Прескочи до съдържание

Пренасяне на велосипед в чужбина


Препоръчани мнения

Здравейте! През идното лято мъжът ми ще ходи на състезание по колоездене в Португалия, Лисабон. 🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️

Аз и децата също ще сме с него. Общо 4 човека.

Пистата на състезанието е доста встрани от центъра на Лисабон и го дава с кола - около 50 минути, а с градски транспорт - час и 40 мин.

Хотелът е в центъра поради независещи от нас причини.

Пренасянето на велосипеда по самолет е уредено и там не го мислим засега.

 

Въпросът е как е най-удачно да се пренася този велосипед в сглобено състояние от центъра на Лисабон до пистата и обратно няколкократно.

Във влак - ок, ама маршрутът до там включва и автобус, където няма как да стане...

Гледах разни коли под наем дали предлагат багажници за велосипеди, но ударих на камък...

 

Някакви идеи? Моля!

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сещам се за няколко варианта, някои от тях са авангардни, но просто размишлявам на глас.

 

- да си носите багажник от тук. Мисля че тези, които се връзват с каишки към задната част на колата са сравнително компактни

- да си купите евтин багажник от там и да го оставите/дарите като приключите

- да намериш някое колоездачно общество, което може да помогне със съвет, най-малкото състезанието сигурно има събитие във фейса и т.н. Може би някоя добра душа ще превози колелото, сигурно ще има хора тръгващи от Лисабон с непълни багажници

- да вземете комби под наем и да разглобявате колелото, според мен при свалени капли ще може да се събере в багажника на нещо от типа на Шкода Октавия Комби, дори с децата вътре

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.