Прескочи до съдържание

Опасни дестинации


Препоръчани мнения

Ил Дъо Франс

Може да е крайно за някои тук.Това е любимото ми нещо да отида на опасни места.Вие ходили ли сте? Много мога да разказвам за Франция например в Париж има опасни гета като Клиши където нарочно няма транспорт към него и оставен на произвола на съдбата,или 18-ти арондисман фрашкан със црни,араби и наркомани на крек или например на страничните улички на Руа Барбес където яко се бият агресивни северноафриканци или да попадна в опасна ситуация в Марсилия където престъпници се стрелят през ден с Полисе Натионале или да ме мамят търговци продаващи ментета на брега и други благинки.Винаги има някакъв адреналин  да си сред опасни откачалки.Например са ми налитали бесни мигранти с нож в 2 сутринта и да отвърна на ударите с крак в Сен Дени.Свикнах с полицейските сирени през 15 минути и като се връщам в София ,това е нещото което ми липсва или гадната пиукаща аларма в метровлакчетата в парижкото метро когато затварят вратите.

Не си купувайте минералната вода за 1 евро,те обикновено са или фалшиви или смесени с сладка с минерална.Може дори да видите как са странно затворени капачките и си казваш -Абе как са затворени капачките толкова нескопосано? И с времето изградих техника с която слава богу никога не съм бил обиран в Париж било то в метрото или по малките улички в покрайнините със специфична чантичка.Понеже имам много прияттели които още на третия ден са обирани от джебчии и захвърлени в метрото портфейлите които по късно ги намират празни.А и също съм си изградил система с която не съм обиран в малки съмнителни хотелчета с блокиране на дръжките на вратата отвътре....много имам за разказване.Разкажете и вие за преживяванията в Европа и как сте се чувствали в опасни ситуации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Ил Дъо Франс каза:

Може да е крайно за някои тук.Това е любимото ми нещо да отида на опасни места.Вие ходили ли сте? Много мога да разказвам за Франция например в Париж има опасни гета като Клиши където нарочно няма транспорт към него и оставен на произвола на съдбата,или 18-ти арондисман фрашкан със црни,араби и наркомани на крек или например на страничните улички на Руа Барбес където яко се бият агресивни северноафриканци или да попадна в опасна ситуация в Марсилия където престъпници се стрелят през ден с Полисе Натионале или да ме мамят търговци продаващи ментета на брега и други благинки.Винаги има някакъв адреналин  да си сред опасни откачалки.Например са ми налитали бесни мигранти с нож в 2 сутринта и да отвърна на ударите с крак в Сен Дени.Свикнах с полицейските сирени през 15 минути и като се връщам в София ,това е нещото което ми липсва или гадната пиукаща аларма в метровлакчетата в парижкото метро когато затварят вратите.

Не си купувайте минералната вода за 1 евро,те обикновено са или фалшиви или смесени с сладка с минерална.Може дори да видите как са странно затворени капачките и си казваш -Абе как са затворени капачките толкова нескопосано? И с времето изградих техника с която слава богу никога не съм бил обиран в Париж било то в метрото или по малките улички в покрайнините със специфична чантичка.Понеже имам много прияттели които още на третия ден са обирани от джебчии и захвърлени в метрото портфейлите които по късно ги намират празни.А и също съм си изградил система с която не съм обиран в малки съмнителни хотелчета с блокиране на дръжките на вратата отвътре....много имам за разказване.Разкажете и вие за преживяванията в Европа и как сте се чувствали в опасни ситуации.

Имам чувството, че почвате да си регистрирате профили, за да повдигнете дискусия на определена тема, която ви е интересна. Да не си Tony Toyava от темата с почитателите на организираните екскурзии?

Ако темата не е пързалка и си фен на посещения на опасни места, има далеч по-интересни от 18-ти арондисман, колкото и страшно да ти се е сторило там. Може да намериш такива в Каракас примерно, в Ел Салвадор, дори и в Колумбия все още се намират. Може да изгориш корана в Афганистан, публично по възможност, тръпка ще има. Можеш и в Мексико да отидеш, варианти много. Това, че на някой му взели портмонето, не е нещо толкова страшно.

  • Харесвам 10
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Ил Дъо Франс
преди 7 минути , jorocontrola каза:

Къде е това място?

Clichy-sous-Bois на север.Бял не ходи там особено вечер. Има и гадни места като Порт да Клианкурт,Абервилие,Монтрьой..

Има даже видео тук 

 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Ил Дъо Франс каза:

Clichy-sous-Bois на север.Бял не ходи там особено вечер. Има и гадни места като Порт да Клианкурт,Абервилие,Монтрьой..

Има даже видео тук 

 

Малко доста предобря нещата. Ти циганско гето в БГ виждал ли си? Ще ти се стори цвете всичко във видеото.

На Александърплац в центъра на Берлин наркомани не се ли търкалят от сутринта?

Каква е целта на темата де. Питам и отговор не чакам ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Ил Дъо Франс
преди 1 минута , jorocontrola каза:

Малко доста предобря нещата. Ти циганско гето в БГ виждал ли си? Ще ти се стори цвете всичко във видеото.

На Александърплац в центъра на Берлин наркомани не се ли търкалят от сутринта?

Каква е целта на темата де. Питам и отговор не чакам ...

Защо,да не се притесни че и там е зле като тук? Не, не е рая както си мислят хората.Вие знаете ли както става по парижкото метро? Продават всякакви неща освен крек,спят наркомани и клошари,а пък на порт клианкурт в самото метро след входа негрите продават портокали и подправки.Дори нашето метро е чисто в сравнение с тях

Връзка към коментар
преди 9 минути , Ил Дъо Франс каза:

Защо,да не се притесни че и там е зле като тук? 

Това не знам от къде ти хрумна. Не знам какво си мислят другите. Но моля те не мисли и от мое име 😉

Иначе е пределно ясно, че има много места, където е много зле.

Връзка към коментар
Ил Дъо Франс
преди 16 минути , jorocontrola каза:

Това не знам от къде ти хрумна. Не знам какво си мислят другите. Но моля те не мисли и от мое име 😉

Иначе е пределно ясно, че има много места, където е много зле.

Ами има такива дето лъжат дори родителите си че там е супер и че са едва ли не мениджъри....и накрая като се върнат и кажат че са излъгали тях и себе си е много тежко усещането

Връзка към коментар
преди 22 минути , Ил Дъо Франс каза:

Ами има такива дето лъжат дори родителите си че там е супер и че са едва ли не мениджъри....и накрая като се върнат и кажат че са излъгали тях и себе си е много тежко усещането

Кенефите са кенефи и тук, и там и все някой трябва да ги чисти и като цяло това не зависи дали си на изток или запад ...

 

Иначе в Париж съм ходил специално на Paris Flea Market да видя как е. Ами като всеки битак в БГ пред 90те, само че доста по-голям 😉

Баш в гетата не съм се бутал и не мисля, че има и какво да се търси там де.

Най-престъпно ми се видя в Атина в широкият център, а последната спирка на метрото в Пирея е като Женският пазар пак през 90те. Цигари без бандерол и всякакви боклуци и ментета ...

 

Връзка към коментар

Честно казано си мисля,че модераторите са много търпеливи и толерантни с прекалено ненужните теми и коментари във форума.

Струва ми се,че търсачи на агресивно поведение и расизъм,нямат място тук.

Хубав ден на всички!

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.