Прескочи до съдържание

14 Февруари Верона - Идеи


Kremi Nikolova

Препоръчани мнения

Здравейте,

Иска ни се да направим едно пътуване за 14.02 до Верона.

Полетите на Уиз са или до Болоня или до Бергамо, но честно казано, предпочитам до Болоня.

Ще споделите как да направим и какво да посетим, като идеята е на 14.02 да сме във Верона и на 15.02 рано сутринта да пътуваме за Болоня. Да разгледаме и вечерта да си летим обратно за София в 21:00.

Чисто импровизирано, на мен ми звучи така:

11.02 - Болония - Венеция - нощувка (полета е късен) (с оглед да хванем карнавала там)

12.02 Венеция - Верона - Ще разгледаме Венеция и късния следобед да тръгнем за Верона

13.02 Верона - Лаго ди Гарда - сутринта ставаме и отиване до Лаго Ди Гарда - вечерта връщане във Верона

14.02 - Верона - целия ден и вечерта ще посетим някои хубав ресторант за празника

15.02 - рано сутринта тръгване за Болоня, разгледжане на Болоня и над вечер към летището за полет до София.

 

Ще се радвам, ако някой се включи и ни даде съвет 🙂 като благодаря предварително 🙂

Поздрави: Креми

 

Връзка към коментар

За ресторант във Верона бих препоръчал зоната край р. Адидже, срещу замъка Сан Пиетро. Не е много "туристическо" мисля, но съм бил лятото и може би не е лошо да се провери дали имат маси с изглед към реката и хълма, вечер изгледът натам е много приятен. 

А за програмата...  аз бих прекарал цялото време в един от трите града, без значение кой. 🙂 Но това е Вашето пътуване, така че го направете на Вас да ви е приятно. 

Връзка към коментар

за карнавала, ако наистина ще ходите, да знаеш, че са страшни тълпи, дотолкова, че има регулировчици по пешеходните улици, за да се разминават хората

имайте билет за влака (ако ще пътувате с влак) предварително и си предвидете време, защото и да се качиш на влака не е лесно заради тълпата

един ден за Верона стига

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.