Прескочи до съдържание

Коледната магеланска сБирка или сБирката на магеланци по Коледа! 17.12.2022г


Polina

Препоръчани мнения

На 7.11.2022 г. в 20:54, Polina каза:

Толкооооова ми е далечно кога за последно съм Ви канила на коледна сбирка, че думи нямам да Ви го опиша!

За тия няколко години тоооооолкова неща се случиха, че нито да се хвали човек, нито да се оплаква...

Преди да сложим точката на тая 2022 година и да откъснем последният лист от календара, бих искала да Ви поканя на Коледната магеланска сБирка, сезон'22. 

Досещате се явно - ще има:

- биропиене и винолеене,

- подаръци за размяна;

- разкази за разказване;

- планове за (не)споделяне;

- пътешественически идеи за крадене;

Ако горното не представлява интерес за Вас, то ще може да си поговорим също така и за: 

- рецепти за конфитюри, мармалади и сиропи;

- колко захар слагате в джибрата; 

- каква тор използвате за овошките на есен; 

- и какво ли още не... ще разберете само ако дойдете. 😄😄😄

 

Кога? Когааааа?

 

Датата е 17.12.2022 година, начален час на магеланското тържество - 18:00 часа, а мястото е О!Шипка на ул. Будапеща

Дали ще напълним цялото заведение или само къщата зависи само и единствено от нас. След морското ми завръщане във форума виждам не малко нови лица. Та ще се радвам, ако се престрашат и решат да дойдат и да ни се представят на Коледното тържество! 

 

Това съм го написала през 2016-та, но важи с пълна сила и днес. Не чакайте последният момент, а се запишете в срок.

Краен срок за записване е до 12.12.2022г. Предполагам всеки, който ще пътува или празнува някъде другаде, дотогава ще има яснота. 
Същевременно, ако на някой записал се, му излезе по-важен ангажимент, не е проблем да пише в темата, че се отказва или на лични. 

 

Не забравяйте, че на срещата ще можете да зарадвате и/или да изненадате някой с личен коледен подарък или пък подарък от размяната на коледни подаръци.

Кой каквото си е заслужил през  изминалата годината, това и ще получи. 

И така... търсете си миналогодишните коледни костюмчета (а аз ще потърся моето от преди няколко години), пригответе си коледното весело настроение и се подгответе за едно, надявам се, приятно и забавно празненство! 🎄🎉

 

И така, бъдете здрави!

Нека записването започне сегаааа...

 

Спск:

1. Брани 

2. Lindt 

3. Gentleman Basta

4. master-чо 🙂

5. Monika_Koko

6. mililia

7. MayaS

8. Иво

9. muchachote 

10. Вероника

11. lyusi 

12. Миланка 

13. peterpup 

14. Lirea 

15. Azia 

16. Йосиф Милчов 

17. Роми 

18. Roberto Baggio+1 

19. desislavna 

20. домосед 

21. Граф Вронски

22. Калерия 

23. Ивайла 

24. Дани Магелани 

25. bay_kolio

26. Елчо 

27. Olianata 

43. 

28. Branko 

29. Capitan Morgan 

30. 

 

 

 

 

И моето име запишете. 

 

Връзка към мнение

Записвам се. На варненските сбирки се появи идеята да дойдем на Голямата Коледна сБирка, та поне един представител ще има от нас. Надявам се скоро да видя записани и други 🙂

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение

Понеже много хора ми писаха на лични да ме питат, съвсем скоро ще изкарам и дългоочаквания дизайн на етикетите с имената!

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , Брани каза:

Понеже много хора ми писаха на лични да ме питат, съвсем скоро ще изкарам и дългоочаквания дизайн на етикетите с имената!

Няма ли да се изненадаме на място? 

Връзка към мнение
преди 1 час, Lindt каза:

Няма ли да се изненадаме на място? 

Много се радвам, че толкова се вълнуваш 🙂 Удовлетворявам молбата ти и пускам пробно етикетче с красив пейзаж, в което умело съчетавам най-любимите ми цветове!

 

stickers_12_2021.jpg.f7f2d5ea128fea48b84cf8750dfdde14.jpg

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 10 минути , Брани каза:

Много се радвам, че толкова се вълнуваш 🙂 Удовлетворявам молбата ти и пускам пробно етикетче с красив пейзаж, в което умело съчетавам най-любимите ми цветове!

 

stickers_12_2021.jpg.f7f2d5ea128fea48b84cf8750dfdde14.jpg

Добре де, ама сега още повече се вълнувам кой е толкова значим, освен величествен, че да дойде с това етикетче №43 :girl_wink:

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Lindt каза:

Добре де, ама сега още повече се вълнувам кой е толкова значим, освен величествен, че да дойде с това етикетче №43 :girl_wink:

043, 0-та е много важна. И не е много сигурно че ще дойде, защото ще го призоваваме с извънредно сложен ритуал от едни тъмни измерения и много неща могат да се объркат ... Ще дадем всичко от себе си, пък каквото стане!

  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 11.11.2022 г. в 20:08, Брани каза:

Искам да запазя и номер 043!

Единственият правилен номер за теб е 42, въпреки че е от друга вселена!

—-

Запис и от мен, моля

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.