Прескочи до съдържание

вътрешни полети в Африка


Hesoss

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

предстои ми пътуване до Танзания и трябва да взема свързващи полети между Аруша или Килиманджаро и Занзибар, по възможност вечерни и за точно определена дата 11/01/2023.

Въпроса ми е има ли сайтове чрез който може да се намали цената и правят ли някакви промоции ?

 

И другото което се сещам е сега на мен ми трябва конкретно за Аруша-Занзибар, но може тук да поставяме такива сайтове ако са различни от общознайните ни за всякакви полети в Африка.

Връзка към коментар
преди 32 минути , Hesoss каза:

Здравейте Магеланци,

предстои ми пътуване до Танзания и трябва да взема свързващи полети между Аруша или Килиманджаро и Занзибар, по възможност вечерни и за точно определена дата 11/01/2023.

Въпроса ми е има ли сайтове чрез който може да се намали цената и правят ли някакви промоции ?

 

И другото което се сещам е сега на мен ми трябва конкретно за Аруша-Занзибар, но може тук да поставяме такива сайтове ако са различни от общознайните ни за всякакви полети в Африка.


Има много компании, които изпълняват тези полети на съвсем нормални цени. На която и да е голяма търсачка да потърсиш, ще ги намериш.

Air Tanzania, Precision Air са тези с по-големите самолети. Последните предлат полет за 201 лева, което е съсем прилично:

https://www.skyscanner.net/transport/flights/jro/znz/230111/?adults=1&adultsv2=1&cabinclass=economy&children=0&childrenv2=&destinationentityid=39828399&inboundaltsenabled=false&infants=0&originentityid=44290942&outboundaltsenabled=false&preferdirects=false&ref=home&rtn=0

Ето ги и от Аруша:

https://www.skyscanner.net/transport/flights/ark/znz/230111/?adults=1&adultsv2=1&cabinclass=economy&children=0&childrenv2=&inboundaltsenabled=false&infants=0&originentityid=27548140&outboundaltsenabled=false&preferdirects=false&ref=home&rtn=0

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.