Прескочи до съдържание

Тоскана и малките градчета/селца наоколо, помощ за идеен маршрут


darsymarsy

Препоръчани мнения

Здравейте! 🙂

Събирам идеи за пътешествие из Тоскана, като за сега знам само, че евентуално кацане ще е в Пиза и задължително искаме да посетим Флоренция 🙂 ( планът е да бъдем 4 възрастни )

През останалото време искаме да посетим малки градчета/селца наоколо + 1 ден да отседнем в някоя хубава винарна със страхотна гледка 🙂 

Планираме посещението да е през септември,за 1 седмица, като сме отворени на идеи както с рентакар, така и с градски транспорт! Благодарна съм на всички за съветите 🙂

 

Връзка към коментар
преди 15 часа, darsymarsy каза:

Здравейте! 🙂

Събирам идеи за пътешествие из Тоскана, като за сега знам само, че евентуално кацане ще е в Пиза и задължително искаме да посетим Флоренция 🙂 ( планът е да бъдем 4 възрастни )

През останалото време искаме да посетим малки градчета/селца наоколо + 1 ден да отседнем в някоя хубава винарна със страхотна гледка 🙂 

Планираме посещението да е през септември,за 1 седмица, като сме отворени на идеи както с рентакар, така и с градски транспорт! Благодарна съм на всички за съветите 🙂

 

От къде ще го летите? Пиза е ясна значи ...

Един списък от места, пък вие си нагласете: Lucca, Pistoia, Poppi, Greve, Montefioralle, Barberino Val d'Elsa, Certaldo, Monteriggioni, San Gimignano, Volterra, Casale, Massa Marittima Marittimo, Bolgheri, Montepulciano, Pienza, San Quirico d'Orcia, Sarteano, Cetona, Monteleone d'Orvieto, San Casciano dei Bagni, Siena, Montalcino ...

Малко е голям списъка, ама все пак е Тоската 😉

Връзка към коментар
преди 15 часа, darsymarsy каза:

Здравейте! 🙂

Събирам идеи за пътешествие из Тоскана, като за сега знам само, че евентуално кацане ще е в Пиза и задължително искаме да посетим Флоренция 🙂 ( планът е да бъдем 4 възрастни )

През останалото време искаме да посетим малки градчета/селца наоколо + 1 ден да отседнем в някоя хубава винарна със страхотна гледка 🙂 

Планираме посещението да е през септември,за 1 седмица, като сме отворени на идеи както с рентакар, така и с градски транспорт! Благодарна съм на всички за съветите 🙂

 

Малки градчета/селца + винарна предполага по-скоро кола под наем.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

За всички, които са в Тоскана!!! Почувствах се като една наша сънародничка, след като десетина пъти вече плащам с 2 карти билетите в автобусите за мен и съпруга ми и когато установих, че от картите нито веднъж не са изтеглени пари. Междувременно тук /в момента сме във Флоренция/ има много проверки в автобусите и проверяващите отчитаха, че сме редовни пътници. Това ме накара да ровя из нета и ето какво открих:

 

Screenshot_20240423_200955_Chrome.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.