно или с намаление?

 

Аз исках да подаря няколко календара, но в този вид изобщо не стават и бих искала да купя няколко допълнително, ако е възможно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 часа, Niceday каза:

Парите да останат за форума, и аз така мисля, даже настоявам! 🙂 То този вариант си е ясен, какво връщане?!

Съгласен! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 19.12.2022 г. в 15:53, Георги каза:

Алелуя!

Покрай тази дума и търсенето с какво да те поздравя, попаднах на гласове, които с удоволствие слушам тези дни: 

Жижо засега се държи 😄

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Кофти е че аз взех два за подарък и едва ли ще се занимават с преправяне...то видимо има голяма разлика още опакован ама чак сега отворих моя да го сложа за новата година и....греда 😄

 

На 21.12.2022 г. в 17:40, VVP каза:

При мене си пасна идеално 😀

16716371688611815325946.jpg

А как прелисваш страниците за следващите месеци 😀😀 или ги късаш.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 26 минути , Ivko каза:

Кофти е че аз взех два за подарък и едва ли ще се занимават с преправяне...то видимо има голяма разлика още опакован ама чак сега отворих моя да го сложа за новата година и....греда 😄

 

А как прелисваш страниците за следващите месеци 😀😀 или ги късаш.

Махаш старите листи и запазваш картона. Сменяш стария картон с новия като внимателно разтваряш зъбците на новия календар. Разлиства се, макар че спиралата не е в перфектно състояние след стягането и. Не става за подарък, но за себе си - да.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Здравейте и Честита нова година! 

Само тази тема видях отключена и затова тук ще попитам:

Случайно да има още един стенен календар, да поръчам? Мерси предварително.

Връзка към мнение
преди 23 минути , rdd каза:

Здравейте и Честита нова година! 

Само тази тема видях отключена и затова тук ще попитам:

Случайно да има още един стенен календар, да поръчам? Мерси предварително.

Няма вече. Евентуално, ако бъде върната някоя от поръчките, които не са взети все още.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.