Прескочи до съдържание

Загреб - Любляна - Виена - Прага - Братислава - Будапеща - дайте съвети


milenavladova

Препоръчани мнения

Здравейте! За да не правя нова тема, ще ползвам тази за няколковъпроса. Ще ми се с половинката да направим едно пътуване до Будапеща в началото на септември и има неща, които не са ми ясни. Доколко е натоварен септември по отношение на гастарбайтерите? Да търся ли вариант за междинна нощувка или да вземем разстоянието наведнъж? В кои дни е по-добре да се пътува, делнични или почивни, заради ТИР-овете? През деня или през нощта? Как е шофирането в Будапеща, миналата година бяхме в Букурещ и не бих казал, че имах проблем? Предварително благодаря за отговорите!

Връзка към коментар

До към 15-септ. през Калотина е ад. Тировете не са проблем, дори и извън аутобан. Аз предпочитам българо-сръбска/румънска граница нощем. И после унгарска също, но е трудно постижимо. Може да помислиш дали да използваш маршрута Видин-Калафат и т.н. към Унгария, аутобан  до Унгария почти липсва, но и преселението от Турция и подобни би било нищожно. А при румънско-унгарската граница има два съседни пункта: единия на аутобан, другия на регионален път - натоварването е по-малко. Относно "междинна нощувка" зависи от вас, аз бих взел отсечката наведнъж. Шофирането в Будапеща каквото и да е, едва ли ежедневно ще бръмчите с кола из града, няма смисъл.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.