Прескочи до съдържание

В момента Coldplay на glastonbury LIVE on BBC


Препоръчани мнения

Тези приключиха след третия албум. Единственият светъл лъч дойде с предпоследния албум Everyday Life. Всичко останало е абсолютна боза!

 

И това го пише заклет техен фен до Viva la Vida...

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Никога не съм им бил фен - много лигави ми идват. Имат 10на страхотни песни за неангажиращо слушане по време на каране.

Обаче е факт, че Крис е ужасно талантлив музикант, просто в стил, който не ми допада.

Както е факт, че концерта беше жесток снощи. И странното е, че ББС го пуснаха за цял свят. Това не е било.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди две години в Лондон гледах концерта на Сър Пол Макартни от Гластънбъри. Беше веднага след шоуто на Ролинг Стоунс в Хайд Парк. Гластънбъри е култов фестивал, но никога не ме е привличал за посещение. Изключениета са споменатия концерт, както и участията на Брус Спрингстийн, Мюз, Дейвид Бауи и Рейдиохед през годините...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам цели концерти дали има live всяка година, но от всеки изпълнител се капват поне по няколко песни на сайта на BBC. 

U2 със сигурност съм гледал целия, но н знам дали е излъчван или после е издаден.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По принцип гластото го има на живо на ббс всяка година. 

Всяка сцена, всяка група. 

Обаче е ограничено само за ОК. Не може да се гледа отвън. 

Както всичко на ббс iPlayer всъщност. 

Сега беше отворен концерта, по-скоро защото Колдплей така са решили. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.