Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

За първи път ползвам uk.trip.com и не ми е съвсем ясно как се случват нещата.

Пътувувам за Япония с няколко прекачвания. Със следните линии.

- WizzAir

- Oman Air

- Oman Air

- Cebu Pacific Air

Влизам в приложението на uk.trip.com и то ми казва, че не мога да се чекирам през него, а трябва да ползвам самата авиокомпания. 

Аз си мислех че всичко ще се случва през trip, за да бъде по- лесно. То ако трябва за всяка фирма по отделно, значи за отиване и връщане трябва да си сваля 6 приложения. Ако някой може да сподели опит, ще бъде благодарен.

По- здрави!

Връзка към коментар

Не знам каква аванта си мислиш, че си правил като си купил тези билети. Дано няма закъснения ...

3 авиоконпании = 3 приожения. В мейлите от трип.цом трябва да имаш номера на резервации. Тях трябва да вкараш в приложенията и да се чекираш от там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Агенцията ти е продала някаква комбинация , но всеки полет е на отделен билет и вече сам се оправяш.

Авиокомпаниите в тази резервация са независими, с различни правила за багаж и т.н.Провери всичко много внимателно. Трябва да имаш PNR за всеки полет , с него и с фамилията ще се чекираш.поотделно във всеки сайт.

8 minutes ago, jorocontrola said:

Не знам каква аванта си мислиш, че си правил като си купил тези билети. Дано няма закъснения ...

3 авиоконпании = 3 приожения. В мейлите от трип.цом трябва да имаш номера на резервации. Тях трябва да вкараш в приложенията и да се чекираш от там.

Ами повечето хора не знаят , търсят полет и вероятно trip.com е изкарало това като най-евтин вариант.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През приложенията или сайтовете на авиокомпаниите е винаги. Посредникът само продава билета и дотам. Може и на гишетата, предполагам Оман Еър няма да ти иска такса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , stanimir каза:

Ами повечето хора не знаят , търсят полет и вероятно trip.com е изкарало това като най-евтин вариант.

Пак си прав. Но малко или много форумът е да се пита като не знам какво да правим, пък дори и въпросът да е "тъп". Че като стане мазалото, почва чуденето ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.