Прескочи до съдържание

Коледната магеланска сБирка или сБирката на магеланци по Коледа! 17.12.2022г


Polina

Препоръчани мнения

преди 5 часа, Polina каза:

Мина и замина още една сбирка изпъстрена с шарени емоции и усмивки. 

Благодаря Ви, за: 

- настроението, което създавате;

- за разказите, които споделяте; 

- за всичките коледни сладкишчета, бисквитки и щрудел, които опитахме (пак да направите и пак да опитаме); 

- за малките, но ръчно (или не) направени подаръчета, които си разменяхме/те; 

- за салфетките, които @Branko ми подаваше, докато се покапвах, слушайки улисана за разни блокирани суми по разни портали 🙂

- за последните десет години (да, 10! ни повече, ни по-малко), в които идвате на така очакваната коледна сбирка. Започнахме с около тридесет човека през 2013-та и стигнахме до над сто.

Мда, 100, историята помни!

 

Съжалявам, за магеланките/магеланците, които не успяха да дойдат и да се видим, но пък идва нова година, нов късмет и нови срещи! 

 

Бъдете здрави и

Пътувайте!

Създавайте спомени -  споделяйте ги! 

Правете планове - осъществявайте ги! 

Весели празници с много изненади да има за всички! 

/cdn-cgi/mirage/0b73ea9f96a96474e315a12bcfaf2989a7131e3336aee2c1c2ec449c8528c200/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2022_12/20221218_124222.jpg.ed5dd1ec86a137dcde1913bacb745108.jpg

 

Благодаря и на теб Поли, че не спираш да правиш тези срещи възможни. Винаги е прекрасно на раздумки. Бъди здрава, мечтай и се радвай.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Поли, благодаря за организирането на тези срещи! Знам колко много време , енергия, организаторски нюх трябва да се организа и едно събитие, а ти ни събираш толкова много години! Весели празници и чакаме новите сбирки! 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, Дани Магелани каза:

Благодаря за календарите!

Парите са изпратени. Моля да потвърдиш, че са пристигнали!

Потвърждавам 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Благодаря на Поли за организацията! Перфектна, както винаги! 

Е, можеше да не ни гонят толкова рано...

На Брани - за дизайна на корицата  на прекрасните календари, също и че ни ги донесе!

На Георги и Мари, че чудесно се справиха с конкурса за снимки!

На фотографите, че ни запалиха за нови прекрасни дестинации!

Желая ви здраве и достатъчно отпуск за пътешествия по интересни нови страни и  територии през 2023, скъпи магеланци!

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги каза:

Потвърждавам 🙂

Георги, аз да попитам дали са изпратени календарите за другите градове, които се получават в куриерски офиси? Майка ми още не ги е получила. Благодаря. 

Връзка към мнение

Срам не срам, аз като един пишман касиер, да попитам: дали не съм забравил случайно да върна ресто на някой от хората, на които давах календари в събота? 🙂

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.