Прескочи до съдържание

С деца на планина


Crazy Horse

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Догодина, най-вероятно в периода 6 юли-16-17 юли, искаме да идем 10-11 дни в планината. С три деца сме, близнаци момчета на 4 год. и дъщеря на 8.

Аз предпочитам Родопите, но жена ми е навита на която и да е българска планина.

Искаме чист въздух, хубава храна с местни продукти и достъп до обществен транспорт ако е възможно. Оферти за полупансион от сорта закуска и вечеря живо ни интересуват или поне да има къде да се храним наблизо, ако е само хотел.

Благодаря ви предварително за помощта!

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 50 минути , Crazy Horse каза:

Здравейте,

 

Догодина, най-вероятно в периода 6 юли-16-17 юли, искаме да идем 10-11 дни в планината. С три деца сме, близнаци момчета на 4 год. и дъщеря на 8.

Аз предпочитам Родопите, но жена ми е навита на която и да е българска планина.

Искаме чист въздух, хубава храна с местни продукти и достъп до обществен транспорт ако е възможно. Оферти за полупансион от сорта закуска и вечеря живо ни интересуват или поне да има къде да се храним наблизо, ако е само хотел.

Благодаря ви предварително за помощта!

 

Ти пак ли търсиш невъзможното с обществен транспорт? 😂

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Crazy Horse каза:

Здравейте,

 

Догодина, най-вероятно в периода 6 юли-16-17 юли, искаме да идем 10-11 дни в планината. С три деца сме, близнаци момчета на 4 год. и дъщеря на 8.

Аз предпочитам Родопите, но жена ми е навита на която и да е българска планина.

Искаме чист въздух, хубава храна с местни продукти и достъп до обществен транспорт ако е възможно. Оферти за полупансион от сорта закуска и вечеря живо ни интересуват или поне да има къде да се храним наблизо, ако е само хотел.

Благодаря ви предварително за помощта!

 

 

Тагвам @Marusinka  Мисля че тя имаше такава тема преди ковид ситуацията, може да ти е полезна базово.

Инак Родопите са безкраен източник за какво ли не - история, бит, култура, кулинарни и винени отклонения, планинарски преходи, гледки от високо, пещери бол. Има и туристически, и изгубени във времето местенца

Всичко зависи от това,  какво искате да си замесите тези 10 дни.

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Crazy Horse каза:

Здравейте,

 

Догодина, най-вероятно в периода 6 юли-16-17 юли, искаме да идем 10-11 дни в планината. С три деца сме, близнаци момчета на 4 год. и дъщеря на 8.

Аз предпочитам Родопите, но жена ми е навита на която и да е българска планина.

Искаме чист въздух, хубава храна с местни продукти и достъп до обществен транспорт ако е възможно. Оферти за полупансион от сорта закуска и вечеря живо ни интересуват или поне да има къде да се храним наблизо, ако е само хотел.

Благодаря ви предварително за помощта!

 

Последният уикенд на юли е Узана фест до Габрово. За малки деца е много хубаво, има доста забавления за всякакви възрасти. Има палатков лагер и много химически тоалетни. Но може да се спи и в хижите наоколо. Ние ходихме 2 поредни години. Специално за там си купихме палатка 🙂 И много ни хареса 🙂 Но аз на палатка по-вече от 2 нощи не се виждам, заради липсата на баня. Въпреки, че тази година си купихме душ 🙂 не сме го пробвали още, че беше доста хладно през Септември в Родопите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 42 минути , Kalina Ivanova каза:

 

Тагвам @Marusinka  Мисля че тя имаше такава тема преди ковид ситуацията, може да ти е полезна базово.

Инак Родопите са безкраен източник за какво ли не - история, бит, култура, кулинарни и винени отклонения, планинарски преходи, гледки от високо, пещери бол. Има и туристически, и изгубени във времето местенца

Всичко зависи от това,  какво искате да си замесите тези 10 дни.

 

 

 

 

Да, ние не успяхме да се възползваме от съветите, но получих страхотни предложения 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

май това е въпросната тема


Родопите са идеален избор като история, природа, култура, но с обществен транспорт няма да стане лесно. Също и хотел с полупансион не знам дали ще намериш, но с кръчмите проблем няма, ако не ти пречи липсата на топла връзка с хотелската стая. Миналата година бях в хотел Мурсал в Ягодина с децата и много им хареса. Има ресторант в хотела, макар и не включен в цената на стаята. За цените и качеството не мога да кажа, четох че има големи промени оттогава в България…

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, Crazy Horse каза:

Здравейте,

 

Догодина, най-вероятно в периода 6 юли-16-17 юли, искаме да идем 10-11 дни в планината. С три деца сме, близнаци момчета на 4 год. и дъщеря на 8.

Аз предпочитам Родопите, но жена ми е навита на която и да е българска планина.

Искаме чист въздух, хубава храна с местни продукти и достъп до обществен транспорт ако е възможно. Оферти за полупансион от сорта закуска и вечеря живо ни интересуват или поне да има къде да се храним наблизо, ако е само хотел.

Благодаря ви предварително за помощта!

 

Не знам дали си чувал за “Фабрика за храна и танци” в Равнища̀? Близо е до Пловдив. Страхотно място за семейства с деца, имат целодневни забавления и храната е включена. Моите деца (на 10г. и на 6г) бяха там това лято и много им хареса и страхотно се забавляваха. Част от активностите баха хайкове, правиха ягоди с шоколад, пица на пещ, караха лодки, разходки и къпане на пудели. Цените обаче са доста високи и не знам дали търсиш нещо толкова организирано. 

 

Фабрика за храна и танци

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.