Прескочи до съдържание

София - Тайланд - декември


Препоръчани мнения

Здравейте, търся билет до Бангкок или някъде в Тайланд за коледните празници - след 21 декември и мислим да останем до 5-6 януари. 
 

Всичко, което намирам, е по 3000 лв или минимум 2500 със селф трансфер. За такова дълго пътуване предпочитаме на един билет, но ако има добра цена от Лондон, Рим, Амстердам, може и да се прежалим… 

 

някакви идеи? 

Връзка към коментар
преди 1 минута , stanislavpp каза:

Един билет ?

С прекачване, разбира се, просто да е сигурно, че ще ме качат на друг полет, ако изпуснем някой по веригата или закъснее - това имам предвид “един”, а не директен или нещо такова :)) 

Връзка към коментар

Имаш ли Авиоси ? 
 

Намират се нелоши полети с катарците с едно прекачване   за 21.12-07.01 ,  при покупка на точки ще излезе общо около 2250лв на човек

 

отиването е с по-дълъг престой :

IMG_1853.jpeg.5c284e9357d6fa5137e3751a406cfced.jpeg

 

връщането е с минимален престой 

IMG_1854.jpeg.6e34d75ba0f0c036a6d0c556aac12349.jpeg

 

Връзка към коментар

Доста вероятно е да пуснат разпродажба покрай Черният Петък на обичайната промо цена 1.5 цента за Авиос 👍

 

В крайна сметка като краен вариант и аз мога да ти купя билетите на тази цена , но избягвам да го правя за непознати .

Връзка към коментар
преди 20 часа, stanislavpp каза:

Доста вероятно е да пуснат разпродажба покрай Черният Петък на обичайната промо цена 1.5 цента за Авиос 👍

 

В крайна сметка като краен вариант и аз мога да ти купя билетите на тази цена , но избягвам да го правя за непознати .

Да, ще изчакам още малко, ако изскочи нещо отнякъде, ще взема веднага. 🙂 
 

Връзка към коментар

Май открих билет, обаче от Белград - 750 евро, пак с Катар, от 23 до 6 януари. Отиването е вечерта и не се нуждая от нощувка, паркинга е 60 евро за 14 дни, връщането е в 19.00 и пак не се нуждая от нощувка, така че май май ще е това. Същите билети от София за по 1800 евро. Все пак в Сърбия не е Коледа тогава. И сега се чудя кой от сайтовете може да свали малко цената на катарците и да купувам 😀

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали  не е късно,но и аз разглеждам билети за Тайланд.Позаглеждам директен полет на Thai от Истанбул,излиза 2700 двупосочно за двама и си мисля,че е добра цена,ако не е така поправете ме.Ровя тука и чета за дестинацията,че искам да наоравя една обиколка за две седмици,но още не съм сигурна след Банкок накъде ще е...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.