Прескочи до съдържание

Остров Ибиса - информация


ilkosem

Препоръчани мнения

Здравейте, приятели. Мисля това лято да отскоча до остров Ибиса, тъй като ми се провали едно посещение на най-якия фестивал на света(така е като 5мил. души по целия свят се борят за 250хил. билета)! :angry:

Тъй като предполагам има хора, който са посетили острова, могат да ми дадат полезната информация за него.

Първо и най-важното: колко години са минимални да влезнеш в дискотеките там. Чувал съм, че е 21 години, но това е испански остров, а както добре знам в Испания пълнолетие се навършва на 18 години?

Може ли някой да ми даде информация кои авиокомпании оперират линията Барселона-Ибиса? Знам за Раян, Буелинг и Еър Европа.

И ако някой знае за някой хубав хотел или хостел?

Каква сума да си подготвя за 3 дневно посещение?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, приятели. Мисля това лято да отскоча до остров Ибиса, тъй като ми се провали едно посещение на най-якия фестивал на света(така е като 5мил. души по целия свят се борят за 250хил. билета)! :angry:

мдааа... не си само ти, доста хора не успяха  :wacko:

ама се очакваше да стане така, особено за 10-годишния юбилей, пък и без годишнината последните няколко години TL стана изключително популярен и желан за посещение фестивал от хора от цял свят. Предполагам за него говориш...

 

Информацията, която ти трябва относно възрастови ограничения в клубовете, както и полезни съвети за clubbing-a на острова.

http://www.ibiza-spotlight.com/night/tips_i.htm

(твърдо 18 години си е лимита :) )

 

За други редовни авиолинии по BCN - IBZ няма данни. Но виж също и ferry-тата, както и бързите корабчета (катамарани). Може да се окажат добър start-up за цялото ти приключение ;)

примерно тук има нещо http://www.aferry.com/ibiza-ferry.htm и http://www.directferries.co.uk/ibiza_balearic_islands.htm

 

Дано там да си изкараш здраво, и да няма повече засечки.

Може пък там да ти е по на късмет :)

Връзка към коментар

мдааа... не си само ти, доста хора не успяха  :wacko:

ама се очакваше да стане така, особено за 10-годишния юбилей, пък и без годишнината последните няколко години TL стана изключително популярен и желан за посещение фестивал от хора от цял свят. Предполагам за него говориш...

Абсолютно за него говоря!!! Надявам се другата година да успея! 

 

За други редовни авиолинии по BCN - IBZ няма данни. Но виж също и ferry-тата, както и бързите корабчета (катамарани). Може да се окажат добър start-up за цялото ти приключение ;)

примерно тук има нещо http://www.aferry.com/ibiza-ferry.htm и http://www.directferries.co.uk/ibiza_balearic_islands.htm

 

Дано там да си изкараш здраво, и да няма повече засечки.

Може пък там да ти е по на късмет :)

Не съм се сетил за феритата, но ще ги разгледам. 

 

Дано да няма! И мерси! 

 

Ти бил ли си? 

Връзка към коментар

Здравейте, приятели. Мисля това лято да отскоча до остров Ибиса, тъй като ми се провали едно посещение на най-якия фестивал на света(така е като 5мил. души по целия свят се борят за 250хил. билета)! :angry:

Тъй като предполагам има хора, който са посетили острова, могат да ми дадат полезната информация за него.

Първо и най-важното: колко години са минимални да влезнеш в дискотеките там. Чувал съм, че е 21 години, но това е испански остров, а както добре знам в Испания пълнолетие се навършва на 18 години?

Може ли някой да ми даде информация кои авиокомпании оперират линията Барселона-Ибиса? Знам за Раян, Буелинг и Еър Европа.

И ако някой знае за някой хубав хотел или хостел?

Каква сума да си подготвя за 3 дневно посещение?

За пълнолетието вече си получил отговор, за авиокомпаниите виждам също си в час. Полезна информация за Ибиза вероятно ще получиш в следващите постове от някой и друг магеланец, но мога евентуално да те свържа с мойте хубостници, които вчера ми сервираха, че са се уредили с билети за някакво супер - дупер Tomorrow land парти :O Ми така де, няма само аз да съм се моткал по Света  :lol:  Сега ги питах пак, дали евентуално не могат да направят нещо, но ми казаха, че вече било невъзможно. За следващо такова обаче, могат да те "светнат" как да се уредиш ;)

Питай, ако те интересува.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За пълнолетието вече си получил отговор, за авиокомпаниите виждам също си в час. Полезна информация за Ибиза вероятно ще получиш в следващите постове от някой и друг магеланец, но мога евентуално да те свържа с мойте хубостници, които вчера ми сервираха, че са се уредили с билети за някакво супер - дупер Tomorrow land парти :O Ми така де, няма само аз да съм се моткал по Света  :lol:  Сега ги питах пак, дали евентуално не могат да направят нещо, но ми казаха, че вече било невъзможно. За следващо такова обаче, могат да те "светнат" как да се уредиш ;)

Питай, ако те интересува.

 

Парти ли? Това е най-якия фест в света! За билетите уреждане не може да има освен ако нещо си авер с организаторите. Билетите се пускат в определен ден и час и само да се пробваш да си купиш само ако си направил пре-регистрацията в сайта им най-късно два дена преди старта на продажбата. Билети могат да се купят от няколко официални агенции като цената е двойна на обявената в сайта. Билетите в сайта свършват до 2 часа след пускането. Аз влезнах на секундата в която настъпи часа и пак не успях! Сега края на на февруари(28-ми) ще има разпродажба на тези, който са решили да не ходят и да върнат билетите или нещо с банката се провалило. Аз тази година колкото и да ме яд се отказвам и ще чакам другата година.Сега Ибиса! ;)

 

Абе аз ли се бъркам или TomorrowLand-а беше в Белгия, не на Ибиза?

 

Да в Белгия е, но не успях да си купя билети и за това реших да сменя дестинацията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Я кажете къде е най-добре да отседна в града Ибиса или на някой друг на острова. Някой бил ли е? Някакъв хотел да ми предложите?

Кога да купя билети за самолет (мисля май месец, ама да не късно) и същото за хотела, кога?

И това за пълнолетието сигурно ли е? Тъй като моите приятели тук ми казват, че да влезеш в дискотеките трябва да си минимум 21.Имали официален сайт или?

Връзка към коментар

Парти ли? Това е най-якия фест в света! За билетите уреждане не може да има освен ако нещо си авер с организаторите. Билетите се пускат в определен ден и час и само да се пробваш да си купиш само ако си направил пре-регистрацията в сайта им най-късно два дена преди старта на продажбата. Билети могат да се купят от няколко официални агенции като цената е двойна на обявената в сайта. Билетите в сайта свършват до 2 часа след пускането. Аз влезнах на секундата в която настъпи часа и пак не успях! Сега края на на февруари(28-ми) ще има разпродажба на тези, който са решили да не ходят и да върнат билетите или нещо с банката се провалило. Аз тази година колкото и да ме яд се отказвам и ще чакам другата година.Сега Ибиса! ;)

Е добре де, парти, фест, на мен ми е все тая. Това си е вашето време, за вашата възраст, с вашите усещания и разбирания. Разните там хауси, ар енд би-та или квото там слушате, не ги вдявам, но до известна степен уважавам "странностите" ви :)

Попитах сина ми как са се сдобили с билетите, той почна да ми обяснява, но ми стана сложно да го разбера. Регистрирали са си три месеца предварително някъде си, използвали резиденцата на някакъв техен приятел - българин с такава, живеещ в Белгия и не знам си кво още.

Най-добре да ти пратя на л.с. телефона му, да ти обясни. Звънни му и се разберете.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Някой знае ли дали някъде из града Ибиса има шкафове за оставяне на багажи, такива като на централната гара в Барселона? Или да питам в хотела?

Защото искаме да останем още една нощ за парти с един мощен ДиДжей, то партито е до 12 така, че може и някой полет по сред нощ да хванем, ако е по-евтин. Но къде да си оставим багажа?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.