Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам книгата на Виктор Дяков - "Боинг-747". Подарък ми е от една мила жена и ми беше много интересна, особено накрая. Ако някой друг иска да я прочете, нека пише коментар.

 

3.jpg.3f0ca6d9b38754d4ed17b46bcc4790a1.jpg

(Извинявам се за липсата на фокус на снимката, друга нямам)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 16 часа, CarpeDiem каза:

Подарявам сим карта с около 15000 мб Интернет за Украйна, валидна до 23 юни. 

 

IMG_20210531_024555.jpg

преди 5 минути , kakadu каза:

Ще ходя в Киев, юли , до Бориспол, Колко струва на място и откъде се купува?

 

 

преди 5 минути , kakadu каза:

 

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, kakadu каза:

 

 

 

Тази е закупена от мол Глобус на главния площад Мейдан за 150 гривни, иначе има и на летището гише, предлагаха за 250 гривни, вероятно има някакви разлики в Мб/минути. 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Имам резервация за 6 нощувки Португалия/Алгарв/Куартейра  в апартамент на първа линия, която няма да ползвам. Резервацията е на стойност 300 евро, а в момента подобно настаняване над 100 евро на вечер. Ако някой може да се възползва в периода 17 - 23 юли ще се радвам.

980427025_.png.907c37cbfa0eb998c4eecefd19d2be9e.png

 

https://www.booking.com/hotel/pt/apartamento-frente-praia.bg.html?dist=0;group_adults=2;group_children=0;label=gen173bo-1DCAEoggI46AdIA1gDaBeIAQGYAQO4AQbIAQ_YAQPoAQH4AQOIAgGYAiGoAgO4AvfxpoYGwAIB0gIkODNkNWUwZWQtYjQyNy00YWZiLWExNTMtNjBkZTlmYWFiZmQy2AIE4AIB;logged_out=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sid=6479b2b49d92c96544ba7735f5ecb724;sig=v1HczszdpN;type=total#_

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 3 часа, Marisha каза:

Имам един свободен отворен билет на Bulgaria Air с възможност на безплатен избор на дестинация, смяна на имената и добавяне на багаж. Взела съм го за 66 лева. 

Има нов собственик, една видна Магеланка.

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар

Здравейте, имам билети за Корфу, двама възрастни и един детски ( над две години) за периода 28,08 - 05,09, които ми се оказаха излишни. Ако някои има желание да си смени имената, давам ги за 100 лв  🙂                                                                                                                     

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подарявам ваучер от БГ Еър за 25% отстъпка за полети до Солун, Крит, Корфу или Родос.

Условията по-долу:

 

IMG_8028.jpg

 

Пише че може сканиран да се ползва, така че ще го изпратя така на желащия. ( Снимката е част от ваучера)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Подарявам сим карта за Армения с останали около 6 GB интернет и 400 минути локални разговори. Валидна е до 20 август.

 

Ако на някого му върши работа да пише.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 41 минути , Георги Матеев каза:

Подарявам сим карта за Армения с останали около 6 GB интернет и 400 минути локални разговори. Валидна е до 20 август.

 

Ако на някого му върши работа да пише.

Адаша @Crazy Horse май има път натам!Тагвам го,за да види обявата!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ходихме да гледаме китове в Исландия, в Husavik и на билета пише, че има 25% намаление за втори тур с тях - компанията е North Sailing. Подарявам го, ако някой мисли да пътува на там...

20210726_164719.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Ако някой се интересува от фотография, подарявам излишни ми дреболии:

Адаптерен пръстен за филтри Кокин 67мм

Адаптерен пръстен 67мм към 72мм (да закачиш филтър 72мм на обектив 67мм)

Предна капачка за обектив 67мм с надпис Тамрон (няма значение марката на обектива)

Предна капачка за обектив 52мм с надпис Никон (няма значение марката на обектива)

Предна капачка за тяло Канон EF (само за тази марка)

 

Четец за смарткарти за лаптоп със слот PC card (за електронен подпис например, става много удобно да се ползва без външни чаркове и USB кабели, но трябва да имате такъв порт на лаптопа).

Ако има интерес на ЛС.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам самолетен билет за easyJet полет София - Манчестър на 24 Август. Купуван е през посредник. Колкото и да струва таксата на посредника / авиокомпанията за смяна на име някой все пак би могъл да се възползва, тъй като в момента този билет се продава за 250 евро. При интерес - ЛС.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имаме резервация в Закинтос в Sirocco Hotel за 16-19 септември (3 нощувки) за € 165, които няма да можем да ползваме. Може да се смени датата безплатно, през Booking е, с вкл. закуска, късно настаняване и безплатен паркинг. В момента за нашите дати цената в Booking е € 180 с Genius level. Не е кой знае каква разлика, но мястото за настаняване е доста приятно, избирахме го с много желание. Ако някой иска да се възползва, да ми пише на лични.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Подарявам помагала по математика и БЕЛ - 4 клас, подготовка за външно оценяване. Двете имат по един попълнен тест с молив, който може да се изтрие. След като ги купих 2020, настана ковид и за този випуск отпадна НВО.

За Русе мога и да ги дам на ръка🙂

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.