Прескочи до съдържание

Среща в Пловдив - 02.12.2023


Pantelej Putnik

Препоръчани мнения

Човекът организатор - @Sun4o е отпътувал и не може да организира среща в Пловдив. В София магеланци се срещат, във Варна магеланци се срещат. Пловдив мълчи. Имат ли желание магеланците да се съберат в Пловдив? Пускам темата като предварително запитване дали има желание за среща на магеланците в Пловдив. И за да има някаква отправна точка избирам произволно датата  30.11.2023 г. (четвъртък) около 18:00 ч. Поканени са всички магеланци. Специална покана за магеланците от Ески Заара, Станимака, Хаскьой, Татар Пазарджик, Пашмакли, Бдин, Сторгозия, Михайловград, Хазарград, Станке Димитров, Рибарица, Полски Тръмбеж, Триадица, Одесос, Каспичан, Меричлери, Русчук, Симеонис, Туида, Аполония, Навлохос, Месемврия и Анхиало. Всички магеланци от други населени места в България и чужбина пък имат ВИП покана. 

Ако се окаже, че има интерес от сбирка във Филипополис, лично аз се ангажирам да търся, открия и резервирам заведение, което да приюти търсещия и авантюристичен дух на магеланците. 😄

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Като се замисля, може и на 02.12.2023 г. (събота) да го направим. Така могат да дойдат и хора от други населени места, като могат да направят един незабравим уикенд в Пловдив. Изобщо - уикенд в Пловдив е винаги добра идея. 😉

 

П.П. За тези, които са от други градове и решат да дойдат за уикенд в Пловдив, обещавам да им направя тур из града, като им покажа някои скрити перли. 😉 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , MayaS каза:

Ако не е неудобно за "майничките" направи го в събота и ша дода.

И аз сякаш клоня повече към  02.12.2023 г. (събота).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

Михайловград

Кутловица, за да е в тон с другите имена. Може и Монтанезиум.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , Zaro каза:

Кутловица, за да е в тон с другите имена.

Не исках просто Станке Димитров да е самичко 🤣

  • Браво 1
Връзка към мнение

О, аз с радост бих се изстрелял. И на обиколката на Пловдив много държа 🙂

 

Но си прецаках нещо петата и втора седмица куцукам. Ако успея да се оправя след две седмици, на линия съм.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не зная дали приемате изцяло нови и неприсъствали до момента, поне се надявам, но ако съм тук, бих дошла също. Очертава се кратко пътуване точно тогава, но не е сигурно и търпи промяна. Имайте ме предвид под въпрос. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много я чаках тази сбирка! Както винаги се случва все някой не може да дойде, защото се е отвял нанякъде.  Този път и  аз имам уикенд пътуване на 1 - 3. 12.  Надявам се да има ежемесечни  сбирки в Пловдив, защото мноооого ми липсват срещите с магеланци. Благодаря на @Pantelei Patnikза инициативата. 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, tara каза:

Не зная дали приемате изцяло нови и неприсъствали до момента, поне се надявам, но ако съм тук, бих дошла също. Очертава се кратко пътуване точно тогава, но не е сигурно и търпи промяна. Имайте ме предвид под въпрос. 

В никакъв случай не е позволено на неприсъствали до момента ....... да пропуснат новата сбирка. 🤣🤣🤣 Ако беше забранено, то и аз нямаше да мога да дойда. Получаваш ВИП покана. 🙂 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз съм безработно свободна и щастлива. Всяка дата след 28ми ноември ми е ОК. Ще следя темата. Бройте ме на 100% за среща.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз ще представям и Месемврия, и Филипополис, ако позволите. 😊

Досега не съм присъствала на такава сбирка, но би било удоволствие за мен. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 24 минути , Pantelej Putnik каза:

До всички, които са решили или все още не са решили да дойдат: Днес направих резервация за 02.12.2023 г. (събота) от 18:00 ч.

В кое заведение? 

Връзка към мнение

Страхотна идея и то на най-доброто място. Като млад член на магеланското общество и горда майна с удоволствие бих се включил също, но съм в Германия до 15.12. (уча магистратура в момента там) и на 02.12. няма да съм в града. Пожелавам обаче със сигурност приятно изкарване, а то няма как е да е друго в Пловдив. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.