Прескочи до съдържание

Тайланд, Виетнам, Камбоджа


alexnpopova

Препоръчани мнения

така или иначе ако човек има купени билети няма кой знае какъв избор, освен да се притеснява 

опциите за безплатна отмяна ги махнаха отдавна

ако няма билети ... 

Връзка към коментар

Имам купени билети за Виетнам, но не се притеснявам за неща, които не е по силите ми да променя.

Планирам си пътуването, остана ми да видя на кого ще делегирам слугуването на котката и те така - каквото има да става, ще става.

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 7.01.2023 г. в 14:48, Monster каза:

Имам купени билети за Виетнам, но не се притеснявам за неща, които не е по силите ми да променя.

Планирам си пътуването, остана ми да видя на кого ще делегирам слугуването на котката и те така - каквото има да става, ще става.

 

 

 

Суперрр, кога заминаваш 🙂 май и аз ще продължа с организацията и тези дни ще купя билети пък каквото има ще става

Връзка към коментар
преди 9 часа, alexnpopova каза:

Суперрр, кога заминаваш 🙂 май и аз ще продължа с организацията и тези дни ще купя билети пък каквото има ще става

Заминаваме на 2 февруари и вече нямам търпение 😀 Аз и нямах особени притеснения, защото сме ваксинирани, но след 2020, винаги витае един призрак на отменени полети, затваряне на граници и т.н.

 

Стискам палци обстановката да не се усложни повече и всеки да пътува спокойно. Наистина се надявах през 2023 да сме оставили пандемията в историята.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Няколко пъти през годините съм споменавал, че ако планирате Югоизточна Азия, ходете по най-бързия начин в Камбоджа и Виетнам, страни като Сингапур, Тайланд и Малайзия няма къде да избягат и търпят отлагане, ето и поредното доказателство. 

 

През октомври в Сием Рип откриват новото летище на 50 километра от града, т.е., от една страна, чао евтин и бърз и транспорт, от друга, здравейте милиони китайци с огромни самолети. Най-малкото олимпийците, които искат да посетят Ангкок за два дни, ще трябва да предвидят поне два дни и половина. :crazy:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Можете ли да ми дадете линкове, които сте използвали за купуване на виза за Виетнам и Камбоджа. Разбрах че за Куала Лумпур няма да ми трябва, така че ще ми трябват еднократни за Виетнам и Камбоджа. Една позната ми се оплака, че е имала закупени визи и декември месец, като летяли до Виетнам на летището им казали, че тези визи не са активни, искали им едва ли не рушвети и така или иначе не ги пуснали да влезнат и обратно ги върнали в България. Не знам къде са се ровили и от къде са купували, но всичко изглеждало уж ок със сайта. Та... ако може да дадете актуална проверена информация, ще съм благодарна.

Връзка към коментар
преди 9 минути , alexnpopova каза:

Можете ли да ми дадете линкове, които сте използвали за купуване на виза за Виетнам и Камбоджа. Разбрах че за Куала Лумпур няма да ми трябва, така че ще ми трябват еднократни за Виетнам и Камбоджа. Една позната ми се оплака, че е имала закупени визи и декември месец, като летяли до Виетнам на летището им казали, че тези визи не са активни, искали им едва ли не рушвети и така или иначе не ги пуснали да влезнат и обратно ги върнали в България. Не знам къде са се ровили и от къде са купували, но всичко изглеждало уж ок със сайта. Та... ако може да дадете актуална проверена информация, ще съм благодарна.

https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US/trang-chu-ttdt

За Виетнам

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.