Прескочи до съдържание

AirArabia - периодични промоции


Препоръчани мнения

AirArabia са пуснали промоция за полети след 27.10.2024 на цени от 75 лв. Може да се възползвате от промоцията с резервация до 5-ти май. 

image.png.8c6ccb6fd0f4bbdbec88c706d25d1275.png

 

Примерни цени

Шарджа - Куала Лампур - 89 евро в посока като цената и в двете посоки е еднаква. Като за 101 евро получавате чекиран багаж, избор на място и т.н.

image.png.e2edf2c0c5e6bc0155bbaf1adb19d067.png

Може да се лети евтино до много дестинации като някои от тях са Пукет, Банкок, Мумбай, Найроби на подобни цени.

Също така може да се лети Милан - Казабланка директно като еднопосочния билет е 43 евро. Има и от други европейски градове до Мароко опции като Франкфурт - Надор 40 евро, Париж - Танжер - 66 евро и други подобни.

image.png.d701b85b69bffdaf2cdde9adbc07c3c9.png

 

До Шарджа може да се стигне от Атина, Истанбул, Милано на цени 89 евро в посока. Може да се лети и София - Дубай като Шарджа е на 25 минути с кола от летището в Дубай.

  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към мнение

До сега разследвах какво точно значи free cancellation up to 8h, понеже не е написано много ясно.

Оказа  се, че е като флекс и е все едно без пари, влиза в средния пакет с багаж, места и ядене.

 

 

обаче вече изкарва само basic тарифи!!

 

 

пак изкарва понякога, не схващам как и кога решава да даде. За едни и същи дати един път изкарва, един път не.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Аз мислих, търсих, но се отказах за сега. Трябват нощувки на отиване и на връщане.

Отделно, целите са ми други Виетнам или Филипините  или още полети..

 

тези летят с А321 или няма да е кеф за 7 часа, особено като преди това пак ще е летяло с Уиз до УАЕ.

 

но за тези пари, толкова, няма как да е повече 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Само на мен ли ми сменя цената за 1 и 3 човека? Тъкмо щях да букна и за 3ма цената 3на. Отделно след 3 опита ме изхвърля и трябва да чакам 15минути, явно изтървах влака..

Връзка към мнение

Катманду за 132€ двупосочен в най-добрия според мен сезон за планината е абсолютен хит ! Полетът е достатъчно кратък за да не изперка човек в теснотията на А321.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.