Прескочи до съдържание

Увеличение на цената на самолетни билети при плащане


Препоръчани мнения

На вас случвало ли се е да Ви добавят такса 89 лв ей така, пише заради продължителното  търсене на билети. Вярно, че ги разцъквам от няколко дни. Вчера пък не ми мина плащането, но такава такса не съм плащала досега. Обикновено не ме пущат да мина с първо плащане и после ми вдигат цената с 20-30евра. Вие какво правите в такъв случай. 

Връзка към коментар

Това с Уиз ли е? Много се е случвало и много е писано за това в съответната тема.

Търсенията ги правиш без да си логната в анонимен прозорец и чак когато плащаш влизаш в акаунта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

Това с Уиз ли е? Много се е случвало и много е писано за това в съответната тема.

Търсенията ги правиш без да си логната в анонимен прозорец и чак когато плащаш влизаш в акаунта.

Не на Уиз, през Goto Gade исках да купя едни билети, които от два дни разцъквам. Благодаря ти много

Връзка към коментар

ами напълно е възможно да е имало отстъпка с някоя карта и твоята да не е такава, тогава цената се сменя

иначе друго не се сещам, това с многото търсене е патент на Уиз

Връзка към коментар
преди 1 час, Фил каза:

Може ли цитат на това съобщение, или скирйншот?

Aми, несъобразих да му направя скирйншот, но не е от картата. Аз  като видях, че е увеличена, а нищо не съм добавила, следих праз цялото време, просто преди да натисна бутона за плащане се увеличи. Кликнах горе на цената, там имаше ...цената на билета + 89 лв беше изписано , "такса за продължително или дълго търсене"

  • Шок 1
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.